چه کسی باید پرداخت اگر ورمونت کارگران بیمار مبتلا به کروناویروس?

کریستین پوند مشغول به کار شش ماه در برلینگتون بهداشت و درمان و توانبخشی به عنوان یک مجوز دستیار پرستاری قبل از او از حواس بویایی و چشایی.

امروز که یک پرچم قرمز برای COVID-19 گاهی اوقات بیماری کشنده ناشی از کوروناویروس اما پس از آن در اواخر ماه مارس آن را فقط عجیب و غریب است.

“من فکر کردم من تا به حال عفونت سینوس” پوند گفت. “من آن را گوگل. من صحبت کردن به مردم در محل کار و دیگر پرستاران و کارکنان مراقبت های بهداشتی. ‘آیا این عجیب نیست? من نمی توانم بو یا طعم یک چیز است. که عجیب و غریب است.’ اما هیچ کس نمی دانست هیچ چیزی در مورد آن.”

به زودی به اندازه کافی پوند تب داشتند. او سرفه و درد و رنج تنگی نفس. پوند خواهد نبرد COVID-19 به مدت سه هفته. او هرگز در بیمارستان بستری است اما او در رختخواب دراز برای کل هفته.

“هر سفر کوچک از تخت من تا به حال به نیمه راه متوقف کردن سالن با تنفس سریع برای گرفتن نفس من” پوند گفت. “که ترسناک بود.”

برلینگتون بهداشت و درمان و نوتوانی ثبت یکی از دو مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ورمونت در میان بیماران خود. در نهایت هفت بیماران می میرند از ابتلا به این بیماری در تاسیسات.

پوند بود از کار برای یک ماه. برلینگتون بهداشت و درمان و نوتوانی تماس غرامت کارگران در ورمونت وزارت کار در نمایندگی, او گفت:. پوند به زودی دریافت تماس از یک غرامت کارگران نماینده در مورد ادعای او را برای جایگزینی حقوق و دستمزد.

“آنها به من گفتند که آنها فشار را واقعا به سرعت” پوند گفت. “من نمی دانم هر چیزی در مورد کارگران comp و یا حتی که من واجد شرایط.”

ورمونت مقننه فقط تصویب یک لایحه که اطمینان حاصل شود دیگر کارگران در معرض خطر از COVID-19 دریافت سریع درمان پوند به عنوان اگر آنها زده با این بیماری است. قانونگذاران می خواهید مطمئن شوید که همه کارگران در معرض عموم, نه فقط مراقبت های بهداشتی کارگران را شامل می شوند.

ورمونت کسب و کار در جامعه اعتراض قاطعانه اما این لایحه به تصویب رسید و به هر حال فرستاده شد به رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات.

آنچه در مورد فروشگاه مواد غذایی کارمندان?

به عنوان خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگر پوند بهره مند از این فرض است که او قرارداد COVID-19 در کار است. او باید ثابت کند او آلوده در کار است که به طور معمول مورد نیاز برای انواع دیگر ادعای غرامت کارگران.

بلکه به انکار ادعای کارفرما را به اثبات او نه آلوده در محل کار یا شناسایی یک حذف منبع عفونت از خارج محل کار یا اثبات به یک استاندارد حقوقی که آنها به شدت پایبند به آژانس تجارت و توسعه جامعه را COVID-19 مقررات.

دیگر کارگران در معرض عموم, و به طور بالقوه این بیماری بهره مند نشده اند از همان فرض پوند لذت می برد. فروشگاه مواد غذایی کارمندان ، آنها در نظر گرفته شده اند کارگران خط مقدم با یک “فرض compensability” به عنوان کارگران comp اصطلاحات آن قرار می دهد. این لایحه تغییر است.

“فروشگاه مواد غذایی کارمند است که در حال حاضر تحت درمان دقیقا همان (مجوز nursing assistant)” گفت: Rep. ژان o’sullivan, D-Chittenden نوشت که خانه نسخه از این لایحه. “ما به آنها داده فرض.”

این لایحه همچنین به کار کمیسر Michael Harrington قدرت به اضافه کردن هر یک از مشاغل تحت پوشش زبان جاری که به نظر او در معرض خطر بالا برای ابتلا COVID-19.

سناتور. مایکل Sirotkin D-Chittenden گفت: فرض compensability است “بحرانی” برای COVID-19 دلیل آن را مانند یک کارگر معمولی را جبران ادعای مربوط به آسیب فیزیکی است که به وضوح اتفاق افتاده در کار است.

