خواهد سانتا باربارا یکپارچه دانش آموزان را از کلاس ؟

نیاز فوری به دقت دانش آموزان کلاس در طول COVID-19 همه گیر انداخته است سانتا باربارا Unified School District به قلمرو ناشناخته. پس از دست و پنجه نرم کردن با این موضوع دو هفته در منطقه کارکنان خواهد شد در حال حاضر توصیه نهایی هیئت مدیره مدرسه در روز پنج شنبه — و آن را برخی از آنچه انتظار می رود.

این پیشنهاد منتشر شده که فقط 24 ساعت قبل از جلسه می دهد دانش آموزان دبیرستان یکی از دو گزینه را اعتباری/ اعتباری بدون درجه به عنوان پیش فرض و یا به سنتی نامه درجه برای تک تک دروس. هر چند وزارت امور خارجه وزارت آموزش و پرورش داده است چندین گزینه دیگر یکی از مهمترین و در نظر گرفته شده است اعتباری/ اعتباری ندارد و تنها رویکردی است که اجازه نمی دهد که برای نامه نمرات.

موضوع بازیگران ویژه بر بی عدالتی در میان خانواده ها در این منطقه است. در حالی که برخی از دانش آموزان ممکن است دسترسی به یک خانه بهتر محیط یادگیری دیگران ممکن است کمتر آماده برای رسیدن به نمرات بالا و آنها را وادار به اعتبار درجه به جای ‘A’ آنها می تواند داشته باشد در غیر این صورت به دست آورده قبل از همه گیر آغاز شد.

“دریافت نامه نمرات نه تنها disregards این واقعیت است که همه دانش آموزان باید در همان سطح میدان بازی از قوی داشتن اتصال به اینترنت و یک دستگاه رایانه آن را تشدید طبقاتی و نژادی و نابرابری” گفت: Eder Gaona-Macedo مدیر اجرایی رهبران آینده آمریکا است. “اکثر دانش آموزان از رنگ پدر و مادر که در حال کم درآمد کارگران ضروری است که لوکس بودن قادر به کار از راه دور از خانه.”

Gaona-Macedo گفت که او در برابر این پیشنهاد را انتخاب کنید به همین دلیل.

“این باعث می شود یک بهمن از مسائل از نیاز به سرپرست خود را جوان خواهر و برادر و بستگان سالمند به صورت همزمان در حالی که داشتن ابزار لازم را قادر به کار در خانه و از راه دور” او ادامه داد.

اگر چه همه دانشگاههای دولتی گسترده در حال حاضر متعهد به اجازه می دهد اعتباری/ اعتباری ریز نمرات دبیرستان متقاضیان که لزوما به این معنا نیست آنها را قبول آنها بیش از یکی دیگر از دانشجویان با نامه نمرات.

اما بسیاری از والدین ادعا می کنند که فرزند خود را سخت کار می کرد برای نمرات خود را و شایسته انتخاب است. عضو هیئت مدیره مدرسه کیت فورد گفت: هیئت مدیره دریافت کرده است ده ها نامه در این موضوع خواهد شد و رای به نفع انتخاب پیشنهاد.

“در حال حاضر افراد جوان باید چند تا انتخاب در مورد زندگی خود را. آنها نمی توانند به دیدن دوستان خود آنها نمی تواند به مدرسه برود” فورد گفت. “من واقعا دوست دارم این پیشنهاد برای این واقعیت است که آن را می دهد آنها را انتخاب و برای عامل ایجاد انگیزه.”

فورد گسترده آموزش و پرورش تجربه از جمله به عنوان یک معلم ثانویه برای سیزده سال یک اصل برای بیست سال (از جمله پنج سال در Peabody ابتدایی) و به عنوان یک لس آنجلس سرپرست برای مدت پنج سال. او گفت که در تجربه زندگی به عنوان یک مربی هیچ چیز بیشتر ایجاد انگیزه برای دانش آموزان از نمرات آن نیز به همین دلیل او به شدت از این پیشنهاد.

“من واقعا امیدوارم که این هیئت مدیره رای به اتفاق آرا این پیشنهاد به ارائه شده,” او گفت:.

پیشنهاد ارزیابی کار دانشجویی از مارس 13. هر کار دانشجویی بررسی قرار گرفت که پس از آن تاریخ تنها می تواند بهبود بخشد آموزان’ نمرات اما نمی تواند به آنها آسیب برساند. این پیشنهاد نیز توصیه مدارس ابتدایی موضوع و گزارش کارت برای سه ماهه 3 (ژوئن 2020) و به جای بازخورد برای دانش آموزان و خانواده ها است. برای راهنمايی آن را نشان می دهد که آنها تحت عمل اعتباری/ اعتباری ندارد و تنها.

بحث و گفتگو برگزار خواهد شد تقریبا در روز پنج شنبه 7:15 بعد از ظهر از طریق زوم; لینک را می توان در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>