چرا NHL دستیار مربی تاد Woodcroft می خواستم UVM هاکی مردان کار

یادداشت سردبیر: در آینده این آخر هفته نگاهی دانشگاه ورمونت فرود آمد تاد Woodcroft به عنوان بعدی خود را به سر مربی تیم.

* * * * *

که تاد Woodcroft در زمان دستیار مربی تیم موقعیت با بلاروس تیم ملی در سال 2006 در تورنتو مادری کبوتر سمت راست به یادگیری آداب و رسوم و فرهنگ کشور محصور در خشکی در اروپای شرقی است.

در حال حاضر قادر به صحبت کردن, فرانسوی, Woodcroft برداشت به اندازه کافی روسیه یکی از بلاروس’ دو زبان رسمی به صحبت با بازیکنان و دریافت در یک روز به صورت روز.

“من در روسیه است مانند هاکی ، من می توانم در اطراف من می توانید سفارش ساندویچ, من می توانم یک مترو من می توانم صحبت با برخی از مردم” Woodcroft گفت. “قطعا من نمی شون کانری از شکار برای اکتبر سرخ, اما من کسی که قدردانی زبان در همه جا بروم.”

آزمون دیگری در قلمرو ناشناخته وارد شده برای 47 ساله Woodcroft در سر مربیگری فرفره خود را حرفه ای: بازگشت دانشگاه ورمونت مردان هاکی تیم به مشاجره در هاکی شرق و ربط در برلینگتون جامعه و فراتر از آن.

“هاکی شرق قویترین کنفرانس در NCAA هاکی. این فرصت را برای من به توسعه به عنوان یک مربی و مربیگری در برابر برخی از بهترین مربیان وجود دارد که یک چالش” Woodcroft گفت: روز شنبه در یک مصاحبه تلفنی. “و اگر شما پذیرش چالش های روزانه به عنوان یک مربی شما احتمالا واقعا نمی رفتن به یک مقدار زیادی از موفقیت است.

“این چیزی است که من فکر می کردم تا کنون خواهد بود ، این یک رویا است.”

Woodcroft که در گذشته صرف چهار فصل به عنوان دستیار مربی با Winnipeg Jets, اعلام شد, به عنوان Catamounts’ پنجم نیمکت در برنامه تاریخچه اواخر شنبه شب. هفت متقاضیان از جمله Woodcroft حال مصاحبه های رسمی در طول یک جستجوی ملی به تعویق افتاد coronavirus بحران با زمینه محدودتر هم به سه نفر از فینالیست در طول هفته گذشته گفت: مدیر ورزشی جف Schulman.

بیشتر: UVM زبانه NHL دستیار مربی تاد Woodcroft منجر به مردان هاکی برنامه

با توجه به ESPN جان Meg, Woodcroft پیشنهاد شد بیش از بن بر این ماساچوست دانشیار سر مربی.

“به عنوان فرایند رفت و همراه من شد و بیشتر و بیشتر تحت تاثیر قرار گرفته (با Woodcroft),” Schulman گفت. “او کسی است که می تواند تزریق ایده های تازه به برنامه های ما و حمایت و کمک به توسعه بازیکنان ما واقعا راه مثبت.

“ما احساس خوبی در مورد آینده UVM هاکی تحت تاد رهبری است.”

اما چه چیز دیگری شیفته 20 سال مربیگری جانباز از لیگ ملی هاکی به تعقیب UVM باز?

“هنگامی که من برای اولین بار آغاز شد این سفر به عنوان یک مربی هدف من از همان ابتدا قرار بود در دانشگاه. من بازدید Bowdoin و همیلتون و من تا به حال این احساس از آنچه که یک دانشگاه کوچک به معنی” گفت: Woodcroft 1995 فارغ التحصیل دانشگاه مک گیل. “درک که هاکی مانند یک پارچه در ورمونت جامعه بیشتر ورمونت جامعه به من که شگفت انگیز بود جزئیات و من بسیار به آن جذب.”

شکستن به NHL به عنوان یک ویدیو مربی تیم مینه سوتا در سال 2000 Woodcroft کار کرده است به طور عمده به عنوان یک طلایه دار برای واشنگتن پایتخت Calgary Flames and Los Angeles Kings سازمان های برنده جام استنلی با دومی در سال 2012. او همچنین دستیار مربی در قهرمانی تیم برنده برای کانادا و سوئد در سال 2004 و در سال 2017 IIHF مسابقات قهرمانی جهان بود.

“من در مجموع از بهترین مربیان من در اطراف بوده است. من جذب همه چیز و در حال حاضر من می خواهم به من بدهید که به نسل بعدی بازیکنان و انجام است که هر روز” Woodcroft گفت.

این UVM گیگ خواهد بود Woodcroft اولین بار در کالج صفوف.

“روشن است او واقعا پرشور هاکی فرد و یک دانش آموز از این بازی گفت:” UVM دانشیار مدیر ورزشی جو Gervais. “او می داند که چگونه به ارزیابی استعداد. من فکر نمی کنم آن را برای او برای رسیدن به سرعت.”

Woodcroft نیست که نا آشنا با NCAA است. به عنوان طلایه او شده است به سهم عادلانه خود را از میدان “احتمالا 75%” — از جمله Gutterson Fieldhouse و توسعه یک شبکه قوی از دوستان در سراسر جهان هاکی.

“به جای تماشای ‘لیسانس’ من را در یک کالج بازی و ببینید که چگونه دوستان من انجام شد” گفت: Woodcroft که صحبت می کرد در یک کنفرانس در تابستان گذشته در مورد چگونه به منظور توسعه دو مرکز راه. “شما می توانند یاد بگیرند که چه نسل بعدی از مربیان در حال انجام است. او که بزرگ برای من است.”

Woodcroft طول می کشد برای کوین Sneddon که بازنشسته پس از 17 فصل هدایت Catamounts. Sneddon تصدی مخلوط شد با بالا و پایین: UVM پیشرفته به منجمد چهار در 2009 رسیده و دو مسابقات NCAA اما رفت 66-136-37 رکورد در هاکی شرق بیش از دهه گذشته است.

“بازسازی چنین خطرناک کلمه از آنجا که شما در حال تغییر انتظارات از این تیم است. هدف من برای این تیم به رقابت به عنوان سریع که ممکن است” Woodcroft گفت. “مطلق اولین چیزی که من قصد دارم به قاضی بازیکنان و من به آنها صحبت کردیم امروز در مورد این: شما در حال رفتن به قضاوت در مورد چگونه شما به رقابت بپردازند.

“این کار من برای آماده سازی این افراد است. در پایان روز, من مربی تیم هاکی.”

Woodcroft, UVM موافق به 5 سال معامله

Woodcroft و UVM توافق به پنج سال معامله قرارداد که پرداخت تورنتو بومی $275,000 سالانه حقوق و دستمزد پایه یک بار به مدرسه بازگشت به عملیات عادی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تا آن زمان Woodcroft شروع حقوق و دستمزد خواهد بود $165,000.

“تاد خیلی درک درستی از این وضعیت منحصر به فرد این دانشگاه است و در حال حاضر” Schulman گفت: “و او حاضر به یک سطح پایین تر از جبران تا به نقطه ای که دانشگاه به حالت عادی برمی گرداند عملیات.”

کوین Sneddon ساخته شده $289,000 در پایگاه پرداخت و در سال آخر خود را در برلینگتون.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>