صفر coronavirus مرگ و میر در 14 روز ؟ می توانید آن را انجام نمی, Southern California counties می گویند

هیچ راهی وجود دارد کالیفرنیای جنوبی بسیار پر جمعیت استان ها می تواند در دیدار با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را معیار برای رمان coronavirus موارد و مرگ و میر است که باید برای کسب و کار برای باز کردن زودتر ناظران در چند استان ها گفت.

ناظران در کنار رودخانه سن برناردینو و نارنجی شهرستان در حال بحث در مورد یک تلاش مشترک برای متقاعد کردن Newsom به تجدید نظر خود را محک که در میان دیگر نقاط عطف تماس برای هیچ COVID-19 مرگ برای دو هفته و فقط یک مورد جدید در هر 10 ، 000 برای دو هفته.

اگر استان ها در دیدار با معیار کسب و کار می تواند بازگشایی سریعتر در استانداری چهار فاز بازگشایی طرح است. کالیفرنیا در حال حاضر در فاز دو که اجازه می دهد تا گل فروشی و خرده فروشان دیگر به ارائه منظقه وانت.

لس آنجلس, نارنجی, شهرستان ریورساید و سان برناردینو هر کدام با میلیون ها نفر از ساکنان در حال حاضر واجد شرایط نیست, به بازگشایی زودتر. “(معیار) در حال دست نیافتنی توسط شهرستان ریورساید و کاملا رک و پوست کنده دست نیافتنی توسط هر شهری کانتی در جنوب کالیفرنیا” Riverside County سرپرست V. مانوئل پرز گفت: پنج شنبه, آوریل 8.

پرز به قبل از هیئت ناظران خواسته county بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر به لغو سه از coronavirus دستورات بهداشتی از جمله یکی از الزامی پوشش صورت در عمومی و فنی و حرفه ای مدارس و کالج ها و دانشگاه های خارج از سفارش, بسته شدن مدارس تا ژوئن 19.

  • Riverside County سرپرستان V. مانوئل پرز گوش به سخنرانان در جلسه سرپرستان در ریورساید در جمعه, مه 8 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • سرپرست جف هویت می پوشد یک ماسک به او گوش می دهد به عنوان بروس بارتون مدیر شهرستان اضطراری مدیریت بخش گزارش در شهرستان ریورساید هیئت ناظران جلسه در ریورساید در سهشنبه, آوریل 7 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • سرپرست کوین Jeffries گوش چپ به عنوان بروس بارتون مدیر شهرستان اضطراری مدیریت بخش گزارش در شهرستان ریورساید هیئت ناظران جلسه در ریورساید در سهشنبه, آوریل 7 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Riverside County سرپرست چاک واشنگتن است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از چاک واشنگتن)

قیصر آنچه مدیره پرسید شنبه. هیئت مدیره رای به دنبال دو جلسه و بیش از نه ساعت از شهادت در چه شد عاطفی مرحله نهایی مسابقات بین حقوق فردی و نیاز به متوقف کردن برنامه ویروس که به کشته شدن بیش از 80 ، 000 در ایالات متحده و 2,700 در کالیفرنیا است.

هیئت مدیره با تاخیر رای خود را ممکن است 5 امید Newsom را معیار پرده برداری کرد روز شنبه می تواند خبر خوب و وضوح به تلاش برای همسو با دولت coronavirus قوانین.

پرز از حزب دموکرات مانند فرماندار روز جمعه گفت او “به عقب گرفته و راستش نا امید” توسط چه Newsom مشخص شده به خصوص از آنجایی که این شهرستان دارای ظرفیت بیمارستان برای آب و یک COVID-19 خروش و ساخته شده است گام های بلندی در تست.

سرپرست چاک واشنگتن یکی دیگر از حزب دموکرات گفت: “فرماندار “نا امید همه ما با اطلاعیه ها” و این که او شنیده مشابه سرخوردگی از شهرستان ناظران در سراسر کشور در طول یک ایالتی کالیفرنیا انجمن از شهرستانهای کنفرانس تماس بگیرید.

“ما نمی تواند رسیدن به دو هفته از مرگ و میر صفر. که غیر ممکن است در کوتاه مدت و احتمالا در دور عبارت” واشنگتن گفت: “بعد اضافه کرد: “من ناراحت هستم چرا که ما آماده برای رفتن.”

