‘شما در حال تمام قهرمانان”: UVM مرکز پزشکی جمهور می گوید ورمونت اجتناب انتظار COVID-19 افزایش

دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی جمهور دکتر استفان Leffler به نام Vermont ساکنان “قهرمانان” برای شرکت در اقدامات به معنای آهسته گسترش جدید کروناویروس.

Leffler نظرات در یک کنفرانس خبری روز شنبه با برلینگتون شهردار Miro Weinberger در حالی که صحبت کردن در مورد اخیر پیشرفت او را دیده در بیمارستان است.

به عنوان چهارشنبه, بیمارستان تا به حال 10 COVID-19-مثبت بیماران چهار دست بررسی است و هیچ یک از بیماران در هواکش.

“شما همه قهرمانان به دلیل ذخیره کردهاید زندگی” Leffler گفت.

COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019. ورمونت دیدم اولین مورد تایید شده از COVID-19 در اوایل ماه مارس.

علائم COVID-19 می تواند شامل تب ، سرفه و تنفس مشکل است. اکثر توسعه فقط علائم خفیف. اما برخی از افراد معمولا کسانی که با دیگر عوارض پزشکی و توسعه علائم شدید از جمله پنومونی است که می تواند کشنده باشد.

Leffler: خوشه ها و افزایش ممکن است به عنوان ورمونت بازگشایی

Leffler گفت که او معتقد است ورمونت اجتناب شود افزایش انتظار می رود در این مرحله از COVID-19 به دلیل اقدامات سختگیرانه و محدود کردن Vermonters’ جنبش و تماس با. این اقدامات کمک کند تعداد موارد جدید به طوری بیمارستان نیست غرق شده و آن را مجاز متخصصان مراقبت های بهداشتی برای شروع آماده سازی برای مرحله بعدی: بازگشایی دولت است.

“من فکر می کنم آن را بسیار محتمل است که ما در حال رفتن به دیدن خوشه و موج در موارد که در اطراف” Leffler گفت. “ما در حال آماده شدن برای آن است.”

هفته گذشته دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی شروع به انجام در خانه تست. همانطور که از چهارشنبه Leffler گفت: این بیمارستان دارای ظرفیت برای انجام 2,200 در خانه COVID-19 آزمون در روز است. این و بقیه ظرفیت آزمون ایالت مهم تبدیل خواهد شد در مرحله بعدی مبارزه با ویروس.

“در حالی که هنوز هم به اندازه کافی برای دیدار با هر چالش این یک بهبود بزرگ و آن را در حال گسترش روز به روز در حال حاضر” Leffler گفت. او افزود: “ما می خواهیم به آماده بود که این می آید به استفاده از تعداد زیادی از مختلف تست گزینه است.”

Leffler گفت: این بیمارستان نیز در “شکل خوب” در مورد دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی. این است یکی دیگر از منطقه که در آن بیمارستان ها در سراسر کشور با تمرکز بر آماده سازی برای مرحله بعدی.

این استراتژی شامل COVID-19 به احتمال زیاد حرکت از کاهش اقدامات به سرکوب روش به این دلیل که دولت قادر خواهد بود به سرعت تست و جدا از هر گونه موارد Leffler گفت. او می بیند این روش ادامه احتمالا 12 تا 18 ماه تا زمانی که وجود دارد ساخته شده است تا جامعه مصونیت یا یک واکسن علیه COVID-19.

برخی از برلینگتون شهرستان خدمات راه اندازی مجدد

رژیم صهیونیستی. Phil اسکات نیز شاهد کاهش گسترش ویروس و اواخر هفته گذشته اعلام کرد اقدامات است که اجازه می دهد برخی از کسب و کار برای بازگشایی با محدودیت.

به عنوان یک نتیجه, شهر برلینگتون شده است قادر به از سرگیری برخی از غیر اورژانس شهرستان خدمات Weinberger گفت. این خدمات عبارتند از:

  • اجازه و بازرسی: این شهرستان می تواند مشکل برخی از ساختمان جدید برق و لوله کشی/مکانیکی مجوز برای عملیات ساخت و ساز.
  • پارک پاک کردن: این بخش از پارک های تفریحی و اسکله می توانید شروع بهار تمیز کردن و کاشت درخت در یکی-به-دو-فرد تیم است.
  • عمومی با این نسخهها کار خدمات: Burlington بخش عمومی کار می کند می توانید راه اندازی مجدد حذف نقاشی های دیواری, خیابان جارو به طور منظم طوفان آب و فاضلاب اصلی تمیز کردن و سایر خدمات است.
  • کتابخانه pick-up: فلچر رایگان کتابخانه در حال کار بر روی راه اندازی مجدد آن خارج از سرویس وانت در هفته آینده.

یک لیست کامل از خدمات است که دوباره باز شده اند در دسترس خواهد بود در شهر برلینگتون وب سایت Weinberger گفت.

برلینگتون (ابهامزدایی) را COVID-19 داده است که در حال حاضر در دسترس عموم

از زمان شروع این بیماری همه گیر در ورمونت یک تیم از برلینگتون تحلیلگران داده شده است جمع آوری داده ها نشان دادن اثرات COVID-19 در شهر و Chittenden County, و چگونه برلینگتون کار کرده است برای مبارزه با ویروس.

که داده ها در حال حاضر در دسترس در شهر برلینگتون وب سایت Weinberger چهارشنبه اعلام کرد.

داده ها شکسته است به دو موضوع خاص صفحات وب: “COVID-19 اثرات” و “پاسخ تلاش است.” آن را می توان با مراجعه به burlingtonvt.gov/covid-19/dashboard.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>