“شما احساس می کنید مثل یک بچه دوباره” جوردانو و شعله های آتش بازگشت به یخ برای اولین بار پس از NHL COVID-19 مکث

علامت نقل شده است هرگز خیلی خوشحال بود به توهین هم تیمی های خود را به عنوان او در روز جمعه هنگامی که شعله کلگری شد در نهایت قادر به ضربه زدن به یخ پس از سه ماه وقفه به دور از بازی با توجه به شیوع جهانی از COVID-19.

“من می گفت به پسران (جمعه) آن را به خوبی قادر به زق زق کمی و صحبت کردن با هر یک از دیگر مانند ما معمولا فراموش,” شعله های آتش کاپیتان گفت: با خندیدن. “این یک گروه کوچک (از اسکیت بازان) اما این نوع فیلم خنده دار — chirps بودند شروع به عقب و جلو.

“راستش من به دنبال به جلو به روز هنگامی که ما می تواند ما کامل گروه دوباره اما (جمعه) آن را ذهنی خوب طراوت روز در اتاق قرار داده و در تجهیزات دیدن برخی از هم تیمی های خود را و رفتن به عقب و جلو.”

شعله های آتش رسما افتتاح شد فاز 2 از لیگ ملی هاکی را “بازگشت به بازی’ طرح که لگد کردن برای بسیاری از تیم ها در ابتدای هفته.

امید بستن به وقت خود را در تضمین این تسهیلات آماده بود برای این تیم بازگشت همراه با شروع دقیق پروتکل های ایجاد شده توسط NHL شعله های آتش اجازه بازیکنان به Scotiabank Saddledome برای تمرینات در روز پنج شنبه.

و دقیقا سه ماه به بعد پس از NHL قرار گرفت مکث در مارس 12, جمعه بود و روز اول خود را به عقب بر روی یخ. پیوستن کاپیتان مایکل سنگ دیلون Dube متی فیلیپس و علامت Jankowski. بیشتر بازیکنان انتظار می رود که به شدت در به صورت داوطلبانه اسکیت در هفته آینده.

برای بسیاری از آنها این اولین بار بود — همیشه — که آنها می خواهم گرفته شده از یک وقفه طولانی که.

“شما احساس می کنید مثل یک بچه دوباره صادقانه” 36 ساله blueliner گفت. “من هرگز گرفته سه ماه فکر نمی کنم در کل من حرفه ای. قادر به عقب بر گردیم روی یخ, امروز طراوت بود به تصویب جن و شوت جن.

“همه کسانی که به نوعی از چیزهای کوچک را فراموش کرده ام شما در مورد. آن را احساس خوب است.”

عجیب و غریب, زنگ زده, هیجان انگیز — یخ زمان بود و تمام کسانی که همه چیز طبق معمول.

“این احساس شگفت انگیز” Jankowski گفت. “شما فقط نوع بازگشت به حالت عادی پس از چند دریل و آن را بسیار جذاب بود به خارج وجود دارد.”

اما بازیکنان نیز تا به حال برای تنظیم پروتکل های جدید به عنوان احتیاطی هنوز در حال گرفته شده برای محدود کردن گسترش coronavirus.

بازیکنان باید پوشیدن یک ماسک و از پیست تا زمانی که آنها در داخل اتاق پانسمان. تنها زمانی که آنها نمی تواند پوشیدن یک ماسک است که اگر آنها در حال اسکیت و یا کار کردن. پر کردن یک پرسشنامه ارزیابی پتانسیل علائم. داشتن درجه حرارت خود را گرفته. تمام اقدامات لازم برای اطمینان از ایمنی خود را.

“ما در حال گرفتن تمام اقدامات احتیاطی — آن را قطعا یک کمی متفاوت است” گفت: Jankowski. “اما آن را به ارزش آن است. این در حالی است از آنجایی که ما توانسته ایم به بازی بازی بنابراین من قطعا به دنبال به جلو به آن است.”

در شروع shut-down در ماه مارس Jankowski دختر راشل و طلایی خود را سگ شکاری توله سگ لوسی بسته بندی شده و رفت و برگشت به انتاریو است.