فرماندار دفتر مطبوعاتی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. Newsom گفته است که علم و اطلاعات و نه سیاست را هدایت دولت را بازگشایی.

Riverside County سرپرست جف هیویت در روز جمعه می خواست برای پیوستن به استان ها مانند یوبا سیتی, ساتر و Modoc که اجازه داده اند مراکز خرید ورزشگاه ناهار خوردن در رستوران و سالن مو برای باز کردن در سرپیچی از دولت COVID-19 محدودیت.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

“شما نمی تواند یک مرگ در 14 روز در یک شهرستان به اندازه ریورساید پرسید:” هویت یک آزادیخواه. “چگونه شما انجام مذاکره با کسی که مجموعه آن نوع از اهداف؟”

وی افزود: “زمانی که یک فرماندار سفارشات تهدید زندگی و رفاه و بسیار آتی از موکلین من نیست نظر او را به عنوان یک دوست دیگر.”

سرپرست کوین Jeffries گفت که در حالی که “من فکر نمی کنم کسی شک که برخی از مسائل فرماندار انجام است نه قانون اساسی و نه عاقلانه” شهرستان نمی تواند “خلاص شدن از شر” دولت باشند.

“من فکر می کنم (توسط rescinding Riverside County سفارشات) ما را در اینجا برای Riverside County واقعا سخت-آمار خانواده” Jeffries روز جمعه گفت. “این پیروزی و پس از آن شکل کار کردن با هر کس دیگری در دیگر استان ها ما چگونه می توانیم به عقب در یک فرماندار که دارای قدرت باور نکردنی و در واقع به نفع خود و صرفه جویی در دولت ما?”

هویت پاسخ داد: “من نمی دانم. کمی کوچک مستعمره بود که حدود 250 سال پیش است.”

به جای اینکه “بی پروا” در واشنگتن گفت: Riverside County باید ببینید “اگر وجود دارد دیگر استان ها در جنوب کالیفرنیا که می خواهید به همکاری با ما برای رفتن به دادگاه به نوعی از جنبش خارج از فرماندار. ما باید قدرت در اعداد است.”

‘یک صدا’

اورنج کانتی سرپرست همین واگنر تایید کرد که روز شنبه او را به صحبت با پرز و سن برناردینو کانتی سرپرست کورت Hagman که صندلی خود را در انجمن مربوطه در مورد پیش نویس نامه درخواست Newsom به نیشگون گرفتن و کشیدن برخی از معیار.

واگنر گفت: این یک دو حزبی تلاش است که نه در نظر گرفته شده به انتقاد از Newsom را از دست داده و همه گیر.

“ایده این است که به سادگی به درخواست فرماندار به آمده تا با معیارهای که بیشتر انعکاسی از وضعیت واقعی بر روی زمین در شهری, استان ها,” او گفت:.

پس از شنیدن پرز اظهارات جمعه, Hagman رسیده در مورد کار با هم سن برناردینو کانتی سخنگوی دیوید ورت گفت.

“نتیجه این است که این نامه که شهرستان ما در حال کار بر روی” ورت گفت.

San Bernardino County, پیش نویس نامه ای به Newsom درخواست او را به گوش دادن به مقامات شهرستان’ نگرانی در مورد معیار. اما برای اولین بار نامه ای فرستاده شد به کنار رودخانه سن دیگو نارنجی و ونتورا شهرستان برای ورودی ورت گفت.

“ایده این است برای تمام پنج به صحبت با یک صدا” ورت گفت.

روز جمعه در سن برناردینو شهرستان با ارسال نامه ای به Newsom امضا شده توسط تمام شهرستان را 24 شهرداران شهرستان درخواست محلی برای تشخیص در تعیین زمان و نحوه بازگشایی باقی مانده فاز.

از طریق ایمیل Riverside County سخنگوی بروک Federico گفت: “کنار رودخانه شهرستان است و رسیدن به کشورهای همسایه برای تعیین فرصت های منطقه ای برای هماهنگی جهت گرفتن بیشتر در جنوب کالیفرنیا کسب و کار باز تحت فرماندار مرحله 2 بازگشایی طرح است.”

کارکنان نویسندگان ساندرا امرسون و آلیشیا رابینسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>