کار در UVM را Tarrant مرکز به تعویق افتاد COVID-19 همه گیر

سال های طولانی منتظر یک عرصه جدید در دانشگاه ورمونت طولانی تر.

اطمینان مالی در آورده با COVID-19 همه گیر باعث دانشگاه به تاخیر در تامین 30 میلیون دلار در اوراق قرضه برای پیشبرد آن قرار گرفتند دو و میدانی پروژه عقب هل دادن جدول زمانی برای تسهیلات جدید برای باز کردن با توجه به مقامات مدرسه.

ادامه در سایت, اما, Tarrant, مرکز, خانه های آینده از مردان و زنان تیم بسکتبال و گران ترین جنبه از چند فاز پروژه شده است در پشت رایتر قرار داده.

ورمونت کلبی اولین گزارش این خبر در تاریخ 3 ژوئن.

UVM امنا تصمیم “چند ماه پیش” به ارزیابی مجدد تامین مالی دو و میدانی پروژه و دیگران به عنوان بخشی از یک دانشگاه گسترده تلاش UVM ورزشی کارگردان Jeff Schulman در مصاحبه با گفت: 101.3 بازی روز جمعه بعد از ظهر.

هیئت مدیره تصویب یک قطعنامه در مورد “بودجه اقدامات پاسخ” در مارس 6.

زودتر پوشش:

UVM را عرصه جدید خود نام: Tarrant مرکز

UVM آماده برای شکستن زمین در 95 میلیون چند منظوره ورزشی آرنا

“تمرکز در حال حاضر در Gutterson بخشی از پروژه” Schulman گفت. “این تصمیم توسط هیئت مدیره ما بود و به ما نگاه کنید کل پروژه یک نگاهی به گزینه های مختلف برای re-تعیین توالی و حرکت رو به جلو در راه است که کاهش کوتاه مدت بار مالی بر این دانشگاه است.”

این Tarrant مرکز بزرگترین تکه از چند سال تلاش برای ارتقاء UVM امکانات ورزشی. دیگر بخش قابل توجهی شامل بازسازی به Gutterson Fieldhouse و فضاهای پشتیبانی و بازسازی پاتریک بدنسازی به عنوان یک تفریح و سرگرمی پردیس محل هنگامی که برنامه بسکتبال باید نقل مکان کرد و به عرصه جدید است.

مدرسه شکست زمین در ساختمان های جدید خواهد شد که اشغال شده است یک پارکینگ بین Gutterson و پاتریک در سال گذشته است. این بنیاد قبلا گذاشته Schulman گفت.

اما ساخت و ساز متوقف و به طور کامل در این بهار به عنوان مورد نیاز توسط رژیم صهیونیستی. Phil اسکات “در خانه بمانند ایمن” اجرایی به منظور جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. کار از سر گرفته شده است تدریجی در هفته های اخیر.

بیشتر: امریکا شرق قهرمانی NCAA Tournament لغو میان COVID‐19 نگرانی

“ما در حال حرکت پیش رو با کمتر از گران قیمت اجزای پروژه” Schulman گفت. “و سپس به عنوان به زودی به عنوان دانشگاه امور مالی ثبات ما به اتمام Tarrant مرکز.”

قبلی تکرار برنامه به نام برای Tarrant مرکز آماده برای شروع 2021-22 فصل بسکتبال. که آن را زیر و عرصه های جدید را اغاز خواهد شد با تاخیر چند ماه یا بیشتر.

امید به از سرگیری ساخت و ساز در بخشی از این پروژه در آینده سال تحصیلی Schulman گفت.

“بدیهی است که این یک دست انداز در جاده و کاملا غیر منتظره” Schulman گفت. “این مطمئنا به ما تاثیر می گذارد گاهشمار اما من به طور کامل اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به دریافت این پروژه انجام می شود و آن را به یک دارایی بزرگ برای دانشگاه و کل جامعه ما.”

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im