چرا ورمونت در بخش بهداشت و درمان کاهش تعداد افراد آزمایش coronavirus

Vermonters متوجه افت در دولت تست شمارش coronavirus پس از وزارت بهداشت و درمان متوقف شده از جمله آنتی بادی نتایج.

دولت را نگه می دارد در حال اجرا تعداد دفعات مشاهده که چگونه بسیاری از آزمون های این اداره برای COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

از شنبه که تعداد بیش از 30 ، 000. به روز رسانی در بخش بهداشت و درمان داشبورد نشان داد این دیگر نتیجه ترکیب اعداد برای مردم در تلاش برای تعیین اینکه آیا آنها به این بیماری با آن تعیین اگر آنها آنتی بادی برای این بیماری است.

“از 16 مه مجموع تست اعداد کاهش حدود 1000 با توجه به تغییر در گزارش داده است. این ‘تعداد آزمون’ تعداد دیگر شامل آزمایشات سرولوژی (همچنین شناخته شده به عنوان آنتی بادی آزمایش) که در حال گزارش شده توسط برخی از آزمایشگاه. این ‘تعداد آزمون’ تعداد در حال حاضر تنها نشان دهنده افرادی که مورد آزمایش قرار گرفتند برای یک زمان COVID-19 عفونت است.”

“ما شروع به دیدن سرولوژی تستهای چکه می گوید:” ورونیکا Fialkowski نظارت اپیدمیولوژی در وزارت بهداشت. Fialkowski در حال حاضر در حال خدمت به عنوان داده ها تیم منجر اپیدمیولوژی در طول بیماری همه گیر.

CNN و آتلانتیک به بررسی این تاثیر در مقیاس ملی به گرجستان تگزاس و ویرجینیا را مشابه با خود را تست می شمارد. سی ان ان نوشت: ترکیبی از نتایج ممکن است منجر به یک تصویر نادرست از این ویروس گسترش یافته و می تواند به “غلو دولت توانایی آزمون و پیگیری عفونت فعال.”

در اینجا چیزی است که تصمیم به حذف آزمون آنتی بادی از این تعداد وسیله ای برای ورمونت.

چرا ورمونت وزارت بهداشت حذف آنتی بادی آزمایش از تعداد آن

تلاش برای تجزیه و تحلیل نتایج از آزمون PCR که تعیین وجود عفونت فعال می تواند مشکل اگر همراه با تست برای آنتی بادی است.

Fialkowski ارائه یک سیب-به-پرتقال قیاس را برجسته و چرا آنها باید از هم جدا: اگر شما در حال تلاش برای تعیین درصد از سیب قرمز در یک سطل سیب و پرتقال, شما می خواهید به تنها شامل سیب.

“این چیزی است که ما انجام می دهیم در حال حاضر” Fialkowski گفت. “از آنجا که ما برداشته ایم سرولوژی.”

شمارش سیب قرمز (موارد مثبت) در برابر تمام میوه بدان معنی است که شما ترکیب پرتقال (آنتی بادی آزمون) به در صد.

چگونه از بین بردن آنتی بادی آزمایش تاثیر می گذارد ورمونت تعداد ؟

Fialkowski خراب شد چگونه کاهش در آزمون تعداد جا به دامنه بزرگتر از coronavirus در ورمونت.

“هزار حدود 4 درصد از تمام آزمون شمارش” Fialkowski گفت. “و سپس به عنوان ما در درصد مثبت نرخ آن را واقعا تغییر آن توسط کسری از یک درصد است. آن را بسیار بسیار کم است.”

داشبورد را نشان نمی دهد تغییرات جمعیتی مانند نژاد ، قومیت ، جنسیت و شهرستان توزیع که منعکس کننده صورت می شمارد.

“این چیزی است که در این شماره در حال حاضر تغییر چگونه ما را تفسیر داده ها,” او گفت: این تصمیم به جدا نتایج آزمون. “ما فقط می دانستم که در حال حرکت رو به جلو آن را می تواند.”

Fialkowski chocked این به افزایش انتظار می رود در تست برای آنتی بادی است.

آنتی بادی آزمایش بیشتر از یک سکه تلنگر’

شما نیاز به تایید قبل از اینکه شما تست برای آنتی بادی خود را وضعیت.

“و این به آن دلیل استفاده بالینی برای سرولوژی در حال حاضر بسیار محدود است,” دکتر گفت: Clayton Wilburn, یک آسیب شناس با دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی. “این واقعا فقط به شما می گوید که آلوده شده است.”

بیماران و ارائه دهندگان می تواند بحث در مورد تست, او گفت:. اگر ارائه دهنده موافقت با حرکت رو به جلو آنها را به ترتیب برای آزمون و قرار دادن در تماس با یک آسیب شناس.

“اگر آن را برآورده نمی کنند معیار است که ما باید برای آن ما نمی خواهد انجام این تست,” او گفت:.

وجود دانش محدود در چه مدت آنتی بادی های گذشته و راه آنها می تواند تاثیر انتقال به شخص دیگری است. در این مرحله آن را مفید به بررسی گسترش و تاثیر این ویروس به جای فرد تصمیم گیری مراقبت.

او گفت: وجود دارد یک کم شیوع ویروس — “حدود 1 درصد از جمعیت در ورمونت است.” این به این معنی حتی موثر سرولوژی آزمون می تواند عملکرد مثبت کاذب برای آنتی بادی است.

“وجود دارد یک احتمال 50 ٪ و یا اساسا یک تلنگر سکه بر اینکه اعتقاد داریم که نتیجه و یا نه او گفت:” یک تست مثبت.

درک ارتباط بین آنتی بادی آزمایش و وضعیت ایمنی است که به طور کامل روشن نیست فقط رتبهدهی نشده است, او گفت:. او هشدار داد افراد هنگام تصمیم گیری برای سلامت خود و دیگران بر اساس آنتی بادی آزمایش.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de