سفید و مایل به صحبت کردن با کودکان در مورد تعصب نژادی? در اینجا برخی از اشاره گرها

به عنوان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش تشدید کرده است پس از جورج فلوید قتل در مینیاپولیس, مردم سفید شده اند roused آمده در کنار همسایگان خود از رنگ به عنوان متحدان به آدرس نابرابری.

برای بسیاری از 93 درصد از Vermonters که ادعا می شود سفید غیر اسپانیایی مقابله با تعصبات شخصی و مدل های تغییر برای نسل بعدی در حال راه هایی برای کمک به.

اما صحبت کردن در مورد مسابقه مسائل می تواند بسیار ناراحت کننده برای پدر و مادر, دانشگاه ورمونت, دانشیار, جیمی Abaied گفت. بسیاری از جلوگیری از مکالمه در دسترس نباشد و یا سهوا تداوم سیستم نژادپرستی در حالی که صحبت کردن با کودکان خود را, با توجه به پژوهش است.

پژوهش

Abaied روانشناسی استاد علوم علاقه مند شد چگونه سفید خانواده بحث نژاد پس از چارلستون کلیسا قتل عام در سال 2015 و قتل دیگر در اخبار لرزاند, سیاه, جامعه و جهان است.

همراه با همکار سیلویا پری بود که پس از آن در UVM و در حال حاضر در دانشگاه نورث وسترن دو سازمان پژوهش درخواست 165 سفید ایالات متحده والدین کودکان سنین 8 تا 12 به صورت ناشناس ارسال پاسخ به سوالات:

  • “چه به شما می گویند اگر کودک شما از شما خواسته در مورد مسابقه؟”
  • “شما چه چیزی را به کودک خود را اگر شما شاهد همراه حادثه ای که در آن کسی که تجربه تعصب خود را به دلیل نژاد؟”
  • “توصیف چگونه شما باید در مورد بحث های اخیر رویدادهای مرتبط با مسابقه مانند حوادث مربوط به Trayvon Martin, Michael قهوه ای یا چارلستون تیراندازی با کودک خود. اگر شما هنوز مورد بحث آنها را توصیف چرا شما تصمیم به انجام این کار است.”

یک مقاله با عنوان اجتماعی از ایدئولوژی نژادی با پدر و مادر جزئیات یافته های خود را در حال حاضر در بررسی دقیق روند.

بسیاری در مورد آن صحبت نمی

یافته های حاصل از 2015 مطالعه نشان داد 63 درصد از پدر و مادر نیست بحث در مورد رویداد های جاری مربوط به مسابقه در حالی که 37 درصد گفت: آنها بود.

در تجزیه و تحلیل پاسخ های شماره یک دلیل پدر و مادر نیست بحث در مورد مسابقه در قالب “محافظ” — پدر و مادر گفت: کودکان بیش از حد جوان, حوادث بودند بیش از حد خشونت به بحث و آن را یک فیلم مهم است. دوم شایع ترین واکنش “رویکرد منفعل” است که در آن پاسخ دهندگان گفت: این موضوع نیست مربوط به آنها و یا فرزند نشده بود آن را آورده.

در ورمونت: آنچه آن را مانند زمانی که کسی باور ندارد شما از اینجا

چرا که غالب پاسخ در 2015 مطالعه کودکان و نوجوانان بیش از حد جوان به بحث در مورد مسابقه او استخدام پدر و مادر از کودکان و نوجوانان سنین 14 تا 17 برای تابستان 2019 مطالعه که شامل موضوعات بحث خشونت پلیس علیه سیاه و جوانان و فرزند جدایی نادر از سیمین در آمریکا/مکزیک مرز. بررسی مقدماتی از این نتایج نشان می دهد نرخ بحث شد و به همین ترتیب پایین. در این یک “رویکرد منفعل” که رئیس دلیلی.

Colorblind در مقابل رنگ آگاهانه

پاسخ های جمع آوری شده از 2015 مطالعه نشان عدم درک و مخلوط کردن پیام های که می تواند کمک به تداوم نژادپرستی نظاممند.

غالب ایدئولوژی استادانی توسط پاسخ دهندگان بود “colorblindness.” این شعار نشان می دهد همه انسان است و آنچه مهم است این است که کسی در داخل. یا آن معتقد است صحبت کردن در مورد مسابقه تفرقه.

در حالی که از دیدن تفاوت رنگ به نظر می رسد به خوبی معنای آن را کم اهمیت جلوه واقعیت از مسابقه. این نشان میدهد مسابقه وجود ندارد مهم نیست یا مهم نیست Abaied گفت.

