چه کسی می رود ؟ به دنبال در Stampeders’ گزینه

NFL در حال حاضر ساخته شده علامت آن در لامپ کم مصرف پیش نویس است.

برخی از بزرگترین نامها که ممکن است انتخاب شده اند در ابتدا به طور کلی توسط Calgary Stampeders شد پیش نویس توسط تیم NFL یا امضا قرارداد مدت کوتاهی پس از انتخاب سالانه ثروت باد اورده هفته گذشته به پایان رسید.

ترکیب شش بازیکن که در حال NFL-محدود — حداقل برای اردوگاه های آموزشی و تاثیر COVID-19 همه گیر در سراغ بازیکنان و واقعا وجود دارد هیچ گفتن که راه Stampeders ممکن است خود را با شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید. امکان معامله در حال حاضر بسیار واقعی بیش از حد.

تمبر واقعا پیش نویس از یک موقعیت نیاز به هر دو. آنها به خوبی مواجه نگردند, تقریبا در همه موقعیت که در آن آنها به طور معمول بازی کانادا استعداد. یک گیرنده مانند تعقیب Claypool ممکن است به خود صف شروع به سرعت اما او برداشت و در دور دوم پیش نویس NFL توسط Pittsburgh Steelers. Claypool نه آمدن به خانه به کانادا در هر زمان به زودی.

اجماع عمومی است که در سال 2020 لامپ کم مصرف پیش نویس بسیار عمیق است. وجود دارد برخی از استعداد واقعی در دسترس و تمبر باید یک بازیکن خوب بدون توجه به آنچه.

“من فکر می کنم آن را خوب پیش نویس” گفت: Stampeders رئیس جمهور/GM جان Hufnagel. “من فکر می کنم وجود بازیکنان خوب در تمام موقعیت ها. برخی از موقعیت ها کمی عمیق تر از دیگران است, اما من نا امید نمی شود و در همه با توانایی بازیکنان است.”

به طوری که تمبر رفتن را ؟ ما در پیش بینی بازی اینجا اما بین CFL مرکزی سراغ دفتر را رتبه بندی و با یک نگاه تمبر’ مناطق متوسط نیاز دارید در اینجا نگاهی به چند بازیکن Stampeders می توانید علاقه مند می شود در روز پنج شنبه.

که: اردن ویلیامز linebacker

مدرسه: کارولینای شرق

او چگونه اندازه گیری: 6-پا-0, 218 پوند است.

لاغر: ویلیامز است که کمی کوچک برای NFL اما اکثر پیشاهنگی می گویند او این مهارت را به بازی وجود دارد. او تبدیل شده و بسیاری از سران در انتاریو منطقه ای در ترکیب با برخی از چشم ظاهر و اعداد و بازگشت به قبل از COVID-19 همه گیر لغو بسیاری از این سراغ رویدادهای سالانه مدار. Linebackers برداشت شده است برای اولین بار به طور کلی دو بار در آخرین 10 لامپ کم مصرف پیش نویس و پچ پچ در مورد تمبر انتخاب او شده است در حال رشد بیش از شش هفته گذشته.

چرا او حس می کند برای تمبر: خب تمبر آغاز کانادا در میانه linebacker همیشه از الکس سینگلتون شکست را به این تیم بازگشت در سال 2016. سال گذشته بود که Cory گرینوود که در حال حاضر unsigned. با Nate Holley وضعیت حل نشده تمبر می تواند به عقب گرینوود برای یک سال دیگر و جفت او را با ویلیامز که یک سال به توسعه به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه قبل از مصرف بیش از به عنوان استارتر. اگر سینگلتون همیشه از NFL, مواظب. که یکی از پویا کانادا linebacker اواز یا موسیقی دو نفری. این است که ما شرط می بندم که تمبر رفتن بقیه از این لیست است که بیشتر بازیکنان که می تواند گزینه اگر آنها تجارت پایین.

که: Thomas Jack-Kurdyla خط حمله

مدرسه: بوفالو

او چگونه اندازه گیری: 6-پا-3, 300 پوند است.

