دعوی در دادگاه کاران انفجار Santa Ynez رودخانه منطقه

عکس: کریس Yaskoدیگری ولف یک Goleta hydrogeologist است تحت پیگرد کارفرمای سابق خود را Santa Ynez آب رودخانه منطقه حفاظت ادعا خلاف کاران اقدامات تلافی جویانه و تبعیض جنسی.

یک hydrogeologist که گذاشته تابستان گذشته از یک Santa Ynez آب منطقه ثبت شده است کت و شلوار او را در برابر کارفرمایان سابق ادعا که رئیس سوء استفاده از منابع عمومی ساخته شده او خود را شخصی, منشی, جسمی تهدید او هنگامی که او اعتراض و سپس توطئه به زور او را پس از او به او گزارش شده است.

دیگری ولف, 45, فارغ التحصیل از, Santa Ynez دره اتحادیه دبیرستان و UCSB با دو مدرک کارشناسی ارشد خود را در هیدرولوژی و مهندسی استخدام شد توسط Santa Ynez آب رودخانه حفاظت از منطقه در اواخر سال 2017 به عنوان یک ارشد-سطح سطح آب مدیر برنامه پس از دو دهه در بخش خصوصی است.

از آن او بود “شغل رویایی,” او گفت: برای حفاظت از منابع دریاچه Cachuma برای کشاورزان و دامداران و لامپوک ساکنان پایین دست سد اطمینان حاصل کرد که حقوق خود را به خوبی آب خود را از Santa Ynez رودخانه محافظت می شود.

اما در یک شکایت مارس 24 در Santa Barbara County Superior Court, نمایندگی خودش ولف مدعی است که این منطقه مدیره و عوامل آن در درجه اول سابق مدیر کل بروس ویلز درگیر در whistleblower تلافی تبعیض جنسی در محل کار خشونت افترا نقض قرارداد و “عمدی از پریشانی روحی” و نقض کالیفرنیا مساوی پرداخت کنند. او به دنبال یک محاکمه با حضور هیئت منصفه و نحوه خسارت تنبیهی در علاوه بر این به پرداخت و مزایای بازنشستگی.

ولف به طرح دعوی در یک زمان می آید زمانی که استانداردهای محل کار رفتار کارفرمایان نسبت به کارکنان زن آنها نظارت در حال تغییر. موجب شده توسط #MeToo جنبش و اقدامات قانونی علیه نر مدیران در سراسر کشور این تغییرات unearthing دهه عمیقا تعبیه شده هنجارهای جنسیتی که تحت آن زنان به طور معمول humiliated, توهین و مزاحمت در کار و انتظار برای تحمل و بردبار و یا در معرض خطر بودن از کار اخراج شدند.

“من تا به حال مشغول به کار 17 سال در رشته مهندسی در یک مردسالار زمینه” ولف گفت: در مصاحبه اخیر خود از خانه اش در وینچستر, دره عمیق و باریک. “اما در منطقه من احساس من تا به حال زمان سفر بازگشت به دهه 60. من می خواستم برای نگه داشتن رویای من اما وجود دارد برخی از چیزهایی که من می خواهم برای قرار دادن با.”

منطقه: بدون نظر

به اشتباه با Santa Ynez آب رودخانه منطقه حفاظت منطقه بهبود شماره 1 که در خدمت آب به 12 ، 000 نفر در Solvang و اطراف ولف منطقه بود فقط ساده Santa Ynez آب رودخانه حفاظت منطقه یکی از کوچکترین عمومی ادارات در شهرستان است. این منطقه تا به حال پنج کارکنان زمانی که ولف وجود دارد; امروز چهار وجود دارد.

اعضای عمومی به ندرت حضور در منطقه پنج سالانه جلسات هیئت مدیره. کمی وجود دارد مقاومت مواجه در اواسط سال 2018 که در هیئت مدیره مطرح آبهای زیرزمینی به میزان 47 درصد است.

