حیات وحش سازمان برنامه ریزی قوانین جدید برای خرچنگ ماهیگیری برای جلوگیری از لاک پشت دریا نهنگ و گیرایی

به تازگی یک نهنگ کوهان دار بود تا لود پایین با خرچنگ گلدان و خطوط آن لنگر در محل.

یک تیم آموزش دیده و پاسخ – کار با استعلام از سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره – صرف سه روز برش سه مجموعه تجاری رندولف خرچنگ دنده خاموش غول پیکر حیوانات. خطوط پیچیده شد و پس از محکم آنها را گوشت دم آن است.

  • یک نهنگ کوهان دار شد تا به شدت گرفتار با خرچنگ گلدان که آن را دیگر نمی تواند حرکت می کند. NOAA-آموزش امدادگران حذف دنده ماهیگیری و خطوط از نهنگ بیش از سه روز. (عکس حسن نیت ارائه میدهد از پیتر Folkens)

  • یک نهنگ کوهان دار شد تا به شدت گرفتار با خرچنگ گلدان که آن را دیگر نمی تواند حرکت می کند. NOAA-آموزش امدادگران حذف دنده ماهیگیری و خطوط از نهنگ بیش از سه روز. (عکس حسن نیت ارائه میدهد از پیتر Folkens)

  • یک نهنگ کوهان دار شد تا به شدت گرفتار با خرچنگ گلدان که آن را دیگر نمی تواند حرکت می کند. NOAA-آموزش امدادگران حذف دنده ماهیگیری و خطوط از نهنگ بیش از سه روز. (عکس حسن نیت ارائه میدهد از پیتر Folkens)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

در دو ماه گذشته سه نهنگ ها شده است به طوری گرفتار در خطوط سواحل غرب آنها نیاز به کمک به آزاد: که کوهان دار در 18 مه در خلیج مونتری; یک نهنگ کوهان دار کردن سانتا کروز در جزیره در اواسط ماه مارس و یک نهنگ خاکستری در نزدیکی پورت آنجلس و واشنگتن در اواخر ماه آوریل است.

یک قانون جدید تحت بررسی توسط گروه ماهی ها و حیات وحش را اضافه کنید محدودیت برای کالیفرنیا رندولف خرچنگ شیلات صنعت با امید کاهش بیشتر چگونه بسیاری از خطر انقراض نهنگ ها و لاک پشت های دریایی در خطوط خود را. رهبران صنعت شده اند کمک کرافت طرح جدید.

گروه کار کرده است پس از سال 2017 به بهتر شناسایی خطرات دریا زندگی و راه حل های ممکن است اما با افزایش تعداد نهنگ گرفتار و همچنین به عنوان یک توافق حل و فصل پس از طرح دعوی در دادگاه توسط محیط زیست غیر انتفاعی و مرکز تنوع زیستی اداره sped تا تلاش های خود را.

“کالیفرنیا است که در نهایت مصرف نهنگ و گیرایی جدی گفت:” کریستن Monsell مرکز اقیانوس حقوقی مدیر. “خرچنگ دنده می تواند کشنده به نهنگ و این سیستم باید خطر را کاهش دهد. اما باید آن را بیشتر برای تشویق به ropeless دنده تنها راه واقعا از بین بردن گرفتاری تهدید به خطر انقراض نهنگ ها و لاک پشت های دریایی.”

این مرکز در سال 2017 شکایت حیات وحش آژانس گفت: آن افتاده بود کوتاه در جلوگیری از رندولف خرچنگ ماهیگیری از کشتن گوژپشت نهنگ آبی, نهنگ ها و leatherback لاک پشت های دریایی. ماهی ها و حیات وحش است که مسئول اعطای شیلات خود را اجازه می دهد. متعاقب آن توافق حل و فصل های مورد نیاز حیات وحش آژانس به اقدامات خاص برای حفاظت از نهنگ در سواحل غرب.

این توافق نامه همچنین خواستار یک سیستم برای ارزیابی خطرات به نهنگ و راه اندازی منطقه, تعطیلی در صورت لزوم. از آن نیاز به این اداره برای ترویج تست و استفاده از ropeless دنده ماهیگیری در مناطق غیر این صورت بسته به خرچنگ دنده.

به عنوان بخشی از حل و فصل رندولف خرچنگ ماهیگیری فصل بود تعطیل در 15 آوریل 2019 سه ماه زودتر از معمول است. در ماه نوامبر شیلات را از تاریخ شروع به تعویق افتاد یک ماه پس از چند نهنگ کوهان دار باقی مانده در منطقه جنوب مندوسینو و شهرستان سونوما.

قانون جدید را به بسیاری از قوانین و مقررات است که از توافق حل و فصل قانون و نیز فراهم می کند اضافی کاهش تلاش ها برای که توافق. باید آن را در محل Nov. 1.

