چرا نگه داشتن یک coronavirus مجله دارای مزایای برای شما و آینده

قبل از همه گیر L. A. مبتنی بر تو هنرمند میشا با استفاده از مجله خود برای کار.

آن را که در آن او نگه داشته و پیگیری قرار ملاقات نقشه ها و رسانه های اجتماعی پست های پر کردن صفحات با هنر او. در اوایل ماه مارس به عنوان COVID-19 همه گیر ضربه کالیفرنیا و اقامت در خانه سفارشات رفت و به اثر خود مجله در زمان های مختلف به نوبه خود: او شروع به پر کردن آن با اطلاعات در مورد بیماری همه گیر و چگونه این اخبار او احساس.

“هر بار که ما یک قطعه جدید از اخبار من باید برای اضافه کردن آنچه که من شنیده ام از دفتر والی” او می گوید: از طریق تلفن. “هر هفته من یک هفته در نقد و بررسی و من انجام داده ام که در حالی که فقط برای دیدن جایی که من در هستم, ذهنی, عاطفی. وجود دارد کمی در نت وجود دارد چگونه با من برخورد با آن است.”

او می گوید: او می نویسد کردن فعالیت های روزانه خود مانند راه رفتن سگ و یا پخت کوکی “به خودم یادآوری کنم که من انجام هیچ چیز در تمام.”

در گزارش این داستان صحبت ما را به شش محلی که حفظ شده است مجلات در طول COVID-19 بیماری همه گیر. همه ژورنالی به درجات مختلف قبل از همه گیر ترین و گزارش آنها در حال حاضر نوشتن اغلب در مجلات.

کیت Weiskopf لس آنجلس در حال حاضر پر یک کتاب ترکیب او شروع به استفاده از در اواخر فوریه. “من اجتماعی فاصله پس از نوشتن است که به کمک زیادی,” او می گوید. “من نیز در تلاش برای نگه داشتن من نوشتن عضلات خم.”

این diarists ما صحبت کرد تا به حال با روش های مختلف به خود نوشته. برخی از آنها تأمل در اخبار. دیگران با تمرکز بیشتر بر روی روز به روز فعالیت و یا شامل ترکیبی از هر دو. اکثر نگه داشتن زبانه ها در این روز با آگاهی از این دوره اهمیت; در آینده آنها ممکن است بخواهید به نگاه کردن به آنچه اتفاق افتاده است در بهار سال 2020 است.

در برخی از موارد روزنامه نگاری کمک کرده است تا کاربران از طریق کار همه گیر چالش های مرتبط. وندی Raigosa از ساحل طولانی شد و در این میان در سال آخر خود را در دانشگاه Biola زمانی که ایالت shutdown منتقل کلاس آنلاین. که همچنین بدان معنی است که او تا به حال به دوباره کاری او پایان نامه ارشد, چند رسانه ای نمایشگاه در نظر گرفته شده در فرد مشاهده به در حال حاضر آنلاین. روزنامه نگاری او می گوید: کمک به او انجام این کار است.

مجلات و خاطرات قرض دادن وقایع تاریخی از دیدگاه مردم عادی است. آنها می توانند جزئیات به زمان خاص دوره که در غیر این صورت ممکن بود از دست داد. برای مثال زبان انگلیسی diarist Samuel Pepys مستند حوادث قرن 17th لندن از جمله طاعون بزرگ است که ضربه این شهرستان در سال 1665 و 1666. برای آن تصویر مخفی از نازی ها در طول جنگ جهانی دوم آن فرانک “خاطرات یک دختر جوان” همچنان در مدارس تدریس شود.

فراتر از اطلاعات فرهنگی آنها ذخیره این مجلات نیز می تواند کمک به نویسنده یا هنرمند اینسو انسو جمع کردن بینش شخصی خود را شرایط.

“نگه داشتن مجله خواهد بود که فهرست نویسی از این [رویداد] برای یک نسل است. افرادی که در زندگی از این طریق زندگی می کنند از طریق چیزی که آنها می خواهند به نگاه کردن به و داستان را به خود و فرزندان و نوه های خود را دوستان خود می گوید:” دکتر استیون سیگل استاد و رئیس بخش روانپزشکی و علوم رفتاری و USC. “من فکر می کنم که وجود دارد می تواند برخی از معنای افاضه با نوشتن آنچه در آن مانند به طوری که آن را نمی شود از دست رفته در جمعی مه از حافظه های سال پایین جاده.”

و به نظر می رسد که دیگران را ببینید که نیاز به نوشتن آنچه که اتفاق می افتد در این لحظه. “ما دیده ایم باور نکردنی پرش می گوید:” تد Vadakan از بنیانگذاران Poketo از فروش برای L. A. بر اساس نام تجاری نوت بوک و طراحان روز. “ما دیده ایم فروش در این رده تقریبا دو پس از این همه اتفاق افتاده است.”