اما به جزئیات آغاز شده و مصمم بودن برای فاز 2 از NHL را راه اندازی مجدد آنها اجاره یک ماشین و در زمان استراحت به مدت پنج روز به درایو در سراسر کشور — از Oakville از طریق Sault سنت ماری, Thunder Bay, Winnipeg و رجینا.

سپس آنها را در آن روز جمعه است.

“این درست بود به حالت عادی بازگشت — به طور منظم چیت چت” Jankowski گفت. “این فوق العاده است که یک دسته از بچه ها به عقب با هم دوباره و فقط قادر به بازگشت به حالت عادی درست مثل آن بود. این یک اسکیت خوب یک کمی زنگ زده اما همیشه مثل زمانی که شما در حال کردن یخ که برای مدت طولانی.

“من فقط حق بازگشت به ریتم از همه چیز بود و آن را خوب اسکیت سرعت خوب بسیاری از تکرار کردم و مطبوع برای اطمینان حاصل کنید.”

تحت مراقبت و مواظبت چشم و برنامه ریزی از قدرت و تهویه مربی رایان ون آستن, شعله های آتش در حال تلاش برای زمان خود برنامه های آموزشی طوری که آنها را می توان اوج قبل از-نگاه-پست-های نجومی آغاز می شود و سری خود را شروع می شود در برابر Winnipeg Jets.

دوشنبه بود در مورد به دست آوردن احساس از جن به عنوان بازیکن بودند که قرنطینه در کلگری و کانادا بوده اند و تنها قادر به کار کردن در خانه و قادر به اسکیت بازی کردن.

اما در حال حاضر شمارش معکوس است که تا زمانی که آنها می توانید ملاقات — رسما — به عنوان یک گروه و شروع خود را در اردوگاه های آموزشی در 10 ژوئیه تاریخ نشان داد توسط NHL و nhl on nbc در اوایل این هفته که مستحکم قصد بازگشت.

و این نیست مانند نرمال اردوگاه آموزشی, جایی که آنها در حال آماده شدن برای یک 82-بازی مسابقه دو ماراتون و فراتر از آن. این است که به عقب پرتاب به آتش و سرعت به خط پایان.

“این دیوانه ، سه ماه پیش شما هرگز حتی فکر می کردم دو بار در مورد داشتن 20 بچه ها بر روی یخ با goalies,” جوردانو گفت. “در حال حاضر ما به معنای واقعی کلمه وجود دارد خارج وجود دارد با پنج بچه ها.

“هر شات شما را احساس می کند مانند یک ضربه بزرگ به دلیل آن می رود درست در باز کردن شبکه … اما در برخی از نقطه در اینجا ما در حال رفتن به ramping آن است.”

جوردانو گفت: آن را دشوار است به سرعت به جلو در حال حاضر به جولای 10, زمانی که آنها در واقع می تواند نگه داشتن به طور منظم اردوگاه های آموزشی و آماده سازی برای بازی های معنی دار. حتی فقط عبور جن به ‘D’-شریک TJ برودی در یک مته با سه جلو روی یخ خواهد بود خوب در حال حاضر.

اما در حال حاضر او گفت: این احساس واقعی است.

“این چیزی است که صادقانه همه ما در زمان مسلم” جوردانو گفت. “زندگی اساسا فقط smacked ما در صورت. این هفته نمی توانید به به اندازه کافی سریع اما گفت که آن را احساس می کند مانند حرکت برداشت است. آن را احساس مانند آن را به اتفاق می افتد این احساس که ما در حال رفتن به بازی. من فکر می کنم بسیاری از بچه ها هیجان زده هستند. من فکر می کنم تمرینات در حال رفتن به تبدیل شدن به یک بسیار ساده تر چون ما در واقع آماده شدن برای بازی. قبل از اینکه ما آماده شد به بازی — اما ما می رویم به بازی ؟ واقعا ؟ اما بعد از دیدن بچه ها (سهشنبه) در آن بود ‘OK. آن را برای واقعی است. ما در حال گرفتن در اینجا به زودی.'”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>