مقامات وزارت کار با همکاری کالیفرنیا رندولف خرچنگ ماهیگیری دنده گروه کاری. این گروه ساخته شده تجاری و تفریحی فیشر محیط زیست, اعضای disentanglement شبکه دولت و سازمان های فدرال, بررسی راه هایی برای به حداقل رساندن نهنگ و گیرایی در خرچنگ ماهیگیری.

وجود 550 کالیفرنیا رندولف تجاری خرچنگ مجوز ماهیگیری. بیشتر ماهیگیران با استفاده از دور گلدان پیچیده در مش سیم است که در مورد یک پا بالا. خرچنگ خزیدن به درون دام و نمی تواند فرار. گلدان نشسته در بستر دریا با خط عمودی در حال اجرا به یک شناور شناور بر روی سطح. تله ها را می توان به عنوان عمیق به عنوان 600 اما بیشتر هستند و در حدود 300 فوت است. این خطوط عمودی که اغلب شل است که کارشناسان می گویند مطرح ترین خطر برای درگیری نهنگ.

“هیچ کس نمی داند علت دقیق و گیرایی گفت: Ryan Bartling ارشد محیط زیست دانشمند برای وزارت نهنگ امن شیلات. “اما که در آن وجود دارد دنده بیشتر و بیشتر نهنگ های, شما احتمالا باید یک تعامل است.”

Bartling گفت: توافق حل و فصل های مورد نیاز تعطیلی کامل از شیلات زمانی که خطرات بالا شدند اما در قانون جدید ارائه خواهد شد گزینه های مانند عمق محدودیت های که در آن crabbers می توانید ماهی. برای مثال اگر یک نهنگ یا لاک پشت دریایی است که در بر داشت در نزدیکی یک عمق خاص ماهیگیران دیگر اجازه ندارد خود را رها گلدان وجود دارد.

جایگزین دنده نیست که شامل خطوط عمودی گزینه دیگری است. این نوع از تجهیزات است که بسیار گران تر می شود در شروع و پایان crabbing فصل زمانی که آن را کمتر شلوغ است.

“ما همچنین تقسیم دولت به کوچکتر ماهیگیری مناطق به طوری که ما می توانیم بیشتر مداخلات جراحی” Bartling گفت. “ما آنها را شکست به شش متمایز ماهیگیری مناطق. قبل از آن فقط در شمال و جنوب.”

قانون جدید است تا برای 45 روز بررسی به پایان می رسد که در ژوئن 29.

پیتر Folkens که منجر به نجات از کوهان دار در خلیج مونتری یک مشاور به کار گروه. او گفت: وجود دارد در حال رشد است و ناامیدی در میان ماهیگیران در برخی از توافق حل و فصل این محدودیت از جمله آنچه در بسته یک منطقه برای ماهیگیری.

“حل و فصل بود و نه مطلق گفت که یکی تایید گرفتاری در تجاری D-خرچنگ دنده را تعطیل شیلات,” او گفت:. “از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق برخورد با دنده ماهیگیری توسط نهنگ منجر به آسیب یا تاثیر واقعی من پیشنهاد کرد که گرفتاری باعث به ثمر رساند به شدت و تاثیر. گزارش گرفتاری به (ملی دریایی شیلات خدمات) است که خود به انتشار بدون آسیب باید تعداد برابر ماهیگیران.”

همچنین که در آن گرفتاری اتفاق افتاده است در مقابل که در آن نهنگ کشف شد باید در نظر گرفته شود برای اقدام او گفت:.

“این پیشنهاد و تشویق توسط ماهیگیران سال گذشته در آن قرار داده شده بود در ‘پارکینگ’ برای بحث بیشتر به عنوان یک علاقه, موضوع,” او گفت:. “که در نظر گرفته شد که بسیار بی اعتنا از مهم ایده است.”

دیو اندرسون که عمل سروان. دیو دلفین و نهنگ صفری در دانا پوینت بندر شده است و با تلاش امدادگران برای کمک به حیوانات گرفتار کردن جنوب کالیفرنیا گفت که او مدت طولانی است که یک طرفدار از ماهیگیران با استفاده از جایگزین دنده.

به عنوان مثال او با اشاره به Fiomarine یک شرکت است که طراحی شناورها که در آن طناب باقی می ماند و حلقه تا زمانی که یک ماهیگیر فشار یک دکمه و شناور و طناب شناور به سطح.

“ماهیگیران نمی خواهید به گرفتن نهنگ اما متاسفانه من شخصا دیده می شود چندین نهنگ گرفتار در رندولف دام دنده از جمله یک نهنگ آبی ما سعی در نجات,” او گفت:. “شناور کار می کند فوق العاده است و ما نظامی است. هر چند از آن است که گران قیمت تولید کننده در حال کار بر روی گرفتن قیمت پایین را از طریق تولید انبوه است.”

“ما ممکن است نیاز به پرداخت بیشتر برای ما غذاهای دریایی,” او گفت: “اما چقدر است یک نهنگ زندگی ارزش برای محافظت از آن؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im