وینوسکی: بازسازی مایرز یادبود استخر باز خواهد شد برای سال 2020 تابستان با توجه به COVID-19

وینوسکی ساکنان را در حداقل یکی بیشتر از تابستان بدون شهر استخر.

تکمیل و افتتاح بازسازی مایرز یادبود, استخر, بسته پس از 2016 فصل به تعویق افتاده اند با توجه به تاثیر COVID-19 گیر وینوسکی مقامات اعلام وب سایت شهرستان جمعه.

“شهر و ساخت و ساز تیم همچنان به کار سخت به سمت اتمام پروژه و تسهیلات است که به دنبال فوق العاده” یک به روز رسانی در شهرستان وینوسکی سایت گفت. “ما درک ناامیدی که ممکن است با این تصمیم اما ما هیجان زده برای چه 2021 نگه می دارد و نگاه به جلو به دهه شنا, پاشش و خاطرات آمده است.”

ورمونت اقامت در خانه سفارش در ماه مارس تاخیر در وینوسکی ساخت و ساز برنامه “ترک محدود امکان برای نیروی انسانی مناسب و مدیریت عملیاتی.” وینوسکی همچنین گفت: “همزمان با ادامه ابهامات در مورد اندازه گروه در این شهر باید با قرار دادن سلامت و ایمنی ساکنان ما برای اولین بار در طول این زمان.”

در اواخر آوریل وینوسکی گفت: از آن تاریخ به ساخت و ساز کامل شد 24 جولای بیش از شش هفته پس از آن هدف اصلی. برچسب قیمت برای این پروژه حدود 3.9 میلیون نفر است.

برای اطلاعات بیشتر winooskivt.gov/262/Myers-Memorial-Pool-Renovation.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>