ویللیستن معلم برنده جایزه ملی و 10000 $

از آن آغاز شده به عنوان یک Facebook پیام از یک مادر بزرگ به پایان رسید و در جایزه ملی و $10,000.

“من هنوز هم در شوک” Lyn پورتر گفت: از دریافت این دانشگاه ملی سیستم-Sanford, معلم, جایزه ورمونت.

یک معلم تربیت بدنی در ویللیستن آلن بروک مدرسه پورتر گفت: از 51 گیرندگان (یکی برای هر دولت ایالات متحده و دی سی) او در میان تعداد انگشت شماری از معلمان ورزشگاه وجود دارد چند معلمان هنر و یک مشاور راهنمایی اما اکثر معلمان کلاس درس.

تعجب اعلام

اعلام شده به عنوان یک شگفتی در طول یک زوم جلسه 17 ژوئن هنگامی که نامزد در تماس بودند گفت: آنها همه برندگان.

“من نشسته در ایوان چون من یک گربه است که پرش بر روی کامپیوتر در طول هر تماس من در” پورتر گفت. “و آن را 90 درجه در شب و من خیس عرق.”

او فکر او خواهد بود انتظار تا زمانی که آنها را به ورمونت بعد در الفبای اما اعلام اوایل.

“آنها unmuted ما وجود دارد و یک دوم از سکوت” او گفت:. “مردم پاک کردن چشم خود گریه من بود که فرصت برای پاک کردن عرق است که در حال اجرا بود به صورت من,” او گفت:.

اجتماعی-عاطفی و یادگیری در کلاس بدنسازی

یک دانش آموز مادر بزرگ آغاز شده نورد توپ توسط پیام پورتر از طریق Facebook و گفت او نیاز به پر کردن یک فرم.

از طریق نامزدی روند پورتر در مورد آموخته T. دنی Sanford, این جایزه را به اسم و نیکوکار که دادن پول معلمان در سراسر ایالات متحده که در تعامل اجتماعی-عاطفی یادگیری برای الهام بخشیدن به دانش آموزان خود را. جایزه وابسته به دانشگاه ملی سیستم فراهم می کند که توسعه حرفه ای به مربیان.

پورتر که می آموزد در یک pre-K از طریق کلاس دوم مدرسه گفت: “آموزش و پرورش فیزیکی بسیار رانده نسبت به آن جنبه. بسیاری از آنچه که ما در آموزش تیم سازی ارتباطات و توانایی کار با بسیاری از مردم است.”

او با این نسخهها کار به “دیدار با بچه ها جایی که آنها هستند” درک آنچه ممکن است در مبارزه با اگر رفتار خود را مستلزم در نظر گرفتن یک استراحت از فعالیت های بدنسازی. او گفت که او حاضر به ایستادن بیش از یک کودک که پرداختن به آنها و به جای آن نشسته است در کنار آنها و به آنها این فرصت را به صحبت از طریق اعمال و احساسات است. او قرار می دهد با هم در گروه های کوچک با کودکان از نیازهای متفاوت و توانایی های خود را به طوری که آنها می توانند یاد بگیرند که با هم کار کنند و ترویج کار تیمی بیش از رقابت است.

“بهترین ورزشکار نیست همیشه بهترین تیمی است.” او گفت:. سابق مدرسه راهنمایی مربی های ورزشی, او می آموزد دانش آموزان خود را به کار بر روی یادگیری, بهبود و داشتن سرگرم کننده بیش از برنده شدن است.

پورتر که تدریس P. E. 29 سال در ویللیستن همچنین با استفاده از ارتباطات جامعه به دانش آموزان درگیر در گسترده جهان از طریق جمع آوری کمک پرش با طناب برای قلب و پیشاهنگان دختر و به عنوان یک EMT.

در طول آموزش از راه دور او ایجاد کرده است بسیاری از فیلم ها برای دانش آموزان در کلاس درس, تماس های تصویری و نقاشی نزدیک به 400 سنگ شده اند که توزیع بیش از همه ویللیستن به گسترش شادی در طول یک زمان دشوار است.

او همچنین تلاش می کند تا به ترکیب طنز به کلاس های خود را برای ایجاد اتصالات و گفته شده است توسط دانش آموزان دلیل آنها مانند او است که او یک بچه بزرگ خودش است.

چه چیزی برای انجام با این پول ؟

پورتر گفت: Sanford, معلم, جایزه پول داده شده است با قصد آن را جبران الهام بخش معلمان که ممکن است دریافت یک چک متناسب به تاثیر آنها تا به حال بر روی دانش آموزان خود را.

“من هرگز در زندگی من که در آن من تا به حال فوق العاده در مورد فکر می کنم بازی با,” او گفت: از 10 ، 000 دلار جایزه.

پورتر را پیشنهاد آن را کمک خواهد کرد که جبران آنچه او سرمایه گذاری هر سال به کلاس درس او.

“من نمی توانم به شما بگویم که چقدر من صرف رنگ اکریلیک, سنگ ها و درزگیر اسپری این بهار,” او گفت:.

اما او در فکر کمک به سمت پرداخت در خانه (او در حال حاضر اجاره) و یا در نظر گرفتن سفر به یونان و ایرلند او را برای همیشه از ساخت.

در هر صورت او امیدوار است که برای استفاده از آن عاقلانه به فرصتی برای انجام کاری او نیست قبل از انجام.

از 51 سانفورد معلم جوایز این سال یک نفر خواهد بود و نام برنده ملی و دریافت اضافی $50,000 جایزه. “من نه نگه داشتن نفس من” پورتر گفت.

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de