با چشم در بازسازی استادیوم فوتبال, لا میردا مایک Moschetti استقبال فصل دیگر در اکسلسیور

لا میردا مربی تیم فوتبال مایک Moschetti نیست نوع گله بنابراین او نمی تواند شنیده آواز در مورد تیم خود را به بازی بازی های خانگی خود را برای دومین فصل متوالی در اکسلسیور بالا در نورواک.

اگر چه واقعی بازسازی زمین فوتبال — بخشی از یک پروژه بزرگ است که همچنین ارتقاء مدرسه در ورزشگاه بیس بال و سافتبال (persian) زمینه — نه آغاز خواهد شد و تا ماه سپتامبر به Matadores در سال 2019 شد و قادر به بازی خود را به صفحه اصلی بازی های فوتبال در لا میردا چون چمن هم عبور نمی کند چه Moschetti به عنوان یک آزمون پایه.

“ما اجازه نداشتند به بازی سال گذشته (در لا میردا) به دلیل چمن” Moschetti گفت. “ما تمرین در زمین بیس بال و ما مجاز به انجام پیاده روی-throughs در زمین اصلی. اما نبود یک معامله بزرگ است.”

Moschetti گفت که زمانی که او بازی کارفرمایی در لا میردا در 1990s, این تیم تمرین در زمین بیس بال است. به عنوان برای, تراشه, Moschetti گفت که او و بازیکنان خود را تا به حال هیچ مسئله بازی بازی های خانگی خود را وجود دارد در سال 2019 و نمی خواهد در این فصل ،

“البته شما می خواهید می شود قادر به بازی در خانه خود ورزشگاه” او گفت:. “اما بچه های ما کار بزرگی انجام دادند. این فوتبال دبیرستان. به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال بازی در جایی در زیر چراغ های آنها خوشحال بودند.

“و تراشه رو یک سنت غنی. شده اند وجود دارد بسیاری از بازی های بزرگ وجود دارد و آن را به چمن. این نوع از کمی سرد جو است. آن را به یک مدرسه قدیمی محل و پس از آن واقعا نبود یک مشکل است. ما را در آغوش گرفت و در واقع از آن لذت می برد.”

Excelsior به دبیرستان از 1924-1981 و نورواک-لا میردا مدرسه بزرگسالان در حال حاضر در عمل در داخل محوطه دانشگاه.

پروژه

Moschetti است که مدرسه دستیار مدیر ورزشی توصیف تعهد از به روز رسانی امکانات ورزشی به عنوان “یک پروژه بزرگ” که برای اولین بار دیدن اوج بدنسازی در ماه اوت است. زمین فوتبال است با شروع در ماه سپتامبر با آن انتظار می رود به آماده برای 2021 فصل است.

“ما قصد داریم برخی از بهترین امکانات در جنوب کالیفرنیا پس از آن رفتن به بسیار هیجان انگیز” Moschetti گفت. “منظورم این میدان بیس بال را برای رفتن به چراغ و چمن; زمین فوتبال را برای رفتن به جدید می ایستد, جدید, چمن, تیم جدید اتاق.”

سافتبال بانوان زمینه نیز باید چمن جدید و چراغ های, او گفت:, و تمرین های اضافی زمینه را برای فوتبال نیز در محل قرار داده.

“پس با این حال ما باید به بازی (فوتبال) در اکسلسیور — من اعتقاد دارم که آن را تنها یک سال بیشتر — نتیجه نهایی را به زمان” Moschetti گفت.

ماندن تیز

در این نقطه وجود دارد هیچ گفتن که 2020 فصل فوتبال آغاز خواهد شد به دلیل COVID-19 اما Moschetti گفت که او و بازیکنان خود را آماده برای رفتن خواهد بود هنگامی که آنها در حال رفتن به آینده.

“آن را همه حق است,” او گفت:. “بچه ها شما می دانید وجود ندارد بسیار شما می توانید انجام دهید. بچه ها بلند کردن اجسام و مطبوع خود به خود و من فقط ترک آن را به قدرت که بسیار دقیق تر از من و اگر ما قادر به بازی ما در حال رفتن به بازی.

“و اگر آنها می گویند ما سه هفته برای آماده شدن برای این بازی برای اولین بار پس ما باید سه هفته. ما آماده خواهید بود به بازی هر انداخته است در ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>