Whicker: هیچ بیس بال در سال 2020 بهتر از MLB پیشنهاد مزخرف

50 بازی لیگ اصلی بیس بال فصل تظاهر. صفر-بازی فصل درست است Vizin.

این آسانسور حجاب تخلیه چشم انداز تایید همه ما سوء ظن.

ما نیاز به یک دست شود. بیس بال یا حداقل نسخه ای که ما گرامی باید آن را بیش از حد.

پنجاه بازی چیزی است. آن را معادل 3.7-بازی فوتبال کالج فصل 22-سوراخ کارشناسی ارشد.

این punishingly فصل طولانی است که یک بازیکن بزرگترین چالش است. آن شخص خود را از ذهن و چشم به فکر او با موفقیت شیاردار. سپس آن را معاملات او 0-for-10 و به یاد او که چهار ماه باقی می ماند.

است که چرا پرچم نژادها بودند پس بنابراین با شکوه. آنها تصمیم توسط تیم بازی در لاکتیک اسید مردان از جان گذشته با شکست, پاهای, پیدا کردن عظمت با این وجود.

یک hors d’oeuvre از یک فصل حتی نمی خواهد آزمون 25-مرد فهرستی اجازه دهید به تنهایی کامل 40.

اجازه رفتن تمام راه برگشت به 2019. واشنگتن از دست داد 31 از اول آن 50 بازی و 10 بازی در لیگ ملی شرق دوم-بدترین رکورد در لیگ. اتباع خدمت هستند باز سلطنت به عنوان قهرمان جهان.

2003 Florida Marlins شد 21-29, 12 ½ بازی کردن در مه 25. آنها همچنین برنده سری جهانی. بیس بال است که در مورد یک بدن عضلانی کار می کنند نه یک اسکلت.

که این است آنچه صاحبان و کمیسر راب مانفرد پیشنهاد شد. در حال حاضر آنها را تهدید به تماس با همه چیز خاموش چون بازیکنان ارتباط نمی خواهد وعده آن را نمی خواهد تنظیم یک شکایت.

عجله برای چیست ؟ این شبکه می خواهید برای دریافت فصل به طور منظم انجام می شود تا پایان ماه سپتامبر و برگشتی انجام می شود قبل از نوامبر. 1 اما MLB هرگز خجالتی در مورد تنه زدن خود بزرگترین بازی ها به یک جهان برف می تواند به راحتی پیدا کردن یک سقف گنبدی شکل خنثی سایت و قرار دادن تا سری جهانی در اواسط ماه نوامبر و یا بعد.

نه صاحبان زندگی خود دیرین بدبینانه هنجارهای.

آنها در حال سرمایه گذاری در یک بیماری همه گیر را به تلاش برای تحمیل حقوق و دستمزد کلاه هنگامی که زمان توافق دسته جمعی منقضی پس از 2021.

آنها همچنین تحت فشار قرار دادند برای جایگزینی بازیکنان در سال 1995 و رای به “قرارداد” دوقلوها و Expos از کسب و کار و حتی به عنوان یک ادغام برای ایجاد اوکلند-کالیفرنیا ورزشی فرشتگان سال قبل از فرشتگان بودند قهرمان جهان.

به آنها بیس بال است “محصول” مانند ژل مو و یا وسایل در یک ابزار-و-قالب فروشگاه.

در مقابل, NBA و NHL کار با بازیکنان خود را برای پیدا کردن شدید غیر طبیعی حذفی راه حل که راه حل این. بیس جنگ سالاران حمایت کردن کامل نرم افزار-رتبه حقوق و دستمزد وعده آنها ساخته شده در مارس.

از اینجا سمیت و بی اعتمادی مطمئنا ساخت. اما آن را فقط در لیگ اصلی بیس بال است که صاحبان دوست ندارم.

آنها فقط انجام یک کار مضحک پنج دور پیش نویس که پرتاب صدها مستحق بازیکنان به رایگان-عامل جهان از حداکثر $20,000 پاداش. سپس جزئی لیگ لغو شد فصل خود را هم در پی MLB انتخاباتی به اصلاح کردن تیم است.

از دست رفته سال از توسعه نمی تواند جایگزین اما از دست رفته سال از بیس بال می تواند در این سرگرمی-لادن در جهان است.

مطمئن طرفداران بیس بال باید همیشه پس از توقف کار. اما در این سال از کل دنیا متوقف شده و مردم فقط کشف آنچه که آنها می تواند بدون انجام دهد از جمله بد بیس بال.

ممکن است که یک سال 2020 فصل اگر راه 2019 بود که قرار COVID-19 به خواب. چهار نفر از 30 تیم برنده بیش از 100 بازی و چهار نفر دیگر از دست رفته بیش از 100.

ببر بودند که در جهانی 2014 سری از دست 114 بازی و تا به حال هیچ کس با بیش از 15 خانه اجرا می شود یا نه تبادل برنده است. این 2-3-4 استارت در چرخش بودند 7-43. قرمز Klotz و واشنگتن ژنرال تعلق ندارند در بیس بال.

رقابتی طنز نیست تنها دلیل برای ضربه زدن به دکمه مکث. از دست رفته فصل ممکن است کمک به ما در پیدا کردن بازی.

بیس بال است و تفویض از غیر قابل پیش بینی در شب تریک به regimented دقت فندق شکن. ربات داوران را خشم اما چگونه در مورد ربات راست دونده که به بهانه کارت روکش است که به آنها می گوید که به کجا ایستاده است ؟

خودانگیختگی و سرعت ناپدید شده اند جایگزین توسط یک ساده دل, رباط-خرد رژه 99 mph fastballs در و 110 مایل در ساعت پرواز توپ. مدیران اغلب بازی ترین یابم شخصیت تبدیل به عصبی یکبار مصرف واسطه.

در زمان ساده تر جدید لیگ بیس بال را تهدید می کند که بی حال وضعیت موجود. کسی چه می داند ؟ شاید بعضی از بازیکنان و عوامل قدرت برای ایجاد یک, با قرارداد جدید قوانین پیش نویس جوان collegians بالاتر از تپه برای جلوگیری از انرژی و خنک جرائم 28-مرد فهرست اسامی.

یا شاید آن را یک ماده از خاموش کردن بیس بال در سال 2020 است. آن ممکن است گسترش فروتنی و خلاقیت و بازگرداندن مدارهای. اما این فرض شما می توانید پیدا کردن کسی که می خواهد آن را به عقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im