چرا برلینگتون مداخله در یک تلاش عمومی برای رسیدگی به coronavirus

مردم راه اندازی یک شستن دست ایستگاه در مرکز شهر برلینگتون پارکینگ در پاسخ به کروناویروس جدید. آن را تنها به طول انجامید چند روز.

جف Padgett موقت, دستیار مدیر برای پارکینگ و ترافیک با وزارت کار گفت: این شهرستان برداشته شود یک “55 گالن گالن مایع” نشاندار شده با یک ماژیک سیاه و سفید به عنوان یک دست شویی ایستگاه که قرار داده شده بود در گاراژ هفته از آوریل 13.

بیشتر: کروناویروس در ورمونت: اخبار و تاثیر خود را در جامعه

وجود دارد مقدار زیادی عدم قطعیت در اطراف ظرف از جمله کیفیت مایع Pladgett گفت. “وجود دارد هیچ نشانه ای از کسی که آن را قرار داده وجود دارد.”

بخش استخدام زباله های خطرناک شرکت برای حذف درام.

برلینگتون در پاسخ به COVID-19 شیوع بیماری در تعدادی از راه های از جمله پروژه پروژه برای افزایش فضا برای پیاده و دوچرخه سواران و همچنین تلاش برای ارائه ماسک برای ساکنان.

COVID-19 رسمی نام و نام خانوادگی از بیماری های مرتبط با جدید کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

که در آن برلینگتون را COVID-19 شستن دست ها در ایستگاه آمد از

برایان Hsiang اسکس نمی تواند خواب یک شب هنگامی که او شروع به فکر می کنم در مورد چگونه او می تواند عمل کند در این صورت از coronavirus. او در بر داشت یک طراحی آنلاین از راه دور و شستن دست ها در ایستگاه های است که می تواند بدون قدرت شامل یک مخزن آب تمیز و جمع آوری آب اضافی.

“این امر می تواند بزرگ به آنها را در اطراف فقط برای افرادی که قادر به شستن دست های خود را از افکار عمومی بهداشت, نظر,” او گفت:. “اما شما می دانید فکر اصلی بود به سعی کنید به برخی از شستن دست ایستگاه برای بی خانمان مردمی است.”

شستن دست ها با آب و صابون توصیه می شود به عنوان یکی از عمده راه های به حداقل رساندن گسترش COVID-19. Hsiang روبرو پول و مونتاژ ایستگاه.

سام سعادت برلینگتون و شریک زندگی خود را که با این نسخهها کار با Hsiang, کمک های حمل و نقل ایستگاه.

“من بسیار نا امید” سعادت گفت: شنیدن از حذف آن است. “این واقعا روشن است که آن شستن دست در ایستگاه, و هنگامی که من صحبت کردم DPW آنها گفت که آنها نمی دانم آنچه در آن بود.”

سعادت گفت: گفتگو با Padgett بود و نه متضاد.

در Padgett پایان او احساس صداقت در احساسات پشت ایستگاه اما می خواستم به تکرار این تلاش مورد نیاز برای هماهنگ شود در یک شیوه ای امن.

Hsiang نیز نا امید شده بود زمانی که او آموخته شهرستان برداشته دستگاه اما گفت که او را درک برلینگتون در حال انجام است بهترین آن می تواند باشد. او در ارتباط با این شهر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نگرانی های خود را و برای دیدن اگر هر چیزی وجود دارد که او می تواند انجام دهد مانند تغییر طراحی.

“من رویای بزرگ خواهد بود که مانند آن خواهد بود چیزی است که مردم می تواند قرار داده و سپس در مقابل چمن و یا چیزی شبیه به آن است,” او گفت: “بدون آن افزایش دادن به نگران باشید.

Hsiang و سعادت نیز با توجه به راههای مختلف مانند کلیساها برای دیدن اگر آنها علاقه مند می شود در مسکن شستن دست ها در ایستگاه های مختلف ،

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>