چرا نفت یارانه ها ؟

این زمین روز در هفته فرماندار ما در حال کار به اجازه خطرناک تر شدت بالا حفاری نفت در شهرستان ما. کاخ سفید به میزبانی شرکت نفت به قید وثیقه آنها با صدها میلیارد دلار های مالیاتی ما. با توجه به کرونا بحران نفت است جاری شدن سیل در جهان و قیمت نفت سقوط کرده اند.

چرا ما در تلاش برای نجات خطرناک و آلاینده صنعت نفت با دلار های مالیاتی ما خطر ما گرانبها, جدول آب و رو به وخامت آب و هوا ما? Coronavirus بحران است و ما فرصت را به حرکت عظیم صنعت نفت یارانه برای استفاده بهتر اختصاصی انرژی پاک در توسعه است. کارگران نفت می توانند یاد بگیرند که پانل های خورشیدی, توربین های بادی و باتری!

من می خواهم یک چربی یارانه برای قرار دادن پانل های خورشیدی بر روی سقف و یک ماشین الکتریکی در گاراژ. پنجاه درصد از قیمت باید آن را انجام دهید! نگاهی به 4 میلیارد دلار مالیات دهندگان سرفه سالانه به یارانه صنعت نفت و آن را به عقب برای ما افرادی که می خواهید به تمیز کردن محیط زیست ما! که ما رهبران دولت کار را برای ما مردم یا بزرگ آلاینده صنایع ؟ روز زمین مبارک.

ورود

لطفا توجه داشته باشید این ورود به ارسال حوادث و یا در مطبوعات. با استفاده از این صفحه در اینجا برای ورود به سایت خود را مستقل اشتراک

عضو نیستید ؟ ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>