تماس با تلفن های این ماه, ولز که بازنشسته شد در ماه آوریل گذشته کاهش یافته است به نظر ولف را با خود ندارد. لایحه Buelow منطقه آبهای زیرزمینی مدیر برنامه; هیئت مدیره و معاون رئیس جمهور برت Marymee Santa Ynez; و مدیر استیو اردن لامپوک دره کشاورز نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

رئیس جمهور هیئت مدیره سینتیا Allen; مدیر هنری Hibbits یک لامپوک دره کشاورز و نماینده گچساران شرکت حقوقی جوان Wooldridge LLP کاهش یافته است به نظر و گفت آن را محرمانه پرسنل مهم است. با توجه به ولف یک وکیل از شرکت استخدام شد توسط منطقه برای انجام تحقیقات داخلی کارمند شکایت علیه ولز ابتدا در سپتامبر. 17, 2018.

اصلاح مردان

ولف می گوید: او گفت: آلن و محقق است که ولز مشغول به کار عمدتا از خانه و نیست خود را از یک کامپیوتر و یا می دانید که چگونه به استفاده از یک, و آن است که یک دیرینه سفارشی برای منطقه کارکنان برای دسترسی به ایمیل خود را برای او را از دفتر خود را در کامپیوتر شما ، ولز به نام “یک اسم حیوان دست اموز,” او گفت:, و دستور داد او را به دیکته فایل اسناد و خواندن ایمیل های خود را به او را از طریق تلفن. در طول راه ولف گفت: او به توصیه او “نه به اصلاح مردان چرا که آنها دوست ندارند که اصلاح شده توسط زنان است.”

از آن بدتر ولف گفت; او گفت آلن و محقق چگونه در ماه مه سال 2018 او را دیدم ولز پرتاب صندلی در جهت Buelow بود که cowering در صندلی خود را به عنوان ولز ایستاده بود بیش از او فریاد “F— شما! F— شما!” با مشت خود را cocked. در ماه ژوئیه آن سال ولز دوباره تهدید Buelow اما این بار ولف راه می رفت: “من می توانم آن را,” او گفت:.

Buelow به او گفت او گزارش سوء استفاده به آلن و دیگر اعضای هیئت مدیره در زمان, اما آنها چیزی به آن را متوقف کند ولف گفت. هیچ روش برای کارمند نارضایتی در منطقه است.

در ماه جولای ولف گفت: ولز به او گفت که او می خواهم به توصیه او به هیئت مدیره به عنوان جانشین او. اما در سپتامبر 11, 2018, او گفت: در حالی که Buelow بود در تعطیلات ولز رفت و به یکی دیگر از خشم این بار کارگردانی را در او. او نورد صندلی خود را بیش از برای او به طوری که او می تواند خواندن او ایمیل خود را از کامپیوتر خود را, او گفت:, و دانستن است که او می تواند خشونت او در صدای ضبط تابع بر روی تلفن همراه خود را و او گفته بود که ثبت شد.

“من گفت:” من نه خود را تایپیست … من استخدام برای کار یک کامپیوتر را برای شما'” ولف به یاد می آورد. “او برداشت من گوشی را از من دور و جسمی ترس من ایستاده بیش از من با مشت خود را گره به عنوان اگر او بود به من رسید. هنگامی که او می دانست که او در حال ضبط او متوقف شد ،

“ساعت پس از من ایستاده بود تا به بروس تلافی آغاز شده است. او شروع به مسدود کردن اطلاعات و مانع من توانایی انجام کار است.”

در منطقه زمان

در سپتامبر 25, 2018, ولف گفت: او با ارسال یادداشتی به آلن محقق و شهرستان منطقه وکیل وی از سوی مامورین که ولز بود و سوء استفاده از منابع عمومی است. به طور خاص او اظهار داشت: او با استفاده از او و دیگر کارکنان برای حداقل یک ساعت در هر روز برای کمک به او در مدیریت برخی از خارج از دولت اجاره و خصوصی متقابل شرکت آب در نزدیکی Los Olivos — در منطقه زمان. آن را به طور موثر هزینه منطقه 600 $در هر ماه از جمله 100 دلار برای رنگ نسخه ولز خصوصی در ایمیل و فایل پیوست ولف گفت.

در ضمن ولف گفت: ولز پنهان کردن اسناد و مدارک به جز او از جلسات کارگردانی همکاران در سازمان های دیگر به نگه داشتن او را در حلقه و امتناع او از دسترسی به ایمیل بر روی کامپیوتر خود را که مربوط به کار خود را. او گفت که او بارها و بارها این رفتار به اعضای هیئت مدیره.

