خواهد شاهدانه قید وثیقه شهرستان در COVID-19 بحران ؟

وجود دارد به مراتب بیشتر گمنام از knowns این هفته به عنوان شهرستان سرپرستان فکر که چقدر بزرگ سوراخ COVID بحران لعنتی در بودجه خود را, اما یک تعداد ایستاده بود و برخوردی خشن روبرو همه در چشم است. که 10 میلیون دلار آنها بانکی در شاهدانه برای تولید در درآمدهای مالیاتی بیش از سال آینده.

ناظران باید آزمایشی را کنار بگذارند 3 میلیون دلار است که برای پوشش هزینه COVID-هزینه های مربوط. یکی دیگر از 7 میلیون دلار خواهد سطحی دیگر درآمد — مالیات بر فروش و مالیات — که خواهد شد از دست رفته به دلیل خشونت اقتصادی تحمیل شده توسط ویروس ها و دولت اوباما در پاسخ به آن است.

هر سال در این زمان سرپرستان نگاهی اولیه نرم افزار در بودجه آنها از نظر قانونی مورد نیاز برای ارائه در ماه ژوئن. در این سال ورزش نامشخص در افراطی است. “هیچ کس واقعا هیچ ایده چقدر بد این چیزی است که رفتن به صدمه دیده است” گفت: 5 منطقه سرپرست استیو Lavagnino. که او بدان معنی است که سرپرستان هنوز نمی دانیم چقدر این دولت و یا دولت های فدرال ارائه خواهد شد — اگر چیزی را به شهرستان برای جبران مختلف خسارات و هزینه های وارده به عنوان یک نتیجه از ویروس.

در این زمینه Lavagnino — یک حامی قوی برای تازه قانونی شاهدانه — با اشاره به صنعت جدید به پیشی گرفتن از انتظارات است. در سال گذشته گفت: این شهرستان پیش بینی شده شاهدانه درآمد از 5.6 میلیون اما در زمان در $9.2 میلیون به جای. برای سال آینده شهرستان باقلا شمارنده در حال طرح ریزی $10.6 میلیون درآمد. “که 20 میلیون دلار ما نمی خواهد در غیر این صورت باید به حال” Lavagnino در مصاحبه ای اعلام کرد پس از این روز دوشنبه سرپرستان’ نشست. “آن را تبدیل به یکی از پاها از ما سه پا مدفوع,” او گفت: دو نفر دیگر که مالیات فروش و تخت مالیات متهم به متل و هتل مهمانان.

به عنوان خوش آمدید به پول است Lavagnino در زمان rosier مشاهده این شهرستان وضع مالی از برخی از هیئت مدیره همکاران مهمترین سرپرست پیتر آدم که صحبت از اثرات اقتصادی تقریبا در شرایط آخرالزمانی. Lavagnino ستایش شهرستان اجرایی مونا Miyasato برای squirreling پول دور به ویژه ذخایر بیش از چند سال گذشته در این فرض است که یک رکود اقتصادی در راه است. “این کاملا افتضاح دیگران انتظار” Lavagnino هشدار داد.

اگر چه COVID بحران است به دور از بیش از Lavagnino با اشاره به تعداد بیماران بستری قرار داده و به ويژه به پهن کردن و در واقع کاهش یافته است کمی بیش از دو هفته گذشته. باید این روند ادامه گفت: شهرستان خواهد شد در امان خاص ليزينگ هزینه های مانند باز کردن یک pop-up جایگزین مراقبت های سایت (ACS). San Luis Obispo County, او گفت:, زخم صرف میلیون ها نفر در یک ACS واقع در کال پلی پردیس که هنوز به دیدن یک بیمار است.

Lavagnino گفت: ناظران را تحت فشار بوده است و از برخی در جامعه کسب و کار به کاهش هزینه های تخمگذار کردن کارگران furloughing آنها و یا برش خود را پرداخت. او هنوز وجود دارد, او گفت:.

“چه کسی ما میزنه ؟ آتش نشانان? کلانتر نمایندگان ؟ سلامت کارگران ؟ روان-سلامت کارگران؟” “من مطمئن هستم که نه هر یک از شهرستان 4,200 کارگران است که به شدت ضروری است اما اگر ما شروع به تخمگذاری کردن مردم ما باید به نگرانی در مورد ایجاد مشتریان جدید است.”

اگر چه این شهرستان را تجربه کرده است یک واکنش در برابر حشیش صنعت در برخی از نقاط شهرستان Lavagnino همچنان مشتاق حامی. “اگر ما نمی اند که 20 میلیون دلار چه خواهد کرد ؟ وجود ندارد پول نفت. هیچ کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات. جایی که آن را از آمد؟”

در بیانیه ای نگران Carpinterians, یک سازمان است که ظهور را از نگرانی در مورد قوی شاهدانه بو wafting در سراسر کارپینتریا دره رد درآمد به عنوان “لاشی کسری” از شهرستان $1.2 میلیارد بودجه بیان کرد درآمد شد “در بهترین غیر قابل اعتماد” با ناشناخته های عمومی-بهداشت و محیط زیست انشعابات. تولید کنندگان حشیش سازمان اشاره کردم به خود گزارش چقدر آنها بدهکار بدون نظارت تا همین اواخر. “ما می دانیم که چگونه است که می رود برای کسب و کار است که مجاز به guestimate چه آنها مدیون در مالیات” در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

چنین نگرانی هایی — در حال حاضر پرداخت — نمی شد قبل از هر چیز در Lavagnino ذهن. “من فقط فرار به رشد” او بازگو کرد “چه کسی به من گفت که او حذف شد 400.000 دلار به بخش درآمدهای مالیاتی. در پول نقد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>