چرا نمی توانید Vermonters ترک های صوتی با Dept. زايمان در مورد مزایای بیکاری?

قدیمی مکالمات تلفن باقی می ماند بهترین راه برای کارکنان دولت برای حل کردن Vermonters’ بیکاری snafus در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — اما آیا تعداد ترک صوتی با وزارت کار در هر زمان به زودی.

در انتظار ارتقاء به سرویس غیرمنتظره سپر و منتظر بار جدید بازی طبیعی برای بیمه بیکاری (UI) ادعا می کند قانونگذاران کشف سه شنبه.

آنلاین برنامه های کاربردی برای مزایای ثابت کرده اند دشوار به فایل برای بسیاری از Vermonters, Michael Harrington, ورمونت موقت کمیساریای وزارت علوم گفت: اعضای مشترک کمیته قوانین در یک ویدئو کنفرانس.

پوشش مرتبط: رژیم صهیونیستی است. اسکات برنامه را به 1200 $برای مدعیان بیکاری پاک نیست تا پایان هفته

بسیاری از پس از آن خدمات به مشتریان شده است sub-par قانونگذاران گفته کمیسر.

صدها نفر از مردم از کار را خواستار شده است کارکنان خود را برای روشن شدن وضعیت یک ادعا Harrington اذعان کرد; اما کارگردانی آنها را به ترک یک پیام تلفن خواهد در واقع آهسته در حال حاضر روند کند.

Harrington گفت که او انجام داده است اعداد. “این در واقع کارآمد تر برای ما برای بیشتر مردم در خطوط دست زدن به حجم تماس به عنوان مخالف به کاهش تعداد افراد در خطوط در حال حاضر پیگیری پیام های صوتی.”

ورمونت بیکاری-مزایای سیستم ایجاد شده در اطراف چهره به چهره مصاحبه به عنوان یک راه برای به حداقل رساندن تقلب Harrington اضافه شده است.

آنلاین و از طریق تلفن این سیستم طراحی شده که مسئولیت رسیدگی به یک مقدار آهسته تر و کوچکتر جریان برنامه های او گفت:.

تماس با جوئل بنر بیرد در 802-660-1843 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @VTgoingUp.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>