ویلمینگتون پل خانه می پیوندد دیگر اسکان موقت با انتظارات برای کاهش بی خانمانی

 • رئیس شورای Pro Tempore جو Buscaino چت با ساکن در پل, صفحه اصلی, سرپناه در ویلمینگتن در دوشنبه 28 ژوئیه سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

 • دو دعا در محوطه پل خانه پناهگاه که در خانه های 100 بزرگسالان تجربه بی خانمانی در ویلمینگتن در دوشنبه 28 ژوئیه سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

 • پل و خانه و سرپناه و در سن پدرو در دوشنبه 28 ژوئیه سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • پل خانه پناه باز است در سن پدرو در روز سه شنبه, جولای 28, 2020, اما هنوز هم وجود دارد encampments همراه چراغ خیابانی. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

 • در داخل پل خانه پناهگاه که در خانه های 100 بزرگسالان تجربه بی خانمانی در ویلمینگتن در دوشنبه 28 ژوئیه سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

 • لیدیا مایل 72 احساسی می شود به عنوان او در مورد بزرگ کارکنان در پل, صفحه اصلی, سرپناه در ویلمینگتن در دوشنبه 28 ژوئیه سال 2020 است. مایل به نقل مکان کرد و پل و خانه و سرپناه در اولین روز آن’ درب را باز کرد. او شده است وجود دارد و سه هفته و جشن تولد او وجود دارد. مایلز می گوید: “ما همه در اینجا متفاوت است اما همه ما یکسان است.” او افزود: “در بسیاری از عشق در افراد بی خانمان ما همه نگاه کردن به هر یک از دیگر.” (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

 • تیم منجر یوسف Botelho, صحبت کردن با ساکنان در پل, صفحه اصلی, پناه, که در خانه های 100 بزرگسالان تجربه بی خانمانی در ویلمینگتن در دوشنبه 28 ژوئیه سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

 • پل خانه پناه باز است در سن پدرو در روز سه شنبه, جولای 28, 2020, اما هنوز هم وجود دارد encampments همراه چراغ خیابانی. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

 • موقت جدید سرپناه بی خانمان در ویلمینگتن باز در اوایل این ماه با 100 تخت.

 • ساکن نشان داده شده است در یکی از اتاقهای در پل جدید خانه پناهگاه در ویلمینگتن در 28 ژوئیه سال 2020 است.

 • لس آنجلس عضو شورای شهر و شهردار Pro Tem جو Buscaino بازديد با یک زن و شوهر از ساکنان جدید در پل, صفحه اصلی سرپناه موقت در ویلمینگتن در دوشنبه 28 ژوئیه سال 2020 است.

 • دو نفر از ساکنان در پل خانه موقت سرپناه برای بی خانمان در ویلمینگتن در روز سه شنبه, جولای 28, 2020, در دیدار با شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti.

پس از دو سال بندر منطقه رسیده است و یک نقطه عطف در تلاش خود را برای کاهش و یا احتمالا یک روز پاک از بین بردن — بی خانمانی.

در حال حاضر این آزمون را به دیدن اگر آن را به همه ارائه می شود.

لس آنجلس شهردار اریک Garcetti و دیگر مسئولان شهرستان برگزار شد یک تور جدید یک پل و خانه و سرپناه موقت در ویلمینگتن در روز سه شنبه, جولای 28, به مناسبت افتتاح آن و چت با ساکنان. این پناهگاه در Eubank خیابان باز سه هفته پیش در همان زمان به عنوان یک شبیه پناهگاه در سن پدرو. اما روز شنبه ارائه اولین نگاه عمومی در ویلمینگتون پناهگاه که نشان دهنده و در عین حال گام دیگری در این شهرستان در تلاش برای کاهش بی خانمانی — به خصوص در منطقه بندر که در آن encampments شده اند.

هر دو سن پدرو و ویلمینگتون اسکان موقت باید 100 تخت در هر. سان پدرو پناهگاه که باز در اوایل این ماه بود و LA 16th, پل, صفحه اصلی مرکز در حال حاضر دارای 79 ساکنان و ویلمینگتون یکی نیمه پر; هر دو انتظار می رود به زودی در ظرفیت. تسهیلات ذخیره سازی در لس آنجلس بندر بخش ایستگاه نیز عامل و 40 تخت شهرستان اجرا پناهگاه که باز در سن پدرو در اوایل این سال باقی مانده است ،

“ما در حال حاضر 240 تخت در سه پناهگاه” گفت: Tahia Hayslet مدیر اجرایی بندر ادیان خدمات که نظارت بر هر دو محلی پل خانه پناهگاه است. “وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مردم قرار دارد اما امیدواریم حالا که ما متمرکز بر روی سایت مورد مدیریت ما می تواند حرکت کند مردم از پل مسکن به مسکن دائمی.”

