وینوسکی مرد متهم به جرم و جنایت نفرت در حمله لفظی مورد مربوط به کودک

وینوسکی پلیس می گویند یک مرد محلی بارها و بارها استفاده می شود نژادی توهین به زبان در یک رویارویی در ماه گذشته با یک زن سفید و سیاه و سفید دختر.

همین E. لیندسی, 66, التماس کرد گناه نیست به اتهام حمله لفظی شنبه در ورمونت دادگاه عالی در برلینگتون. لیندسی همچنین در برخورد با جرم و جنایت نفرت افزایش, تعریف شده به عنوان رفتار مجرمانه “بدتر انگیزه قربانی واقعی یا درک مسابقه است.”

هنگامی که مواجه با یک افسر پلیس در مدت کوتاهی پس از این حادثه در 25 ژوئن لیندسی گفت که او تا به حال خود را از دست داده صبر در حالی که انتظار در خط در وینوسکی اداره پست و “فریاد زد و گفت: برخی از خیلی چیزهای تند و زننده” با توجه به استشهاد پرونده در دادگاه.

وینوسکی افسر پلیس Jason Ziter در نوشته شهادت گفت: لیندسی او گفته بود متاسفم برای فوران و اضافه کرد “من نمی خواهم سیاه پوستان است.”

لیندسی اختصاص داده شده خود دفاع وکیل ویلیام کلیه گفت که او تا به حال هیچ اظهار نظر در این مورد است.

اتهام مشتری خود حمل حداکثر مجازات تا دو سال حبس و یا جریمه نقدی تا 2 ، 000 دلار یا هر دو.

بیشتر بدانید: جرایم ناشی از نفرت در ورمونت: چرا پلیس و وکلا گاهی اوقات اختلاف نظر دارند اگر کسی عبور از خط

‘هیچ دور شدن با این’

مگان Gregory, 31, که سفید است گفت: او به نام 911 پس از لیندسی ساخته شده توهین به نظرات در مورد او و دو سال ساخته شده و تهدید حرکت در جهت خود را.

گرگوری گفت که او و نامزد او را رونالد Spivey که سیاه است و پدر خود را دو سال-دختر — گاهی مواجه می شوند خصومت اما در حد خاموش تر از سطح.

“من تا به حال افراد — عمدتا افراد مسن – mutter همه چیز تحت نفس خود را مانند “این یک رسوایی برای این کشور’ — و ما همیشه می دانستند که به معنای” گرگوری گفت. “اما این اولین بار است که کسی در تلاش برای قرار دادن دست خود را بر روی من است.”

او به دنبال لیندسی خارج از اداره پست در آنچه او تصور می شود یک فاصله امن و به نام پلیس.

“وجود دارد هیچ راه او دور شدن با این'” گرگوری گفت.

این اتفاق می افتد در ورمونت

ده ها تن از همسایگان و وینوسکی اداره پلیس — به شدت حمایت شده است از خانواده های جوان در پی این حادثه گرگوری گفت.

یک غریبه در اداره پست, مثلا در پا برای جلوگیری از آنچه او تصور می شود قریب الوقوع حمله فیزیکی گرگوری اضافه شده است.

“هر کس باید فکر می کنم در مورد آنچه آنها انجام می دهند در یک مورد مثل این آنها باید آماده باشد,” او گفت:. “مردم شگفت زده به شنیدن این که چیزی شبیه به این می تواند اتفاق می افتد در ورمونت. اما آن را بسیار می کند.”

لیندسی رفتار باقی می ماند یک پازل به او. روز بعد از حادثه در Facebook پست گرگوری استدلال که متهم به نظر می رسید اختیار با نفرت او را “همه به خاطر رنگ پوست زیبا است.”

تماس با جوئل بنر بیرد در 802-660-1843 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @VTgoingUp.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de