خواهد NHL فصل رزومه در نیوهمپشایر? ‘آن را در جدول,’ رژیم صهیونیستی است. Sununu می گوید.

NHL شده است و این توقف برای بیش از یک ماه در پاسخ به کروناویروس اما لیگ است که به طور فعال به دنبال راه هایی برای راه اندازی مجدد این فصل یک بار آن را امن برای انجام این کار.

آیا فصل به اتمام خواهد رسید و یا حذفی زمینه گسترش و شامل چندین حباب تیم باقی مانده است دیده شود اما NHL شده است در مذاکرات با انتخاب شهرهای کوچکتر مورد به طور بالقوه میزبانی بازی.

نیوهمپشایر فرماندار کریس Sununu تایید به بوستون رادیو ورزش نشان می دهد که گرگ هیل نشان می دهد در روز جمعه که او صحبت کرده است با NHL کمیسر گری Bettman در مورد چشم انداز از این بازی ها در حال بازی در منچستر.

“من تا به حال بحث در مورد آن. نمی دانم که آیا آن را به اتفاق می افتد اما ما در حال صحبت کردن در مورد آن” Sununu گفت. “که من واقعا می توان گفت در حال حاضر است.”

هاکی در ورمونت: چرا NHL دستیار مربی می خواهد به رهبری UVM هاکی مردان

فرماندار در ادامه می گویند که سالن فرض بازی خواهد بود و در بازی های مختلف غلطک در سراسر این شهر را مجبور به موافقت با شرایط و ضوابط تعیین شده توسط سازمان لیگ.

“ما باید مطمئن شوید که ‘آیا بدهی های اینجا ؟ اگر یک تیم بودند به مریض ؟ چگونه آن را مدیریت می شود؟’ ما در حال کار را از طریق برخی از کسانی که تدارکات اما آن را در جدول برای اطمینان حاصل کنید.”

کسانی که تدارکات شامل وزن تاثیر آوردن بازیکنان و کارکنان تیم با هم به یک مکان برای یک دوره طولانی Bettman گفت.

“هنگامی که ما تصمیم می گیرید آن هم به بازی ما قادر به دریافت همه پشت و راحت باشد که نه تنها ما و نه آلوده کردن جمعیت از بازیکنان اما که نمی آوردن coronavirus از جاهای دیگر به حوزه های قضایی که در آن بازیکنان و سایر پرسنل می رویم” Bettman گفت: فاکس کسب و کار اخبار این هفته است.

بازی NHL ممکن است بدون طرفداران

منچستر تنها محل NHL شده است به دنبال به طور بالقوه برگزاری بازی در. Grand Forks, داکوتای شمالی, صفحه اصلی به دانشگاه داکوتای شمالی پیست شده حامل شناور بیش از حد.

رالف Engelstad آرنا میزبان NCAA هاکی و جهان, تاریخ مسابقات و مانند SNHU عرصه در منچستر, میزبانی NHL فصل بازی. NHL فصل به طور منظم و یا حذفی بازی شده اند در هر مرکز.

باید برنامه ای برای این بازی پیش بروید احتمالا در اواخر ژوئیه یا اوت لیگ است گفت: این امر می تواند به بازی بازی های بدون طرفداران در سفارش به صورت فصل به پیشرفت است.

“این ما ترجیح نتیجه و یا نتیجه” NHL معاون کمیسر لایحه دلی گفت: NHL.com. “هدف ما این است که به عنوان آماده شده که ما احتمالا می تواند برای هر احتمال و قادر به واکنش نشان می دهند به وضعیت بسیار کمی توجه به نوع تنظیم دوره,” او گفت:. “اما در این مرحله آن را همچنان به صورت زودرس به مجموعه ای است که البته.”

Nate چوت است یک تولید کننده برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او را دنبال کنید در توییتر @nchute.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>