در جریان تحقیقات ولف گفت: او و Buelow گوش در ولز browbeat یک مدیر منطقه مربیگری او در آنچه که به محقق. او تا به حال قرار دادن تلفن همراه خود را بر روی بلندگوی تلفن به طوری که همکاران او می تواند بشنود. در آشکاری زبان ولف گفت: ولز تهدید به آتش مدیر و مادرش که او نیز مشغول به کار در این منطقه گفت: “شما هر دو کار برای من است.”

در اکتبر 22, هیئت اعلام کرد که ولز پله پایین به عنوان مدیر کل از تاریخ 1 نوامبر اما می ماند به عنوان “مشاور استراتژیک.” او همچنان در این منطقه برای نزدیک به شش ماه است. این منطقه نیست پاسخ به درخواست این هفته برای کسب اطلاعات در مورد ولز حقوق و دستمزد و مزایای بازنشستگی.

در طول 24 سال در این منطقه ولز به طور کلی نگهداری مشخصات پایین. اما او عناوین ساخته شده در سال 2016 در میان یک خشکسالی شدید زمانی که او مرتب برای تعجب از انتشار بیشتر از حد انتظار عرضه Cachuma آب به پایین دست کاربران است. حرکت قانونی بود اما سطح دریاچه بودند شدیدا کم و آن خشم ساحل جنوبی مدیران آب که به اشتراک گذاشته مخزن و احساس blindsided. آن را “مرزی, جنایی” یکی از آنها گفت.

آزادی مطبوعات از Santa Ynez منطقه ولز اعلام بازنشستگی اعلام کرد که یکی از آخرین تکالیف به “مختصات استخدام مبارزات انتخاباتی خود را برای جایگزینی است.”

ولف و Buelow هر دو اعمال می شود برای این کار است. سپس توسط ولف آموخته بود که Buelow که او برگزار شد گفت: یک موقعیت برابر او بود درآمد $130,000 در هر ماه و یا $30,000 بیش از او پرداخت. هیئت مدیره به نام Buelow موقت مدیر کل.

“طعم جهنم”

به عنوان هیئت مدیره استراتژیک مشاور ولز خیاط نوشت: شرح شغل برای مدیر کل به طوری که به حذف او ولف گفت. او همچنین مداخله او گفت: برای جلوگیری از او را از گرفتن یک امتحان است که باید گواهی او را به عنوان یک “منطقه ویژه مدیر” در کالیفرنیا و او نتوانست به جلو برنامه خود را برای این کار به هیئت مدیره.

Buelow در حال حاضر او بیش از حد ولف گفت: متهم او را از “هک کردن” ولز را ایمیل. “آن را مانند گرفتن ضربه و اجرا توسط یک اتوبوس” او به یاد می آورد. در ماه فوریه 2019, ولف گفت: Buelow دنبال کرد تا با یک بی جا و “چشمگیری بررسی بد” از عملکرد شغلی. در تاریخ 1 مارس پریشان و قادر به خواب او در زمان مرخصی پزشکی.

هیئت مدیره به سرعت منصوب کوین Walsh, هیئت مدیره, رئیس جمهور, Santa Ynez بهبود بخش شماره 1 سابق مدیر کل Goleta آب منطقه و یک دوست و همکار از ولز به عنوان مدیر کل. ولف گذاشته شد در پایان ماه ژوئن; منطقه اشاره کرد “کمبود بودجه.” والش ارائه $12,500 اگر او موافق نیست به شکایت او گفت: اما او به او خودداری کردند.

در همه ولف گفت: این یک تجربه بسیار مخربی به خصوص که در مقایسه با قبل ، به عنوان یک ارشد زمین شناسی با URS Corp. فدرال پیمانکار, او گفت:, او دریافت $10,000 شایستگی بردن برای کار خود را بر روی اصلاحی بررسی گزارش Casmalia منابع Superfund سایت دفن زباله های خطرناک که تعطیل در سال 1989.

“من شده اند قادر به رانندگی را از طریق Santa Ynez,” ولف گفت. “حتی عبور از روی رودخانه در Buellton غم انگیز است. وجود دارد دو نوع از ساخت زندگی من جهنم در منطقه است. یکی بود که تداخل با توانایی به انجام کار است. دوم عطر و طعم بود, اتهامات نادرست و این اتهامات نادرست است که صدمه دیده است.”

ملیندا می سوزد یک روزنامه نگار مستقل در سانتا باربارا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>