چرا پدر با او بیهوده $2 برنده شرط را هنوز هم می تواند یک اسب مسابقه فن

همه بیشتر خود و یا تلویزیون مورد علاقه خود پدر و اعم از بن Cartwright به Andy Taylor به جورج Jefferson.

به یاد داشته باشید بخش ساطور? Ozzie نلسون? لوکاس مک کین …

همه بیشتر به یاد تونی سوپرانو و اخیرا Walter White از “Breaking Bad” شهرت ما نشان داد خوب و بد که پدران نمایش می دهد.

پدر من در چشم من به هر حال خالص بود طلا. او هرگز در تلویزیون اما او در جلو و مرکز در زندگی من در هر مرحله از راه.

وجود شر در پدر من است. زمانی که او شاید هم خم قوانین کمی آن را به ارائه بهتر برای خود و خانواده و نه برای هر شخصی و به دست آوردن و یا پیشرفت.

یکشنبه روز پدر از 30 سال با خواهر و برادر و من را جشن می گیرند با به خاطر سپردن بزرگترین مرد سه ما شناخته شده اند.

نه فقط به خاطر او بود که ما پدر و اما چون او یک پدر فوق العاده است. بهترین پدر.

دو سال گذشته من نوشته ام در مورد او در این فضا به عنوان روز پدر نزدیک شد. من اشاره کرد عشق خود را برای مسابقه اسب چه اگر او زندگی می کردند, در جهان امروز با توانایی به تماشای هر مسیر مسابقه در کشور در تلویزیون او می تواند به عنوان شاد به عنوان تنها برنده بلیط دارنده در یک رنگین کمان انتخاب شش.

دو سال پیش اشاره کردم که چگونه او را تحسین توجیه برنده تاج سه گانه در حالی که هرگز اجرا به مدت 2 سال. او را دنبال کرد که کلت را اجرا کنید به عنوان نزدیک به عنوان صاحب نظران سیاسی پوشش واشنگتن امروز.

سال گذشته من در مورد نوشت: چگونه او را احساس همدلی برای سیرجهت مخالف مبداء مسابقه کارگران به عنوان آنها می ترسید برای خود شغل و تعجب که چگونه آنها می خواهم که قادر به ارائه برای خانواده های خود در میان تحول در ورزش. من مطمئن هستم پدر من که در یک زمان برگزار می شود سه شغل فقط به پایان می رسد دیدار شناخته شده اند که چگونه کسانی که مردان و زنان احساس می شود.

در این سال او را تکان داد سر خود را در شلاق جدید حکومت که به نظر می رسد برای به دست آوردن با بخار در سراسر کشور است که حدود یک سوارکار اسب دوانی شدن از خود را با استفاده از چوب بیش از شش برابر مجموع در یک مسابقه.

پدرم را گرفته اند کنار کارشناسان در این مورد سوارکاران که به نظر می رسد تا به حال کم و یا هیچ می گویند در این موضوع است.

آنها آنهایی که سوار این حیوانات شگفت انگیز و آنها کسانی هستند که از طریق تجارب خود را می دانید چه چیزی بهترین را از نظر ایمنی و اسب را رفاه.

این سوارکاران انجمن صنفی ساخته شده است که آن احساسات در این موضوع کاملا شناخته شده هست و من موافقم با Mike Smith, John Velazquez هارون Gryder و دیگران که آنها باید به حال بسیاری می گویند در این قوانین تغییرات نسبت به آنها داده شد.

قوانین باید نوشته شود به دلیل درک, اما نه ماده. سواری محصولات امروز نمی صدمه دیده است یک اسب اما عمل whipping – همانطور که در تلویزیون دیده و یا در مسیر است نه یک نگاه خوب است. بنابراین به جای fining یا از اینرو سوار برای سوء استفاده از شلاق زدن به قدرت که می شود تصمیم گرفته اند تا چوب عملا بی معنی است.

اگر آنها فکر می کنم که رفتن به آوردن طرفداران بیشتر به این ورزش به جای رفع takeout پرداختن زمینه رو به کاهش اندازه و/یا وجین کردن مواد مخدر متقلب موفق باشید با آن است. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که ails ورزش مسابقه اسب از سوار چوب.

اما با وجود این کمبود پدر من باقی خواهد ماند طرفداران وفادار خود را به $2 برنده شرط بر اسب که به ندرت تا به حال مشروع شانس را به پایان برساند در پول اجازه دهید به تنهایی برنده شوید. او عاشق این ورزش هیجان داشتن یک سهام در یک اسب برای یک دقیقه و یا تا زمانی که – برای او – در نهایت پیچ در پیچ تا نزدیک پشت زمینه.

یکی از پدر من شرط یک روز در سانتا آنیتا یک اسب به نام مقدس موسی که در آن زمان بود 2-برای-31 خشکسالی است. به نام او برادر من در مطبوعات جعبه شعار اسب و درخواست او را به جای یک زن و شوهر از دلار را به نفع خود.

شما ببینید پدر من تا به حال یک خط اعتباری گردان با دو پسر خود را. او هرگز فرستاده نقدی برای ترس مادرم را مصادره آن را قبل از آن تا کنون رسید دست ما. مورد علاقه اش گفت: “من می خواهم به جای مدیون شما (دو دلار) از شما تقلب کردن از آن است.”

خب مقدس موسی بود 2 برای 32 بعد از مسابقه و پدرم بدهکار برادر من یکی دیگر از دو دلار است. من هیچ خاطره مقدار او بدهکار من زمانی که او در مارس 1991 اما من قوز می شود نوشتن این ستون از برخی از اموال بيشماري در کاردیف توسط دریا اگر او شده است می خواهم قادر به پرداخت ،

اما من ترجیح می دهم که بسیاری از خاطرات بی شماری داستان و بی پایان می خندد پدرم ما را ترک کرد. او یک شخصیت به عنوان به خوبی به عنوان بهترین پدر سه بچه می تواند داشته باشد. او همچنین می خواهید برای همیشه لطفا برای قهرمان ما در طول زمان هنگامی که آنها سخت به آمده است.

روز پدر مبارک.

دنبال هنر ویلسون در توییتر @Sham73

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>