“اگر شما فکر می کنم مسابقه واقعی نیست, شما می توانید به سرعت فکر می کنم نژادپرستی واقعی نیست. اگر شما فکر نمی کنم نژادی تفاوت مهم هستند ممکن است آن را بسیار آسان را برای شما به انکار این واقعیت است که مردم از رنگ تجربه تبعیض با توجه به نژاد خود را.” Abaied گفت.

گاهی اوقات پدر و مادر اشتباه colorblindness با egalitarianism که مثبت شکل رنگ آگاهی است. Egalitarianism نشان می دهد مردم از نژادهای مختلف باید رفتار برابر و مساوی تحت حمایت قانون است. حدود نیمی از مردم در این مطالعه تایید برخی از فرم egalitarianism.

بیشتر: Vermont State Police بررسی آسیب به زندگی ماده خیابانی, آثار هنری,

Abaied گفت: این مهم است که به اشتباه colorblindness با egalitarianism چون egalitarianism نشده است به دست آورد و در عین حال به عنوان هنوز هم وجود دارد نژادی و نابرابری.

Colorblindness مشاهده شده است توسط برخی به عنوان یک مدرن بیان نژادپرستی با توجه به Abaied.

پدر و مادر نیز تحویل پیام های مخلوط, اضافه کردن به سردرگمی است. تقریبا یک سوم از نمونه ابلاغ مخلوطی از colorblindness و رنگ آگاهی است. آنها ارتباط برقرار نژاد مهم نیست و پس از آن, به عنوان مثال, اذعان خشونت پلیس.

“پدر و مادر معاشرت کودکان خود را به تطهیر نژاد که آن را سخت تر برای بچه ها به درک این واقعیت از نژاد پرستی. آن را تقویت فعلی وضعیت موجود است که به چشم پوشی نژادی و نابرابری” Abaied گفت: از نزدیک شدن به مسابقه بحث با صحبت کردن در مورد آن حمایت “colorblindness” و یا مخلوط کردن پیام است.

استراتژی برای صحبت کردن در مورد نابرابری نژادی

برخی از والدین در این مطالعات قادر به عمیق و معنی دار گفتگو در مورد مسابقه با کودکان خود را از طریق لنز رنگی آگاهی Abaied گفت.

او گفت: اغلب سفید بزرگسالان عدم درک چرا که آنها فکر نکرده عمیقا در مورد این مسائل. او گفت که ناراحت کننده صحبت کردن در مورد مسابقه ای است که یک جنبه از امتیاز سفید; برای مردم رنگ آن را یک گزینه نیست.

او نشان می دهد آموزش خود. کتاب در مسابقه محبوب تبدیل شده مطالعه شده است. ثانیا او گفت: به رسمیت شناختن یکی ممکن است پیدا کردن الگوهای که مشکل ساز هستند مانند colorblindness و یا نیاز به درک خود تعصبات.

در واقع مطالعه داده ها نشان داد پدر و مادر با بالاتر تعصب آگاهی بیشتر احتمال دارد به بحث در مورد مسابقه. Abaied همکاری یک مقاله در مورد این موضوع منتشر شده در مجله مسائل اجتماعی.

او توصیه می شود PBSKids منابع برای صحبت کردن با کودکان در مورد مسابقه. این سایت می گوید: کودکان هرگز بیش از حد جوان برای یادگیری در مورد تنوع.

نگه داشتن مکالمه

Abaied است و محور بسیاری از تحقیقات خود را در اطراف وقایع کنونی چرا که او معتقد است که بزرگسالان در مورد آنها صحبت خواهد استنباط مکالمات.

در آغاز ماه جولای Abaied شروع یک مطالعه جدید درخواست تعداد مساوی از سیاه و سفید پدر و مادر چگونه آنها در مورد حوادث اخیر مانند سیاه و زندگی ماده تظاهرات در پی جورج فلوید قتل و COVID-19 متضاد آن مربوط به نژاد و نیست. او علاقه مند است چگونه حوادث معانی مختلف دارند که عواقب آن برای هر گروه متفاوت است.

در این زمان بین 2015 مطالعه و در حال حاضر او را تشویق جامعه گسترده ای اعمال شده است که در حال وقوع در سراسر ایالات متحده پرداختن به نژادی و نابرابری. “ممکن است این تغییر است,” او گفت: در مورد اعتراض عمومی از مردم در حمایت از سیاه و قهوه ای ،

“من فقط امیدوارم که سفید پدر و مادر نگه داشتن ذهن باز در مورد توانایی خود را به بحث در مورد مسابقه با فرزندان خود,” او گفت:. “من آن را تصدیق رفتن به واقعا دشوار است اما آن را مهم و ارزشمند است.”

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im