Whicker: هاکی مردمی نشان می دهد بیس بال از purists که تغییر حکومت را می توان در آغوش

2020 بیس بال فصل 240 کاراکتر از آن را به ما نشان می دهد تفاوت بین تغییر و کاریکاتور.

شصت و بازی کاریکاتور.

آغاز اضافی باز یافته با یک مرد در پایه دوم تغییر است.

یک گروه کمک برای پلاگین اضطراری. دیگر است و ارزش مطالعه.

از Purists رشد خواهد کرد حالت تهوع در نگاه اول از یک مرد حمل برنده اجرا بدون نیاز به لمس ’em all. خوب است اما از purists پرداخت نمی حمل و نقل.

“تنها مردم وجود دارد در 15 زمین باز یافته هستند رانندگان و بازیکنان گفت:” مایکل Futa پادشاهان سابق و دستیار مدیر کل.

بیس بال است که سالانه ماراتن. نباید آن را یک شبانه یکی است.

“آنچه مردم درک نمی کنند در مورد تغییرات قوانین است که شما همیشه می توانید آنها را تغییر دهید اگر آنها کار نمی کند” گفت: Brian Burke سابق مدیر کل اردک. “وجود دارد هیچ آسیبی در آن به خصوص در این فصل.”

شما را به صحبت هاکی مردم به خاطر آنها باید یک چارچوب مرجع است. آنها را تحمل کرده اند و یا کشیده شد از طریق تغییر شدید.

قبل از سال 2004 وجود دارد 2-خط عبور بازی ها هنوز هم می تواند در نهایت در یک کراوات و دفاع بود و با گیره-گرفتن دست. یک اسکیت باز بود برای دریافت از طریق لایه انسان گردان برای رسیدن به net.

“اگر شما تا به حال دو گل برتری در سومین دوره شما می توانید آن را قرار داده در این بانک گفت:” برایان هیوارد اردک’ تلویزیون تحلیلگر.

پس از تحریم, لیگ تمیز کردن انسداد مجاز 2-خط عبور و نصب در ضربات پنالتی. بازی از دست رفته 60 پوند به دست آورد و به یک کمد لباس جدید.

سرعت غالب. ماهر بازیکنان ناپدید می شوند. طرفداران یادگیری دعوا نیست ضروری است. و کسانی که موتر در مورد ضربات چوب در اطراف به تماشای آن را مانند هر کس دیگری.

“من دودل چون من نمی خواهم یک مهارت رقابت برای تصمیم گیری آن” هیوارد گفت. “اما حداقل وجود یک نتیجه. من هنوز هم نمی خواهم این واقعیت است که این یک رقابت است. با فوق العاده زمین باز یافته تغییر تیم هنوز به اجرا در چارچوب بازی.”

در 2015-16 NHL نیز قرار داده و در 3-در-3 overtimes که تبدیل به بازی فضایی در کوه.

“ما بازی شیکاگو و آنها می خواهم پرتاب Jonathan Toews پاتریک کین و دانکن کیت وجود دارد خارج وجود دارد و ما می خواهم که (Anze) Kopitar و (جلب) بی باک و یکجور دوربین عکاسی (داستین براون),” Futa گفت. “همه که نخبگان و استعداد. شما می نشستن وجود دارد و فقط برو, ‘Wow.”‘

اگر چه hitter وظیفه تعیین خواهد شد جهانی, lefthanded امداد متخصص باید یا شعبه و یا رفتن به خانه. هر مسکن را به صورت سه مورد.

“هیچ کس می رود به یک بازی به تماشای هفت تبادل تغییرات در یک زمین باز یافته” برک گفت.

اما فوق العاده زمین باز یافته قانون بحث برانگیز ترین و شاید مفید ترین.

نگران آن است که bunt اتحاد چپ بازی ؟ قانون جدید ممکن است آن را به عقب. خوب قربانی قرار می دهد یک مرد سوم با یک نفر با چندین نقشه راه را برای به ثمر رساند.

جزئی لیگ استفاده کرده اند “2B10” برای دو سال. نود و سه درصد از آنها اضافی-دور بازی به پایان رسید پس از 10 یا 11 نوبت. اما تنها 56 عمده-بازی های لیگ رو به 12th زمین باز یافته در سال 2019 بازی آن راست.

این درمان به دنبال یک بیماری است ؟ اما آن را سخت به تصور کنید که هر کسی رو به رشد دلتنگ بعد از نیمه شب بیس بال به خصوص یک مدیر است که به چسب خود را با هم تبادل کارکنان.

این طولانی بین قاره ای ایست اجازه داده است هر کس برای تماشای بازی های قدیمی است. حتی کسانی که در 80s و 90s پیدا کردن کسانی که بازی غیر قابل تشخیص است.

“وجود خواهد داشت 26 بچه ها در زندان اگر آنها بازی امروز مانند آنها سپس” Futa گفت. “شما می خواهم که گچ به تشریح در مقابل net.”

NBC اد Olczyk شد قهرمان جام استنلی در نیویورک رنجرز از سال 1994. او جمع شده بودند فرزندان خود را به تماشای پخش از بازی 6 کنفرانس نهایی با شیاطین نیوجرسی.

“ما یک کمی ورزش” Olczyk گفت. “من گفت:” سازمان دیده بان برای پنج دقیقه و به من بگویید که چگونه بسیاری از مجازات می بینید که نمی شد به نام.’ پس از 10 شیفت آنها شمارش 15 مجازات هر یک از. که راه آن بود. هنگامی که شما را در مقابل شبکه شما نیز ممکن است دارای یک “فصل باز” نشانه ای بر روی پشت خود را.

“اما شما نگاه کنید در هر رشته ورزشی است. همه آنها تغییر, همه به نفع جرم. شاید من می خواهم به بازی بازی های 10 و 11 را باز یافته راست بالا و سپس به مرد دوم اما شما مجبور به نگرانی در مورد فن پایه و نسل جوان باشد.”

“اما بهترین چیز” هیوارد گفت: “این تعادل رقابتی لیگ.”

هاکی دارای سخت درپوش حقوق نیز یک محصول از 2004-05, به, با تشکر از برای آن است. تا زمانی که بیس چهره و حل آن نابرابری فوق العاده زمین باز یافته baserunners فقط زنگ ها و سوت.

هنوز هم آنها ممکن است نگه داشتن شما بیدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de