جدید خود را سفارشی طراحی خانه یکی از یک نوع

انگار یک دنیا تفاوت بین خرید یک تولید جدید صفحه اصلی و 100 درصد سفارشی طراحی خانه می گوید: Chas Kwasnicki فروش و مدیر بازاریابی در McKinley کارشناسی ارشد خانه های سفارشی.

“تفاوت اصلی با ساخت سفارشی است که شما در حال گرفتن یک-از-نوع صفحه اصلی” Kwasnicki. “با بیشترین تولید خانه های شما قادر به تغییر برخی از طرح های داخلی, اما, شما نمی قادر به تغییر بیرونی به عنوان آن را در حال حاضر تایید شده توسط جامعه توسعه دهندگان. خانه های ما همه از زمین تا طراحی شده و کاملا منحصر به فرد در راه خود را.”


McKinley استادان خط الراس در Silverhorn

خریداران می توانند طرح های خود را و یا کار با کارکنان طراحی از ابتدا می گوید Kwasnicki.

“بله ما تشویق مشتریان را در هر چیزی که آنها باید. برخی فکر نکرده خیلی گذشته خود را Pinterest, تخته, در حالی که دیگران کشیده اند خود را تمام floorplan بر روی کاغذ گراف,” او می گوید. “معمولا این نقشه ها تغییر می یابد هنگامی که ما شروع فرایند طراحی ما و ارائه برخی از بازخورد ما به مشتریان است. بسیاری از زمان ایده های خود را در شعبه خارج از وجود دارد.


McKinley استادان خط الراس در Silverhorn

“از این به بعد ما شروع طراحی اولیه بسته بندی برای هزینه تخت که شامل نقاشی خط سیاه و سفید از هر طبقه و بیرونی رندر. در ملاقات اولیه مشتریان پر کردن پرسشنامه درخواست اطلاعات در مورد خود و خانواده و سبک ایده آل از خانه و اندازه و غیره. از وجود ما تیم توسعه اولیه اصلی-پلان و جمع آوری بازخورد از مشتریان و باعث می شود تغییرات. این فرایند تکرار می شود تا زمانی که مشتریان ما 100 درصد با floorplans و خارجی. برخی از مشتریان را پنج بازنگری برخی را 15, مهم نیست که به ما خواهیم رفتن نگه دارید تا زمانی که آنها کاملا خوشحال است.”

یک خانه سفارشی دیگر زمان ساخت آن از یک تولید خانه.

“به طور متوسط طراحی سه ماه و از ما وجود دارد قیمت این خانه می گوید:” Kwasnicki. “قیمت گذاری ما بسیار سخت کوش و دقیق نیاز همه معاملات ما به ارائه نقل قول در هر جنبه ای از خانه است. این فرایند طول می کشد دو تا سه هفته و ما تا پایان با یک بسیار دقیق تنظیمات از صفحه اصلی. از وجود بسته به اندازه ما را از 14 تا 16 ماه به نوبه خود بیش از یک پروژه است. همه در همه, آن را حدود 18 ماه روند.”


McKinley استادان خط الراس در Silverhorn

شما می توانید یک مک کینلی کارشناسی ارشد’ خانه سریعتر.

“ما یک stacey chais به نام ریج واقع در جامعه Silverhorn در Bearspaw می گوید:” Kwasnicki. “با توجه به وضعیت کنونی ما محدود مشاهده عمومی ساعت, اما شما می توانید با ما تماس بگیرید برای مشاهده خصوصی و پیدا کردن اطلاعات بیشتر در وب سایت ما: www.mckinleymasters.com. ما همچنین صدها نفر از عکس ها از طریق فهرست و مقدار زیادی کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرایند ساخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>