Whicker: سوارکار اسب دوانی شدن مایک اسمیت باعث می شود برخی از سر و صدا در آرام سانتا آنیتا

غصب, 7, درگذشت, بود که خیلی زود است.

او متولد شد خیلی زود و بیش از حد.

این 2020 تاج سه گانه برنامه خواهد بود غصب فنجان جو. بلمونت سهام در ژوئن 20, کنتاکی دربی در تعطیلات آخر هفته روز کارگر و Preakness در ماه اکتبر…که جفت و جور میشد با رعد و برق که غصب تولید شده در اواخر سال 2016 و اوایل سال 2017.

“من آرزو می کنم من تا به حال این کلمات برای توصیف آنچه در آن احساس می کردم وقتی که او نورد” گفت: Mike Smith, غصب خلبان در آن روز مبارزه با همان احساس خالی که زده مربی باب Baffert.

“واژگان من این است که خوب نیست” اسمیت گفت. “زمانی که او یک مایل و یک چهارم او می خواهم اجرا زیر سیم سریع تر بار دوم. او گذشت برخی از جدی اسب آن را انجام بیش از حد. او بیشتر در یک دوره کوتاه از زمان از کسی. فوق العاده واقعا.”

اسمیت استفاده می شود به تماس غصب “کوبه” اما در حقیقت او سندی Koufax درخشان دنباله دار که ناپدید شد جلوتر از برنامه.

غصب را ندارد اولین بازی خود را تا اواسط ماه مارس به دلیل Baffert احساس او تا به حال رشد به بدن خود را. او برنده Travers و پرورش دهندگان جام های کلاسیک در سال 2016 و پس از آن Pegasus و دبی در جام جهانی در سال 2017. که در آن او به جمع آوری بسیاری از $17 میلیون دلار در آمریکای شمالی رکورد. سخت نژادها در دل دریا که در آن او نمی لذت بردن از عمیق پیگیری ارسال غصب به انبار زود است.

وجود دارد نشان می دهد توقف اسب در سال 2020 و اگر هیچ کس در محل را صدا ؟ وجود دارد استقبال می غرند در سانتا آنیتا روز شنبه اسمیت در کانون.

او با ارائه سوئیس چترباز در اولین سفر او به سانتا آنیتا و دو فرار کردن با سانتا آنیتا اوکس.

سپس او و افتخار A. P. منفجر گذشته معتبر برای سانتا آنیتا دربی برنده است که نگاه کاملا Kentuckian.

در هالیوود جام طلا اسمیت بسته به سرعت در Tenford به مقام سوم, به عنوان مورد علاقه محتمل آزاد خود و منفجر دور این زمینه است.

سوئیس چترباز هرگز از یک ذره خاک بر چهره او را از طریق مایل و یک-شانزدهم از سانتا آنیتا اوکس. او دور قرار داده سخنرانی توسط چهار طول و ادامه داد: در دوره به کنتاکی اوکس که در آن او می تواند در دیدار با Gamine, Baffert بالا 3 ساله دختر شوخ و جوان که تنها ضرب و شتم سخنرانی توسط یک گردن در Oaklawn ممکن است 2.

سوئیس چترباز مربی کنی McPeek و صاحب پیتر کالاهان در حال بازی با پول خانه. این دختر شوخ و جوان در حال حاضر به اندازه کافی امتیاز برای سپتامبر. 4 کلاسیک در Churchill Downs. McPeek snagged او در purple entertainment فروش برای صرف $35,000. روز شنبه برنده دارای عقاید او دفترچه بانکی به $557,000. کالاهان یک بار بالا سهامدار National Enquirer در همان بدون از دست دادن قایق.

سوئیس چترباز دیگر تمایز او است و در مجموع بی توجهی به پیگیری و یا سوار. او برنده در گلف استریم در مارس 28 و در Oaklawn در مارس 1. او انجام برایان هرناندز و پاکو لوپز در این دو برنده.

“است که یک سوپر دختر شوخ و جوان,” Baffert گفت. “و مایک همیشه خیلی خوب از یک سوراخ است.”

یکی دیگر از زائر زیر غصب مسیر بود سزان که اولین بازی خود را بیش از شش و نیم furlongs برای Baffert.

او عینک شماره 1 اما مربوط به تعداد 3.6 در میلیون است که چه سزان هزینه M. V. Magnier. M. V. پسر جان Magnier سابق ایرلندی سناتور و صاحب Coolmore گل میخ بزرگترین پرورش عملیات در جهان است. بنابراین نرخ بهره نبود مشکل است.

هر اسب به ارزش 3.6 میلیون ممکن است انتظار می رود را به نفع خود در حالی که moonwalking و آواز “دنی پسر.” سزان کشیده دور به پیروزی 2 ¼ طول اما او و Flavian Prat تا به حال به از طریق ترک لغزش و crevasses به دست آوردن وجود دارد. کنتاکی دربی در حال حاضر در دوربین شکاری برای سزان و او می تواند جایگزین شارلاتان است که به احتمال زیاد به دست بلمونت و دربی با “مچ مسائل است.”

اسمیت 54 است یا دو بار به عنوان قدیمی به عنوان Prat که برنده چهار نفر از شش مسابقه روز شنبه. خود را بزرگ تور با توجیه به او هفت برنده تاج سه گانه و او برنده دو کنتاکی اوکس. در تمام آن سال ها او را به یاد داشته باشید این بسیار سالم بطالت. اما او در تنظیم کسب و کار.

“من فقط دو برابر شده تا در قلب من” اسمیت گفت. “من می خواهم و اجرای پنج مایل در صبح دریافت نور چیزی برای خوردن پس از آن من می خواهم در یک 15-20 مایل دوچرخه سواری و سپس فراموش قلبی بیشتر بعد. این خنده دار بود. اولین مسابقه پشت من نبود حتی خسته وقتی که من خاموش کردم.”

او خندید. “من فکر می کردم این ویروس ممکن است کوتاه زندگی حرفه ای من,” او گفت:. “در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن را ممکن است طول آن است.”

وجود دارد و عظمت در مسابقه اسب در این سال ؟ درخواست اسمیت یک منبع قابل اعتماد در پنج ماه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im