ویندزور اصلی در ترک برای ‘تن-ناشنوا” سیاه زندگی موضوع پست

ویندزور — ورمونت مدیر مدرسه قرار داده شده در پرداخت مرخصی اداری به صورت یک پست در رسانه های اجتماعی در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش که “یکنواخت وحشت زده” هیئت مدیره مدرسه.

تیفانی رایلی اصلی از ویندزور, مدرسه نوشت: در Facebook صفحه: هفته گذشته که او قویا معتقد است که سیاه و سفید زندگی می کند ماده “اما من موافق نیستم با اجباری اقدامات انجام شده برای رسیدن به این نقطه در سراسر; که برخی از آنها جعل در تلاش برای اثبات یک نقطه است.”

او در ادامه به نوشتن که در حالی که او می خواهد به پشت, سیاه زندگی موضوع “من فکر نمی کنم مردم باید ساخته شود تا احساس آنها را به انتخاب سیاه و سفید نژاد بر نژاد بشر است. در حالی که من درک این ضرورت احساس می کنید مجبور به حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند, آنچه در مورد همکار ما اجرای قانون ؟ آنچه در مورد تمام کسانی که مدافع و تقاضا سهام برای همه ؟ فقط به خاطر من راه رفتن در اطراف با یک پل ثبت نام باید این معنا نیست که من هستم یک نژادپرست (sic).”

بیشتر: باغ, مدرسه, معلمان, کارکنان رژه برای دانش آموزان

بیشتر: سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری در ورمونت تخریب با گل نفت

بیشتر: UVM موقت کاهش آمار دانشکده هنر و علوم, دانشجو, خدمات, سخت ترین

نظرات به اشتراک گذاشته شد در میان جامعه و گروهی از فارغ التحصیلان اخیر به نام پست “تلویزیون تن-ناشنوا است.”

کوه Ascutney هیئت مدیره مدرسه برگزار شد جلسه اضطراری بعد از ظهر جمعه و رای دادند به اتفاق آرا به محل رایلی در مرخصی اداری. سرپرست دیوید بیکر گفت: این منطقه به کار خواهد کرد به آمده تا با یک “توافق طرفین بر قطع بسته” با رایلی.

“آنها نمی بینم هر راه که او را برای رفتن به جلو به عنوان اصل که ساختمان داده کسانی که نظرات و بیانیه ای که” او گفت: اخبار دره. “این روشن است که جامعه دهکدهای از دست ایمان در توانایی خود را به منجر شود.”

یک ایمیل به دنبال نظر فرستاده شد به رایلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im