Whicker: هاکی نیاز به استفاده از آن تنها فاصله و سپس دوباره قوی در پاییز

پادشاهان 12 بازی باقی مانده است. باید هاکی رزومه آنها را 88 امتیاز اگر آنها برنده تمام 12.

هشتاد و هشت امتیاز را بدست آنها در سال گذشته برگشتی به همین دلیل است که کشید بی باک که ماسک ندارد فیلتر هر چیزی گفت سر خود را در حال حاضر در offseason با یک مهره در 2020-21.

Rob Blake است که پادشاهان’ مدیر کل و نمی توانید می گویند چنین چیزهایی. او گفت که بازی بازی ها “که هیچ معنی” خواهد بود “دشوار” اما پس از آن او گفت که پادشاهان را گسترش فهرست و هر هاکی است و بیشتر رشد و نمو از هیچ هاکی.

“ما را پیدا خواهد کرد مثبت” بلیک گفت. “این از ما انتظار می رود. این نوع ذهنیت ما. ما در حال انتظار برای ایجاد این شور و هیجان.”

چنین هیجان احتمالا محدود به یک “مرکز شهرستان” شاید ادمونتون شاید تورنتو است که در آن یک خوشه از تیم خواهد بازی سه گانه-هدر آغاز و در زمان صبحانه در مقابل هیچ طرفداران.

آن بود که پرنیان از مسابقات قهرمانی جهان یا جهان Junior, بنابراین آن را نمی خواهد نا آشنا اما بازیکنان محدود خواهد بود بدون عزیزان خود را به یک هتل و یک اتوبوس و یک اتاق قفل و حدود یک میلیون فوت مکعب از مواد ضد عفونی کننده.

اولین COVID-19 مورد است که پدیدار از NHL سرگیری خواهد پرتاب یک آچار بزرگ را به همه چیز از جمله فصل آینده است. فراتر از آن, نخست وزیر کانادا جاستین ترودو می گوید غیر کانادایی بازیکنان خواهد بود موضوع را به قرنطینه در زمانی که آنها عبور از مرز.

شما شاید فکر این نیست ارزش آن را?

بله اما NHL نیست هنوز وجود دارد.

کمیسر گری Bettman ناگهان رعایت حرمت 82-بازی فصل با توجه به lockouts از 2012-13 و 1994-95. در فصل 2004-05 قطع شد چرا که هرگز از آن آغاز شده است. هیچ جام را به نفع خود.

اما به بلیک گفت: لیگ در پاسخ زیبایی به لطف (1) قوانین جدید (2) جدید خون-محدود کردن حقوق و دستمزد کلاه و (3) ورود سیدنی کرازبی.

در حال حاضر NHL باعث می شود پول به اندازه کافی برای در نظر گرفتن اتمام یک شبح برنامه و سپس مرحله پلی آف دور از اکثر طرفداران.

درست است امریکا رو هیجان زده بیش از آرمسترانگ Aldrin و کالینز در سال 1969 بدون نشستن در خط قرمز, اما آن را سخت به فضای الکتریک هنگامی که هیچ کس به پلاگین در.

در حال حاضر وجود دارد 12 تیم در هر کنفرانس با 70 یا امتیاز بیشتر. آن را ممکن است به دانه های این تیم یکی از طریق 24 سپس به بالای هشت تیم در دور اول خداحافظ و دیگر 16 بازی بهترین-از-پنج سری. 16 بازماندگان خواهد ادامه.

پایان در اواخر ماه اوت دوباره در ماه دسامبر یک بازی معقول 62-برنامه بازی برگزاری ’21 پلی آف و بازگشت به زندگی واقعی در 2021-22.

Bettman می تواند اعلام پیروزی, لغو 2019-20 فصل راه ویمبلدون به قهرمانی باز و مسابقات NCAA لغو شد, تمیز کردن تخته سنگ و در برنامه فصل با استراحت و آماده بازیکنان.

که اجازه می دهد برای پیش نویس و رایگان-آژانس دوره است که طرفداران هاکی صحبت و آن را نیز اجازه می دهد تا یک و نیم دوجین مربیان مورد که آنها را برنده 2020 جام حذفی نیست که آن را به آنها را ذخیره کنید از اخراج شدن هر حال.

ورزشی نظرسنجی 57 NHL بازیکنان. تنها 14% مورد علاقه لغو. بیش از 63 درصد می خواستم به نوعی از فصل به طور منظم و کامل حذفی.

بازیکنان هاکی و سالن از شهرت سابق بازیکنان مانند بلیک را به ندرت اعتراف کنم که نیست بازی بهتر از بازی. اما چند محاسبه میزان احتیاط و آماده سازی آن را به حتی تمرین بسیار کمتر بازی سه بازی در همان ساختمان.

شما می توانید تصور کنید که برنده جام استنلی با در آغوش گرفتن ممنوع است ؟ شما می توانید تصور عبور از جام حذفی در اطراف در حالی که ungloved و یا قرار دادن آن را از طریق تمام خود را خارج از فصل indignities بدون فوری پاکسازی?

بوندسلیگا از سر گرفته خواهد مارس 16 با نه بازی باقی مانده و هیچ طرفداران مجاز است. آن را می توانید انجام دهید که به دلیل تمام بازیکنان خود را در حال آزمایش به طور منظم و از آنجا که آلمان احاطه شده است همه گیر.

بیش از 32,000 شهروندان در هر میلیون آزمایش شده در آلمان (بیش از 24 ، 000 در ایالات متحده) و به طور کلی مرگ و میر است 7,275 (73,000-به علاوه در ایالات متحده).

در هفته گذشته, آلمان, بازیکنان گرفته اند 1,724 فتح شد. هنگامی که یک غیر-بازی کارمند در Erzgebirge آئو آزمایش مثبت کل تیم بود و قرنطینه.

این نوع از جهان در دسترس نیست به NHL. از آن زمان به پناهگاه در محل و شاتر فصل نه به خاطر هاکی است که بیش از حد اضافی به بازی اما به دلیل آن است که بیش از حد مهم به خودتون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>