وینوسکی از سه شغل — کارگر نانوایی مهندس صدا نوازنده — به هیچ

دو ماه پیش شان هود مشغول به کار در Barrio نانوایی در برلینگتون زد هیئت مدیره صدا در خانه میمون نزدیکی وینوسکی خانه و آماده شدن برای یک اجرا را نشان می دهد با گروه خود را از شرق کوه زمان.

سپس COVID-19 و در نتیجه اقامت در خانه سفارشات رسید. هر سه قسمت مدت زمان شغل از بین رفت. او گفت که او با تکیه بر بیمه بیکاری او شروع به دریافت و پس از دو هفته از جهنم” در تلاش برای رسیدن به غرق دولت و وزارت کار.

“من تا به حال بدست به یک نقطه” هود گفت: “جایی که من تا به حال ماه آینده را اجاره و در آن شد.”

یک سال پیش هود مشغول به کار در Dealer.com در برلینگتون, عیب یابی مسائل فنی برای خودرو-شرکت بازاریابی. او ترک درست قبل از اینکه در سال گذشته بیداری ویندوز جشنواره که در شرق کوه زمان را بازی کرده اند این آخر هفته به حال وینوسکی رویداد نه لغو شده است.

بیشتر: Vermont مهندس توسعه دستگاه به آزاد کردن هواکش برای sickest COVID-19 بيمار

“Dealer.com به من داد برخی از بینش به آنچه ‘حرفه ای’ می خواهم با درآمد ثابت و زمان پرداخت کردن و مرخصی استعلاجی و مزایای بسیاری از چیزهایی که کسب و کارهای کوچک را برای ارائه اما فقط قادر به گفت:” هود که 32. “اما من شخصیت و طرز فکر من به نظر می رسد بهتر-مناسب برای mom-and-pop نوع از مسائل حتی اگر آن را به معنی تراشیدن کمی.”

هود منتشر شرقی کوه بار آلبوم جدید “هفت” حاضر 7 آوریل. خریداران خواسته به پرداخت $7; هود گفت: برخی از پرداخت تا $20 دانستن چالش های اقتصادی بیکار نوازندگان روبرو هستند.

او در دست نیست امنیت Dealer.com ارائه شده حتی اگر در اوایل روز از بیکاری او می ترسم.

“این یک چالش به دلیل عدم اطمینان از آن گفت:” هود که آرامش را از تماس های تلفنی و یا اجتماعی-رسانه پست از دوستان با مبارزات مشابه. “آنچه که من از طریق آن شناخت من به تنهایی نیست. یکی از takeaways از این وضعیت این است که ما در آن با هم.”

بیشتر داستان های شخصی: چگونه Vermonters روبرو هستند و زندگی در coronavirus عصر

بیدار شدن ویندوز در خانه

شان هود و شرق کوه زمان خواهد بود در میان کسانی که در زندگی جریان رویداد جایگزین در فرد بیدار شدن ویندوز جشنواره که اتفاق افتاده در وینوسکی این جمعه تا یکشنبه. برگزارکنندگان جشنواره روز دوشنبه اعلام کرد که آنها را “یک آخر هفته, اجتماعی دور, حوادث در حال وقوع در سراسر وب” با این برنامه به نشان پنج شنبه.

برای کسب اطلاعات بیشتر: facebook.com/WakingWindows

تماس برنت Hallenbeck در 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>