“آن را به دور از لغزش و سقوط آسیب در کف کارخانه زمانی که شما می دانید که آن کار مربوط به” Sirotkin گفت. “کارفرما می توانید به عقب می آیند و می گویند,” من فکر نمی کنم شما قرارداد COVID-19 در محل کار من فکر می کنم شما آن را قرارداد کردن کار.'”

کارفرمایان نگرانی در مورد ‘هزینه خطر’

ورمونت کسب و کار در جامعه مخالف این لایحه است.

چارلز مارتین دولت مدیر امور برای ورمونت اتاق بازرگانی به نام قانون “حسن نیت” اما گفت ورمونت قانون غرامت کارگران در حال حاضر فراهم می کند یک راه برای تشخیص COVID-19 مربوط به ادعای کارگران خط مقدم.

“این لایحه از منظر ما در حال رفتن به بی ارزش افزایش عدم اطمینان و هزینه ریسک در زمانی که کارفرمایان در حال مبارزه برای زنده ماندن” مارتین گفت.

مارتین توضیح داد که عدم اطمینان و مقرون به خطر می آید در بخشی از ارائه در این لایحه که اجازه می دهد تا کمیسیون کارگری برای ایجاد دسته بندی جدید کارگران خواهد بود که فرض به قرارداد COVID-19 در محل کار.

“کار کمیسیون می گویند,” من فکر می کنم همه این دسته بندی ها واجد شرایط هستند,'” مارتین گفت. “سوال ما این است که در آن می خواهم که متوقف می شود ؟ چگونه می شود آن را محدود?”

مارتین گفت: کارفرمایان نیز نگران عدم امکان کاهش برای COVID-19 بعد از ساعت کار. در محل کار گفت: کارفرمایان به انجام همه چیز آنها می توانند برای جلوگیری از گسترش این بیماری مطابق با محلی و ایالتی و فدرال دستورالعمل. اما خارج از محل کار و کارفرمایان حق هیچ کنترل بیش از آنچه که کارکنان خود را انتخاب کنید.

اجازه فدرال پرداخت

Austin دیویس مارتین چهارشنبه در دریاچه چاپلین منطقه ای اتاق بازرگانی معتقد هستند دولت فدرال تامین می شود برنامه های مانند خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل می کنند که می تواند مراقبت از کارگران پیمانکاری COVID-19 در دولت فدرال سکه به جای دولت است.

دیویس همچنین گفت: این قانون در اصل ارائه شده که ورمونت در “اقامت اقامت در خانه امن” دوران اساسا در مستند.

“واقعا تنها جایی است که شما بروید و قرارداد COVID-19 در کار بود,” او گفت:. “اما در حال حاضر ما در هوشمند امن عصر. وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای افراد به قرارداد COVID-19 خارج از محل کار.”

دیویس می رود تا آنجا که به می گویند این لایحه ایجاد انگیزه برای مردم نمی شود آینده با تماس با ردیاب به دلیل آن ممکن است رد فرض آنها آلوده شدند در محل کار.

تماس با ردیابی یک تکنیک است که توسط مصاحبه سعی کنید به تعیین هر کسی که آمد با COVID-19: تماس با دریافت این افراد تست شده برای coronavirus.

“من به کار می رفت اکنون من بیمار آن را به خاطر من به کار می رفت,” دیویس گفت:. “زندگی بسیار پیچیده تر از آن است.”

دیوید Mickenberg یک شریک در یک شرکت حقوقی در برلینگتون و عمل به عنوان یک لابی گر برای کار ورمونت یک ائتلاف از بخش دولتی و خصوصی اتحادیه های کارگری به نمایندگی از هزاران نفر از پرستاران و آتش نشانان و افسران پلیس مربیان و کارکنان دولت است.

Mickenberg گفت: هیچ شواهدی وجود ندارد, پیشنهاد کارگران جبران لایحه است که منجر به مشکلات اقتصادی برای دولت و کارفرمایان.

“این واقعا دلسرد کننده” Mickenberg گفت. “ما از شنیدن این همه platitudes” ما حمایت از ما ضروری و کارگران خط مقدم.’ هنگامی که آن را واقعا پایین می آید به آن, ما نمی بینیم که پشتیبانی می کند. ما می بینیم خالص مخالفان از کسب و کار صنعت بیمه.”

رژیم صهیونیستی. اسکات است تا جولای 13 یا ثبت نام در این لایحه آن را وتو و یا اجازه آن را به قانون تبدیل بدون امضای خود را.

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>