گرگ بید جشن بزرگ خارج از منزل در جنوب کلگری

ماهی نهر استانی پارک یکی از بزرگترین در کانادا — تقریبا سه برابر اندازه ونکوور استنلی پارک — کشش 19 کیلومتر از شرق به غرب و 23 کیلومتر از شمال به جنوب مباهات 80 کیلومتر از مسیرهای پیاده روی.

WestCreek تحولات’ گرگ بید جامعه اجازه می دهد تا شما را به استفاده کامل از این پارک می گوید Kalida Manarin مدیر بازاریابی در WestCreek.

“گرگ بید واقع شده است و درست در کنار کمان رودخانه و متصل به ماهی نهر پارک برای طول سال دسترسی به فعالیت در فضای باز می گوید:” Manarin. “پارک ها و مسیرهای متصل خواهد شد جامعه به کانادا دومین پارک شهری به علاوه جامعه خواهد شد که در آینده سگ پارک تنها یکی از نوع خود در جنوب بزرگراه 22X.”

طیف گسترده ای از خانه های جدید در دسترس است در جامعه از جمله آپارتمان townhomes زوج خانه laned خانه و جلو درایو خانه از شناخته شده سازندگان یارو خواص Madison Avenue, پله, خانه, Shane خانه Jayman ساخته Trico خانه و موریسون خانه.

“فاز 1 و 2 در حال ساخته شده است و در ترکیب به عنوان ما در مرحله اولیه در جامعه می گوید:” Manarin. “تفاوت اصلی بین این دو نوع محصول. یکی از ویژگی های بزرگ در فاز 2 پارک فضا ما باید در حال اجرا بین ما townhomes. این پارک فضایی خواهد شد از ویژگی های 15 متر عرض تفرجگاه مسیر تمام راه را به یک منطقه ای است که خواهد شد از ویژگی های بیشتر پارک فضا و دسترسی مستقیم به ماهی نهر پارک.

“کل جامعه و از جمله این دو مراحل اولیه طراحی شده است با مسیرهای منتهی به رودخانه و 80 هکتار زیست محیطی رزرو.”

تاسیس امکانات رفاهی در این نزدیکی هست می گوید Manarin.

“این شامل مناطق مانند والدن این مرکز خرید که شامل رستوران های مختلف و خرید مواد غذایی و Shawnessy,” او می گوید. “شهرستان است که به زودی به میراث و ویژگی های انواع فروشگاههای جعبه بزرگ مانند Sobeys خرید و فروش نوزاد, تخت, حمام و فراتر از آن ، از آن خواهد شد یک راه کاملا جدید از خرید و صرف وقت در جنوب کلگری.”

گرگ بید جشن بزرگ در خارج از منزل می گوید Manarin.

“تعظیم دره رودخانه همیشه خیره کننده و الهام بخش محل برای پیاده روی, قایق, ماهی, و کاوش. در حال حاضر آن را به یک مکان شگفت انگیز برای زندگی, بازی, بالا بردن یک خانواده و شادی کردن در هر آنچه در آن است که باعث می شود شما احساس زنده بودن” او می گوید. “گرگ بید است که آرام منطقه منزوی با بسیاری از امکانات رفاهی در جامعه مانند Fish Creek Park, کمان, رودخانه, پارک سگ, 11 پارک فضاهای هفت برنامه ریزی زمین های بازی دو آینده مدارس یک جامعه مرکز خرید Blue Devil گلف و همچنین نه کیلومتر از مسیرهای پیاده روی.”

برای کسب اطلاعات بیشتر به www.liveatwolfwillow.ca

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de