ویللیستن افسر پلیس coronavirus ترساندن درایوهای صفحه اصلی افزایش خطر در طول همه گیر

در اوایل این ماه در ویللیستن افسر پلیس سارا بل فکر او تا به حال شده است در معرض جدید کروناویروس در حالی که در این کار است.

او بلافاصله رفت و از زمانی که او یک تب و دکتر او به زودی به او ارجاع برای دریافت تست شده برای COVID-19.

در حالی که او منتظر نتایج آن به بازگشت او و مهم دیگر — همچنین یک افسر پلیس — زندگی می کردند و در پایان مقابل از خود خانه کوچک. او گفت که او بررسی همه چیز او را لمس کرد برای جلوگیری از او را از بیمار شدن و گسترش آن به بخش خود را در میلتون.

بل 27 نیز آغاز شده ذهنی retracing او را در روزها و ساعات منتهی به او مشکوک قرار گرفتن در معرض. آن را یک “nerve-wracking” چند روز تا زمانی که او دریافت نتایج خود را نشان او منفی بود.

“شما قطعا فکر می کنم در مورد چگونه به سرعت این گسترش می تواند و چگونه بسیاری از مردم شما را با تعامل و اهمیت پوشیدن یک ماسک و نگه داشتن فاصله خود را” بل گفت. “این واقعا به ارمغان می آورد تمام آن را در خانه برای شما.”

ویللیستن افسران تلاش کرده اند برای رسیدگی به بسیاری از تماس های تلفنی از طریق تلفن به عنوان با خیال راحت ممکن است در طول بیماری همه گیر. هنگامی که آنها پاسخ به تماس آنها را به ماسک و دستکش و نگه داشتن 6 پا فاصله. کسی که با این نسخهها کار به طور معمول از خانه هر روز به مطمئن شوید که حداقل یک کارمند اداره پلیس است باین اگر شخص دیگری می شود بیمار در ایستگاه بل گفت.

پس از تقریبا دو سال با اداره پلیس زنگ می داند که کار او این است که همیشه رفتن به شامل برخی از سطح از خطر است. او را بترساند او را حتی بیشتر آگاه باشند که چگونه است که خطر شده است اوج این بیماری همه گیر.

“ما در حال آموزش به فکر می کنم تاکتیکی در بسیاری از مواقع” بل گفت. “با این کار هر کسی می تواند COVID-19 و آنها ممکن است آن را می دانم.”

شخصی همه گیر: داستان های کوتاه از Vermonters رو به زندگی در coronavirus عصر

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

لطفا در نظر حمایت از ما پوشش coronavirus محلی و روزنامه نگاری با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>