ویللیستن مرد را انکار اتهام از قیمت درآوردن ماسک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

ورمونت دادستان کل است که تحت پیگرد ویللیستن مرد مظنون به قیمت درآوردن در ماسک در طول جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

دادستان کل T. J. داناون اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه در برابر شلی پالمر و شرکت خود را برادر بزرگ برنامه های امنیتی, Inc. در روز سه شنبه.

پالمر متهم از خرید فولاد ماسک برای 10 سنت در هر نمایندگی آنها را به عنوان N95 ماسک به محلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و فروش ماسک مرکزی ورمونت مرکز پزشکی برای $2.50 هر یک حدود 2,400% افزایش قیمت. پالمر در اقدامات رخ داده در طول یک کمبود تجهیزات حفاظت شخصی در ماه مارس با توجه به جهانی COVID-19 گیر داناون دادگاه شکایت متحده است.

پالمر گفت: ماسک بودند 3 لا غیر بافته شده KN95 ماسک — ماسک است که به شرح زیر چینی استاندارد برای حفاظت و که او پرداخت می شود بین 50 سنت و 65 سنت در هر ماسک. او گفت که او نمی شد قیمت سنگ آهن در بازار است و این بیمارستان به آن او به فروش می رسد ماسک می دانست آنچه که او در فروش و تعیین قیمت. او نگران است که داناون اقدام قانونی در حال رفتن به خراب کردن کسب و کار خود را.

“این یک شکار ساحره” پالمر گفت.

COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019. ورمونت گزارش اولین مورد مثبت در اوایل ماه مارس.

علائم COVID-19 می تواند شامل تب ، سرفه و تنفس مشکل است. اکثر توسعه فقط علائم خفیف. اما برخی از افراد معمولا کسانی که با دیگر عوارض پزشکی و توسعه علائم شدید از جمله پنومونی است که می تواند کشنده باشد.

N95 در مقابل KN95 مقابل فولاد ماسک

N95 ماسک تبدیل شده اند مهم برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در طول COVID-19 pandemic زیرا آنها فیلتر کردن در مورد 95% از ذرات هوابرد. دانشمندان بر این باورند که ویروس است که انتقال از طریق قطرات در اثر عطسه یا سرفه فرد آلوده.

به تازگی سازمان غذا و داروی آمریکا آغاز شد, امکان استفاده از KN95 ماسک و گفت آنها یک جایگزین مناسب برای کمتر در دسترس N95 ماسک به گفته نیویورک تایمز.

ماسک های جراحی تنها در خدمت به پوشش مراقبت های بهداشتی کارگران اما می توانید محافظت از قطرات بزرگتر, با توجه به U. s. غذا و داروی آمریکا.

چگونه پالمر نشان دادن محصول خود را?

پالمر گفت که او ساخته شده آن را برای همه روشن به او فروخته ماسک که آنها KN95, ماسک, چینی استاندارد است. او گفت: وزیر امور خارجه خود را ساخته شده یک اشتباه در یک فاکتور نمایندگی که ماسک بودند N95, اما که مشتریان باید آن را درک تایپی بود بر اساس نمایندگی او می گوید که قبل از آن ساخته شده در این فرآیند است.

اما یک اعلامیه توسط یک مرکز ورمونت مرکز پزشکی کارمند گفت که پالمر تا به حال با او تماس گفت او تا به حال فولاد ماسک در دسترس است. که در آن نقطه, بیمارستان بود تجربه یک کمبود در فولاد ماسک. حتی اگر این فاکتورها گفت: ماسک بودند N95 تست توسط بیمارستان را کیفیت تعیین می شود که از ماسک های فروخته شده به آنها فولاد ماسک, او گفت:.

یک ویدیو از چاپلین پزشکی مراقبت های فوری در South Burlington به اشتراک گذاشته شده توسط دفتر دادستان کل را نشان می دهد پالمر در تلاش برای فروش ماسک به مرکز در ماه مارس است. وقتی پرسیده شد که توسط یک کارمند که آیا ماسک ها “ویژه” آنهایی که او پاسخ “این نیست که فانتزی هستند. این به طور منظم صنعتی N95.”

کارمند پاسخ “کسانی که نگاه مانند فولاد ماسک به من نه N95.”

معلوم نیست که اگر دادستانی کل در نظر گرفته شود که آیا محصولات پالمر فروخته شد KN95 ماسک. یک سخنگوی دادستانی کل گفت: او را بررسی کنید به آن.

پالمر: ‘ورمونت می خواهد به لینچ من’

قبل از COVID-19 گیر پالمر نیست فروش تجهیزات حفاظت شخصی, او گفت:. کسب و کار خود را برادر بزرگ برنامه های امنیتی صاحب و عمل عمومی و خصوصی حمل و نقل. از طریق اطلاعات تماس خود را در چین پالمر گفت: او را دیدم چقدر بد همه گیر ضربه زدن به کشور و چقدر ایالات متحده خواهد نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی.

این زمانی است که پالمر شروع خرید ماسک. او گفت: او به ماسک به صورت رایگان به چند Chittenden County ادارات پلیس به دلیل آن را برای او مهم بود که مقامات امنیت عمومی می تواند همچنان به انجام شغل خود را در طول بحران.

وقتی پرسیده شد که چرا او سپس به فروش ماسک به مراکز بهداشتی درمانی در $2.50 هر کدام پالمر گفت: او یک سرمایهدار و تاجر و کسب و کار کوچک هنوز هم نیاز به پول در طول بیماری همه گیر.

پالمر گفت: 2.50 $هزینه در زمان به حساب آنچه به او پرداخت می شود در اصل برای ماسک و هر گونه هزینه های حمل و نقل او به پرداخت در انتهای روند. نشانه گذاری شد و به احتمال زیاد نزدیک به 400 ٪ پالمر در محاسبات

“آیا این شیب ؟ بله با توجه هیچ کس می تواند آنها فکر آن را هدیه ای از خدا” پالمر گفت. او افزود: “من پول ؟ کاملا. آیا من بیش از حد پول ؟ این یک سوال جالب.”

پالمر گفت که او محافظه کار سیاسی و احساس می کند مانند او است که هدفمند به دلیل اعتقادات سیاسی. لوی سارنوالی خواسته است که دادگاه برای جلوگیری از پالمر از فروش تجهیزات حفاظت شخصی در حالی که این مورد در حال کاونتی. پالمر می گوید او دریافت 20 ، 000 40,000 ماسک هر روز از چین و نیز در صورت سپر و لباس و کفش و پوشش.

“آنها در حال حاضر در حال ارسال به نیویورک به دلیل ورمونت می خواهد به لینچ من” پالمر گفت.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>