چرا VPA است به تأخیر انداختن شروع دبیرستان سقوط ورزش

در حالی که ورمونت مديران انجمن در انتظار دولت در سطح تصویب آن پیشنهاد برای مدرسه ورزش به بازگشت در طول یک بحران بهداشتی تصمیم به تاخیر در شروع فصل پاییز بود و ملاقات با اعتراض عمومی در برخی از گوشه و کنار.

اکثر نظرات به the Free Press’ تیم اول دانشگاه یا دانشکده خودی Facebook گروه سوال VPA حرکت به نگه کردن پیش فصل حداقل تا شروع سال تحصیلی در اواخر ماه اوت یا اوایل سپتامبر.

و یک درخواست در change.org که به دست آورده بودند حدود 1200 امضا که از یکشنبه شب خواستار سقوط ورزشی برای شروع به عنوان برنامه ریزی شده در Aug. 10.

اجماع عمومی از مخالفان? اجازه دهید بچه ها بازی.

“من می دانم که وجود دارد شده است این واکنش از مردم” VPA دیپلم, مدیر اجرایی, Bob Johnson گفت. “اما اگر حتی یک دانش آموز پایین آمد با کروناویروس به دلیل قرار گرفتن در معرض ورزشی و مدرسه و گرفتن نیست به اندازه کافی مراحل که یک فاجعه خواهد بود.

“مردم نا امید. من را دریافت نمی اشتباه است که درک می کنیم.”

این VPA اعلام کرد اواخر هفته گذشته بر اساس توصیه های از فعالیت های کمیته استانداردهای آن COVID-19 نیروی کار را به عقب براند فصل پاییز است. پیشنهاد خود را باید پاک ورمونت سازمان آموزش و پرورش و رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات با توجه به جانسون.

بیشتر: VPA: دبیرستان سقوط ورزش را شروع با تاخیر به دلیل COVID-19

مدرسه در مقابل ورزش های تابستانی

در جولای 1, رقابت, بازگشت به ورمونت برای اولین بار پس از COVID-19 ضربه با نیروی کامل در ماه مارس سازندگان: ورزش در سراسر کشور.

تحت هدایت از آژانس تجارت و توسعه جامعه ورزشی که نمی شد در نظر گرفته بالا-تماس با می تواند بازی و برگزاری رویدادها برای جوانان و تفریح لیگ شود.

بیشتر: ورزش هستند! S. D. ایرلند بهترینها اسکس در اولین ورمونت تابستان لیگ بیس بال

از VPA سقوط ارائه فوتبال فقط نمی تواند انجام کامل شیوه ها یا بازی ها در هر ACCD فعلی ارشاد.

اگر ورزش هایی مانند فوتبال و بیس بال, بازی های برگزار شده با دستورالعمل های خاص برای محدود کردن گسترش COVID-19, دولت, ترخیص چرا مدارس شروع پیش فصل در شیوه های معمول خود را در تاریخ اوت ؟

پاسخ از طریق جانسون ساده ای است.

“مدارس در رده های مختلف ما پاسخ به, وزیر آموزش و پرورش” جانسون گفت. “هنگامی که ما صحبت در مورد رفتن به مدرسه ما در حال صحبت کردن در مورد نه تنها تیم مدرسه اما محیط مدرسه که در آن دانشجویان باید در تمام طول روز طولانی است. که بسیار در عمق بیش از فقط رفتن به یک عمل و یا یک بازی محلی خود (تابستان) تیم.”

داشتن ورزشکاران و مربیان بازگشت هفته قبل در فرد آموزش رزومه ام را ایجاد خطرات غیر ضروری و فشار است.

“اجازه دهید می گویند ما را دوباره در اوت. 10. قرار می دهد که تمام مسئولیت برای انجام هر آزمایش و غربالگری به مربیان و مدارس فردی قبل از کل جمعیت دانشجویی می آید و در” جانسون گفت. “و هیچ کس نمی خواست که.”

VPA برنامه ریزی در فصل پاییز

به عنوان جانسون گفت: در مصاحبه خود با WCAX-تلویزیون در اواخر ماه ژوئن VPA پیشنهاد به مقامات دولتی شامل یک طرح به فصل پاییز است. حتی اگر آن را تنها دو سوم از یک تیم را در فصل.

“هر کس موافق است: ما می خواهیم برای دیدن دانش آموزان در خارج وجود دارد, ما می خواهیم به آنها را ببینید ، وجود دارد بدون شک در مورد این که” جانسون گفت.

“اما ما باید مطمئن شوید که همه به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.”

در همان زمان عدم قطعیت در اطراف این ویروس باعث می شود پیش بینی تقریبا غیر ممکن است برای مدیران مانند جانسون.

“چه بسیاری از مردم درک نمی کنند این بی سابقه است همه گیر. ما لازم نیست که چیزی به سقوط دوباره در” جانسون گفت. “من هیچ اطلاعی ندارم که چه آن را به نگاه مانند یک ماه از در حال حاضر.”

ناشناخته هر چند می تواند منجر به حدس و گمان و سردرگمی است. در Rockingham مدرسه جلسه هیئت مدیره در روز دوشنبه شب کریس پرات سرپرست از Windham شرق نظارت اتحادیه گفت: از درک او می شود وجود ندارد از فوتبال یا بسکتبال در این سال است.

چنین بیانیه ای نارس است Johnson گفت.

“وجود دارد مقدار زیادی از نگرانی اگر ما می توانید مراحل را در محل با خیال راحت به بازی فوتبال و ما جواب ندارد که در عین حال” جانسون گفت. “همانطور که در حال حاضر هیچ چیز لغو شده است.”

جانسون را می گویند VPA نمی فلیپ فلاپ فصل بر اساس یک ورزش سطح تماس بگیرید. برای مثال بیس بال, بهار, ورزشی, نمی خواهد حرکت به سقوط.

“ما در حال تلاش برای آوردن ورزش به عقب و بازی به عنوان بسیاری از ورزش به عنوان ما می توانیم” جانسون گفت. “اما نهایی پایین نگرانی از ایمنی است.”

تبدیل شدن به یک عضو از ورمونت تیم اول دانشگاه یا دانشکده خودی Facebook گروه در https://bit.ly/2MGSfvX.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>