Vadakan خود شده است با استفاده از این شرکت روزانه/هفتگی/ماهانه برنامه ریز برای نگه داشتن خود را ورود به سیستم در طول بیماری همه گیر. “من قادر به نگه داشتن مسیر از روز من همه چیز را از آنچه که من بوده ام به ورزش من به همه کسب و کار به انجام چیزهایی که من نیاز به انجام,” او می گوید. Vadakan می گوید که این به او ارائه برخی از کمک در طول بیماری همه گیر.

“در بسیاری از راه نوشتن است بنابراین مسهل برای ما. من فکر می کنم این مسهل را برای مخاطبان ما,” او می گوید. “اما تا آنجا که وجود دارد عدم اطمینان را به ما می دهد یک چارچوب به فکر و برنامه ریزی چه چیزی اتفاق خواهد افتاد پس COVID.”

برای برخی از مجلات تاثیر ممکن است در آینده کار خلاق است. Playa del Rey-بر اساس تلویزیونی نویسنده هدر Noel Aldridge مظنون است که برخی از نوشته های اخیر اطلاع رسانی می تواند در آینده اسکریپت. اما این تنها دلیلی نیست به صرف زمان با یک مجله. “آن را خالی و پاک ذهن من می گوید:” Aldridge. “اگر من می توانم آن را از سر من و بر روی صفحه آن را نمی توان قدرت نمایی در اطراف رنگ آمیزی خلق و خوی من مانند آن را به طور معمول خواهد بود.”

Siegel توصیف یک مدل مورد استفاده در کتاب “پنج دقیقه مجله.” در صبح نوشتن سه چیز که شما سپاسگزار آنچه را در این یک روز خوب و سه تصدیق. در پایان روز نوشتن در مورد سه چیز مثبت است که اتفاق افتاده و آنچه شما انجام داده اند می تواند به بهبود این روز است. برخی از برنامه ریز روز مارک های مانند پاندا برنامه ریز باید به تصویب تغییرات در این مدل در طرح بندی.

“این ورزش ساده است که می تواند یک یا دو دقیقه در صبح و یک یا دو دقیقه در شب شما قرار می دهد در یک قاب به شما می دهد یک برنامه برای به روز است و شما در پایان روز سپاسگزار و خوشحال و متفکر در مورد فعال بودن در زندگی خود را به طوری که شما می توانید انجام دهید حتی بهتر و با گذشت هر روز می گوید:” Siegel.

“نه تنها شما را شادتر خواهد بود اما شما را تبدیل به بیشتر موثر” او می گوید: “و اگر شما در حال انجام آن در حال حاضر شما ایجاد ماندگار بایگانی از آنچه در آن به زندگی می کنند از طریق این لحظه در تاریخ است که هیچ انسانی تا به حال قبل از.”

سال از زمانی که دانشجویان و محققان می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد COVID-19 گیر آنها می خواهند برای پیدا کردن اول شخص حساب. در واقع هر دو کتابخانه عمومی لس آنجلس و موزه تاریخ طبیعی لس آنجلس در حال جمع آوری داستان های, نوشته های مجله شامل, از مردم محلی در مورد زمان همه گیر برای آرشیو خود را.

“در گروه تاریخ ما همیشه خواسته برای منبع اولیه-نوع مواد مجلات و خاطرات و روایات شخصی می گوید:” کلی Wallace, کالیفرنیا, تاریخچه موضوع متخصص برای کتابخانه عمومی لس آنجلس. “بسیاری از معلمان نیاز به آنها را به عنوان بخشی از کتابشناسی برای تحقیقات دانشجویی مقالات. محققان البته آنها را دوست دارم چرا که آنها goldmines از اطلاعات است. آنها داستان که نیست اسیر در جریان اصلی گزارش های خبری و آنها فیلتر نشده, صاف و پوست کنده حساب های شخصی از زندگی و رویدادهای آن دوره زمانی است.”

برای کسانی که می خواهند به کمک شخصی خود بازتاب به بدن بیشتر از همه گیر مربوط به آثار LAPL در حال ایجاد یک “امن تر در خانه” بایگانی مستند تاثیر COVID-19 در لس آنجلس از طریق شهادت از ساکنان آن است. برای انجام این کار آنها درخواست ارسالی از مواد از محلی است که می تواند شامل نوشته های مجله و همچنین به عنوان عکس نامه و آثار خلاق.

“این فوق العاده فوق العاده ای که ما زندگی می کنند می گوید:” والاس. “این رفتن به این رویداد تعریف از این نسل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im