اما این هدف چالش مواجه است. برخی از پل خانه پناهگاه ساکنان برای مثال در ادامه بازدید خود از چادر گفت: LA شهرستان Councilmember جو Buscaino که 15 منطقه را پوشش می دهد هر دو منطقه بندر پناهگاه و یک سوم در وات.

“این داستان از دو خوابگاه” Buscaino گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز سه شنبه. “ما باید برای قرار دادن یک توقف به آن.

“ما خواستار مسئولیت پذیری شخصی از این افراد” او اضافه شده است. “آنها را به را تشکیل می دهند ذهن خود را.”

اما محققان دریافته اند که تنظیم از خیابان ها به پناهگاه زمان طول می کشد و اغلب شامل ساکنان در حال حرکت به عقب و جلو از سابق خود را “خانه” به پناهگاه.

Garcetti راه اندازی یک پل اصلی پروژه از دو سال پیش به منظور تسریع در ایجاد اسکان موقت در سراسر شهر لس آنجلس است که می پیوندد شهرستان در برخورد با یک مصرانه جمعیت بالا از افرادی که بی خانمان هستند. اما این روند گرفته شده طولانی تر و هزینه بیشتر — حدود 5 میلیون در هر یک از پیش بینی.

هنوز پناهگاه پیشنهاد فردی غلاف با تخت قفل سازی و رسانه های الکتریکی و ارائه مورد کارگران برای کمک به ساکنان با اعتیاد, روان و سلامت جسمی معلولیت در میان مسائل دیگر و آماده شدن آنها را به حرکت به دائمی حمایتی مسکن. موقت یک پل خانه پناهگاه باقی خواهد ماند و عملیاتی برای سه سال.

گرفتن ساکنان در داخل پناهگاه هر چند تا پیچیده شده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که در میان دیگر مشکلات ناشی از چهار ماه توقف Care Plus پاکسازی خدمات. که در سمت چپ چادر و دیگر اقلام رها شده در خیابان ها به عنوان افراد بی خانمان حرکت به اسکان موقت. شورای شهر لس آنجلس برنامه ریزی شده است به نظر سرگیری این برنامه در چهار شنبه 30 جولای.

سان پدرو و ویلمینگتون هر چند هم باید صبر کنید تا 30 روز پس از یک پناهگاه باز می شود — Aug. 7 — شروع به پاکسازی پیاده روها از اموال Buscaino گفت.

هنگامی که محله دریافت خوب councilmember اضافه شده آن خواهد بود “همه دست به دست در عرشه.”

پاکسازی اموال و از بین بردن نیاز برای مردمی برای بازگشت وجود دارد که بخشی از استراتژی برای حل این بحران خانمان که باقی می ماند — حتی در میان همه گیر — یک چالش مهم سلامت.

بیشتر افرادی که بی خانمان شدند, مثلا, مرده ها در خیابان ها در سال 2019 نسبت به سال های قبل Buscaino سابق پلیس لس آنجلس مامور گفت.

“من مضطرب به صداقت” Buscaino گفت. “این است که بیشتر تلاش مسئله من رو به عنوان یک افسر پلیس به عنوان یک عضو شورا و به عنوان یک مقیم است.”

بسیاری از مردم البته در مورد فرصتی به خیابان.

نگاهی به لیدیا مایل 72 است که بی خانمان به مدت دو سال در سن پدرو را در Beacon خیابان است اما در حال حاضر در ویلمینگتون پل خانه پناهگاه.

“من دوست دارم آن را در اینجا,” او گفت:. “خدا با این نسخهها کار در راه مرموز و او را برکت من با این مکان فوق العاده است. آنها دوش مقدار زیادی از دستشویی و حمام سه وعده غذا در روز و یک اتاق رختشویی.”

یکی از دوستان او که با این نسخهها کار در درهای امید زنان ماموریت در ویلمینگتون, توصیه جدید به پناهگاه او است. مایلز گفت: او آمد و در روز دوم آن را باز کرد و در یک رختخواب گرم که شب.

مایلز گفت: او را به کار در متقاعد کردن دیگر مردمی که در حال شک و تردید از آینده به پناهگاه به جای یک فرصت است.

“خدا به من دست کمک به زمانی که من به آن نیاز ترین,” او گفت:. “من می خواهم به انجام همین کار را برای دیگران.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>