چرا بسیاری از Vermonters پوشیدن ماسک در — و برخی از را انتخاب کنید نه به

اکثریت Vermonters که در پاسخ به یک نظرسنجی که توسط ورمونت وزارت بهداشت گزارش شده همواره با پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی.

نتایج حاصل از این بررسی بودند جمع آوری شده توسط وزارت بهداشت برای اطلاع رسانی بهتر یک کمپین بازاریابی استراتژی آغاز شده در اوایل این ماه. این کمپین در راستای تشویق مردم به طور منظم به پوشیدن ماسک به کاهش گسترش COVID-19.

حدود 500 Vermonters تکمیل این نظر سنجی که انجام شد بین ماه های ژوئن 9 تا 24 در همکاری با محلی آژانس بازاریابی Hark. بررسی توزیع شد از طریق گوگل بررسی شد و در بخش قرار داده شده در وب سایت های خبری برای پاسخ دهندگان برای تکمیل قبل از دسترسی به مقالات آنلاین. این بخش اشاره کرد که داده شد, مقدماتی, می کند و با ارائه آماری نمایندگی از ماسک استفاده در سراسر کشور.

هشتاد و پنج درصد از پاسخ دهندگان پاسخ داده است که آنها “همیشه” یا “اغلب” پوشیدن صورت پوشش در مکان های با دلایل از جمله نگرانی های بیش از ایمنی شخصی احترام به دیگران و با پوشیدن یک ماسک برای بهره مندی از سلامت عمومی است.

“در حالی که ما به اندازه کافی اطلاعات را از نظر آماری معنیدار نتیجه گیری ما در حال تشویق چگونه بسیاری از Vermonters گزارش پوشیدن ماسک در معرض خطر شرایط” وزارت بهداشت بررسی اعلام کرد.

“ما استراتژی مبارزه است به اهرم گسترده تصویب ماسک-پوشیدن برای تشویق و ایجاد انگیزه در کسانی که ممکن است در حصار و یا غافل از وقتی که و چگونه به پوشیدن یک.”

پاسخ دهندگان که گفت: آنها به ندرت و یا هرگز عینک ماسک صورت به این عنوان خود را بالا پاسخ:

  • “لازم نیست یک”/”همین حالا برو بیرون”
  • “ناراحت کننده”/”مناسب نیست”
  • “همه گیر است”/”هیچ مورد جدید”

اخیر نیویورک تایمز نقشه نشان داد نتایج نظرسنجی از سراسر کشور برای تعیین ماسک با استفاده از فرکانس. در حالی که ماسک استفاده شد در سراسر ورمونت و جدید انگلستان ساکنان در بخش های خاصی از شمال انگلستان و جنوب ورمونت داشت و به کمتر بوده و احتمال تعامل با مردم با پوشیدن یک صورت پوشش در برخورد تصادفی ،

آخرین: کروناویروس در ورمونت: اخبار و تاثیر خود را در جامعه

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>