لاغر: رتبه 4 در نسخه نهایی مرکزی سراغ دفتر, چشم انداز, لیست کلمه جک-Kurdyla یکی از آن بازیکنان است که می تواند به صف شروع از بسیاری از تیم ها حق کردن خفاش. Linemen توهین آمیز که این استعداد هرگز تاریخ و زمان آخرین طولانی در پیش نویس و اگر تمبر را ندارد او جک-Kurdyla خواهد بود در خارج از هیئت مدیره و سریع است.

چرا او حس می کند برای تمبر: خب شما هرگز نمی تواند بیش از حد بسیاری از linemen توهین آمیز. حقیقت این است که Stampeders در حال حاضر به رخ کشیدن مسلما ترین انباشته کمد کانادا linemen توهین آمیز در کل لامپ کم مصرف. اگر آنها را جک-Kurdyla با انتخاب اول کلی آن باید به عنوان یک رأی اعتماد به نفس در خود skillset.

که: میسون بنت پایان دفاعی

مدرسه: داکوتای شمالی

او چگونه اندازه گیری: 6-پا-4

لاغر: همراه با اسحاق Adeyemi-Berglund, از جنوب شرقی لوئیزیانا بنت در نظر گرفته شده است بهترین پاس-حمله کننده در پیش نویس است. او ذکر شده در شماره 10 در مرکزی سراغ دفتر را رتبه بندی و بی امان است در شکار quarterbacks.

چرا او حس می کند برای تمبر: راستش پایان دفاعی واقعا یکی از موقعیت های که در آن تمبر بازی کانادایی. اما رایگان-عامل علاوه بر کانر McGough می تواند یک چرخش پسر در d-end و علاوه بر این از بنت می — شاید — درایو آنها را به سمت بازی های کانادایی در این موقعیت زمانی که Cordarro قانون بازنشسته.

 

که: Dejon Brissett گیرنده

مدرسه: ویرجینیا

او چگونه اندازه گیری: 6-پا-1 و 200 پوند است.

لاغر: با Rysen جان امضای قرارداد با نیویورک غول Brissett است که به طور گسترده ای به عنوان بهترین گیرنده در پیش نویس است. تنها یک گیرنده گرفته شده است برای اولین بار به طور کلی در یک لامپ کم مصرف پیش نویس بیش از 10 سال گذشته (Mark Chapman توسط همیلتون ببر-گربه ها در سال 2018) اما Hufnagel هرگز یک مرد که از ترس به upend معمولی فکر کردن.

چرا او حس می کند برای تمبر: مصرف Brissett در No. 1 در نظر گرفته شود ممکن کمی غیر متعارف و چند مدل پیش نویس باید او را به رفتن در هر نقطه در نزدیکی این بالا. تمبر نیز یک جامد پایدار از جوان کانادایی گیرنده. آنها را Hergy Mayala در دور اول در سال گذشته هر چند او مسلما بهترین کانادا rookie در کل لیگ. به آنها اجازه دهید Juwan Brescacin راه رفتن در رایگان آژانس و با جامد ملی عمق در همه جا دیگری در فهرست این می تواند یک خطر بالا بالا-پاداش انتخاب کنید.

که: هر یک از NFL بچه ها

مدرسه: تاپیک های زیادی در اینجا

چگونه آنها را اندازه گیری: آنها همه بزرگ

لاغر: اگر تا کنون از یک سال که در آن شما ممکن است قمار در یک NFL محدود چشم انداز با انتخاب آن سال 2020 است. وجود دارد یک شانس وجود دارد نمی توان یک لامپ کم مصرف فصل در همه و حتی اگر کوتاه برنامه یک احتمال قوی وجود دارد که rookies نمی خواهد که زمان برای تنظیم به طرفدار فوتبال و قادر به ایجاد بسیاری از تاثیر. اگر شما فکر می کنم یکی از بچه ها که امضا شده با NFL ممکن است چوب در اطراف در جنوب مرز و می تواند برای 2021 چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟

چرا او حس می کند برای تمبر: نگاه کنید به بالا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>