کالج ویلیامز, Middlebury رقیب دوم است NESCAC مدرسه به انصراف از سقوط ورزش های نجومی

کالج ویلیامز در روز دوشنبه شد دومین مدرسه در انگلستان کوچک, کالج, ورزشی, کنفرانس (NESCAC) به انصراف از آن سال 2020 سقوط ورزش فصل به دلیل نگرانی های ایمنی و بهداشت بیش رمان coronavirus.

آنچه که برای Middlebury یک NESCAC قدرت و سقوط آن تیم های ورزشی? آن را بیش از حد به زودی برای گفتن دارد.

“این وضعیت برای فصل پاییز است که سیال در حال حاضر. ما هنوز هم با توجه به برنامه مشاوره با دیگر NESCAC مدارس خیلی زود است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد هر گونه خاص سقوط برنامه در این مرحله” Middlebury مدیر ورزشی ارین کوین گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به مطبوعات آزاد. “ما را اولویت بندی سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و کارکنان و جامعه در حالی که کار برای ارائه تجربه معنی دار برای ما دانشجو-ورزشکاران است.”

هفته گذشته Bowdoin اعلام کرد که قرار دادن تمام مسابقات ورزشی در برگزاری حداقل تا ژانویه. 1. و قبل از آن در ماه ژوئن NESCAC گفت: در آن مشغول به کار بود در بازگشت به بازی سیاست برای آن 11 موسسات خصوصی.

“دو و میدانی نامزدی است که بخش مهمی از این تجربه برای بسیاری از دانش آموزان ما و موسسات عضو متعهد باقی می ماند به این تجربه است. اما این را نمی توان یک سنتی افتد در محوطه دانشگاه در هر رابطه از جمله به صورت دو و میدانی” NESCAC گفت.

NESCAC همچنان به توسعه برنامه ای برای بازگشت به دو و میدانی این سازمان گفت: از جمله تغییرات ممکن است به قوانین به “اجازه می دهد تا موسسات انعطاف پذیری مورد نیاز برای ارائه تجربه معنی دار برای دانش آموزان در مدرسه و سیاست های فدرال و ایالتی و محلی بهداشت احكام است.”

Middlebury یکی از کشور premier Division III ورزشی مدارس. در پاییز گذشته پلنگ زمینه برنامه هاکی اسیر یک قهرمانی ملی سه ذغال سنگ در حالی که تیم فوتبال امن اولین 9-0 فصل در NESCAC تاریخ است. علاوه بر این, Middlebury مردان و زنان, فوتبال, تیم های برتر NCAA منطقه ای نهایی در سال 2019.

بیشتر در Middlebury College:

  • Middlebury امنیت NESCAC فوتبال با عنوان کامل 9-0 رکورد
  • NCAA Division III قهرمانی: Middlebury زمینه هاکی طوفان به سه ذغال سنگ
  • Middlebury College برای اضافه کردن هشت بیشتر به سالن از شهرت با کلاس 2020

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>