White Sox دستیار ویژه سرزنش بازیکنان اتحادیه برای MLB بن بست

به عنوان یک بالا-طراحی شده با یک لیست مشتری که شامل اوراق قرضه Barry بابی Bonilla, خوزه Canseco جورج برت و برت Saberhagen در 80s و 90s و سپس به عنوان دستیار ویژه به Chicago White Sox صاحب جری رینسدرف 20 سال گذشته دنیس گیلبرت دیده است هر دو طرف از مذاکرات است.

هیچ اشتباه وجود دارد که به سمت او در حال حاضر است.

“من هرگز موقعیت های شبیه به این گفت:” گیلبرت که آغاز شده و حرفه ای بیس بال پیشاهنگی بنیاد یک سازمان غیر انتفاعی است که افزایش می دهد پول برای پیشاهنگی که در برخورد با مسائل مربوط به سلامت و یا مشکلات مالی.

“به طور معمول من فقط نشستن بی سر و صدا در پس زمینه و اجازه دهید این اتحادیه و صاحبان مبارزه با آن را. اما این شکایت ” ما در حال گرفتن یکی دیگر از (پرداخت)را کاهش دهد.’ خوب, این است که معامله شما ساخته شده است. سپس گفتند: ما نه مذاکره.’ خوب این قرارداد می گوید: شما در حال رفتن به ‘مذاکره در ایمان خوب است.’ پیچ شما. که معامله.”

گیلبرت سرخوردگی به نقطه جوش رسید این هفته با واکنش به MLB آخرین پیشنهاد به اتحادیه بازیکنان برای کوتاه 2020 فصل بدون طرفداران (و درآمد آنها تولید). با توجه به گزارش های متعدد دوشنبه, MLB صاحبان پیشنهاد 76-بازی فصل به طور منظم با گسترش postseason. بر اساس این طرح بازیکنان را تا 75 درصد از آنها سرشکن حقوق.

جبران کمی متفاوت از صاحبان قبلی پیشنهاد (برای 82-بازی فصل به طور منظم) هر چند وزن آن بیشتر به شدت در postseason درآمد و به نظر می رسد به حرکت دورتر از اتحادیه counterproposal برای 114-بازی فصل (و postseason در حال اجرا به نوامبر) به طور کامل با نرم افزار-دارای حقوق.

این اتحادیه خواسته شده است برای پاسخ توسط چهار شنبه (با شبح یک MLB-تحمیل 48-بازی فصل بلندی بیش از این بحث). واکنش اولیه از بازیکنان در رسانه های اجتماعی بوده است نه مثبت.

گیلبرت سرزنش رهبری اتحادیه بازیکنان برای بد نمایش دادن به بازیکنان این معامله که زده شد در ماه مارس ،

در آن زمان MLB صاحبان کمک $170 میلیون به بازیکنان به عنوان حقوق و دستمزد پیشرفت و توافق هر فرد بازیکن را دریافت خواهید کرد یک سال کامل از عمده-لیگ زمان سرویس بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از بازی ها در سال 2020 است. گیلبرت معتقد بود که یک امتیاز توسط صاحبان اما اتحادیه بازیکنان — سرب مذاکره بروس مایر در خاص — نشده است اذعان جزئیات کامل از آن قرارداد.

“من تو را دیدم معامله. من بیس بال اجرایی و من دیدم معامله” گیلبرت گفت. “من به صحبت برخی از عوامل است. من به صحبت برخی از بازیکنان. عوامل بیشتر از بازیکنان است. و آن را ابلاغ است که اگر وجود نداشت طرفداران در می ایستد و آنها را مجبور به مذاکره مجدد در ایمان خوب است. آنها فقط گفت: “pro rata (حقوق).’

“من به عنوان خوانده شده قرارداد. من می دانم که دقیقا همان چیزی است آن را می گوید.”

گیلبرت گفت: این توافق شامل یک کلید جمله — “دفتر کمیسر و بازیکنان ارتباط مورد بحث در ایمان خوب اقتصادی امکان بازی کردن بازی ها در غیاب تماشاگران و یا مناسب جایگزین خنثی سایت.” که اجازه می دهد تا صاحبان دوباره به اتحادیه بازیکنان در حال حاضر و مذاکره مجدد حقوق و دستمزد از نظر گیلبرت معتقد است.

“حقیقت واقعی از معامله من فکر می کنم این است که هیچ کس در 26 مارس زمانی که آنها ساخته شده این معامله فکر آنها نمی تواند به عقب در ماه جولای 1, بازی بیس بال,” او گفت:. “بنابراین از آنجا که در حال حاضر آنها می خواهند برای تغییر کرد. بیس بال نمی آنها پیشدستی کردن. آنها به آنها چیزی است که آنها نمی خواهند به آنها بدهد. آنها به آنها را کامل سال خدمات.”

گیلبرت اشاره می کند که چگونه با ارزش است که به بازیکنان یک سال نزدیک به داوری برای بازیکنان جوان از یک سال و نزدیک به آژانس برای دیگران یک سال دیگر اضافه شده به حقوق بازنشستگی برای همه است.

“و شما اقدام مانند این هیچ معامله بزرگ وقتی که همه شما در مورد مراقبت در طول بهار ؟” او گفت:.

حل و فصل است که اختلاف بحرانی می تواند برای گرفتن بیس بال در این تابستان. اما گیلبرت قرار می دهد و این تعهد به طور کامل در این اتحادیه به یادآوری بازیکنان امتیاز ساخته شده توسط صاحبان مارس.

“برای من شخصا, من دیوانه برای من به عنوان یک فن و گفت:” گیلبرت یک داجرز نجومی بلیط-دارنده. “من ناراضی هستم چرا که جوراب سفید شد رفتن به رقابتی. من ناراضی هستم چون من به امید دیدن یک سری جهانی در این سال با داجرز و همه ستاره بازی (در ورزشگاه طفره زن).

“شما از من بپرسید, آنچه باید انجام شود ؟ او (مایر) به آموزش بازیکنان خود را — این است که معامله ما ساخته شده و ما به کجا می رویم از اینجا ؟ او را نمی توان گفتن آنها را صاحبان (استفاده از) آنها است. همه که می کند این است که همه دلخور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de