Whicker: هر کس دیگری بازی گلف پس چرا L. A.?

آن را از کسی که golfed با یک ماسک به دلیل شرم و نه احتیاط.

وجود دارد هیچ دلیلی برای نگه داشتن L. A. شهرستان دوره بسته شده است.

اگر, اجتماعی, فاصله, مشکل این است که متقاعد کردن گلف باز به بازی با کسی که بازدید از آن دورتر است. اگر باشگاه ها باید پرتاب آنها را پرتاب به سمت, به طور مستقیم به آینده. اگر جوک باید گفت که نمی مجاز در هر نقطه دیگری در جامعه با استفاده از متون.

و اگر این باشگاه اتفاق می افتد به لغزش دور در پیگیری از طریق رها کردن یکی دیگر از توپ و سرزنش از آن در ضد عفونی کننده.

رایگان گلف بازان. اعطای آنها را تعقیب نا امیدی. حداقل آنها را احساس می کنید چیزی.

L. A., جایی برای نوآوری جهانی است و راه در پشت در این است. اورنج کانتی و شهرستان ونتورا از سر گرفته گلف جمعه. مایکل بلوک طرفدار در ارریو Trabuco و سابق PGA باشگاه Pro قهرمان گفت: او توپ را روی گوه زمان رزرو هفت روز در پیش است.

این یک غم, فرصت هدر رفته. آن را آسان تر به درایو به دوره تر از همیشه قبل از. سبزها از ترافیک پا. با گسترده تر فواصل بین سه راهی آف در برخی از دوره ها وجود دارد زمان بیشتری برای شکار از دست توپ.

پس چرا که نه ؟ چرا به دنبال راه امن برای دوباره پیوستن به جهان به جای پیدا کردن بهانه ای برای ماندن اسیر?

“ما نه اجازه دادن به مردم در داخل دروازه تا 20 دقیقه قبل از خود توپ را روی گوه زمان” بلوک گفت. “ما قرار داده و پلکسی گلاس در ویندوز از نرم افزار فروشگاه که نیست باز کنید و این که چگونه ما در حال چک کردن در. وجود دارد یک فرد به سبد خرید گلف. ما مشخص شده روی زمین با عدد هشت پا از یکدیگر است.

“چرخ دستی می تواند خاموش مسیرهای. این فنجان وارونه بنابراین شما لازم نیست که به لمس داخل فنجان هنگامی که شما را به یک توپ. هیچ مواد غذایی و آشامیدنی. ما در میانهی شب باز تا محدوده رتبهدهی نشده است, اما زمانی که ما وجود خواهد داشت مقدار زیادی از مواد ضد عفونی کننده. آن را اساسا پارک و بازی. این چیزی است که از شهرستان به ما توصیه می کرد. شما به پایان برسد و شما راه رفتن به طور مستقیم به ماشین.”

جلو و چرخ دستی های مجاز بلوک گفت. پناهگاه بروید unraked به عنوان برخی می گویند که آنها همیشه باید باشد.

به عبارت دیگر گلف امکان پذیر است. به صورت اجباری و یا حتی خفیف مجذوب گلف باز وجود دارد هیچ چیز در مورد آن دسته از مقررات است که مانع یک زمان خوب است.

“ما به طور مداوم دریافت متون و ایمیل” بلوک گفت. “مردم قادر به گفتن سلام به هر یک از دیگر. آنها هیجان زده در مورد آن.”

هفته گذشته در زمین گلف, re-دهانه رسیده بود 79% در سراسر امریکا با توجه به ملی گلف پایه و اساس است. این رقم تنها 58 درصد هفته قبل از. بهتر است آب و هوا به شرق تا به چیزی برای انجام با آن.

پنسیلوانیا از سر گرفته شد جمعه, New Jersey در روز شنبه. واشنگتن به شرح زیر مارس 10, نیوهمشایر, on May 17. تنها مریلند ورمونت و ماساچوست بسته باقی می ماند.

اشتباه نکنید. اکثریت قریب به اتفاق اقدامات احتیاطی در برابر COVID-19 بیش از معقول به خصوص پس از تلفات در سراسر آمریکا تبدیل شده است و روزانه 9/11. نادیده گرفتن آنها خودخواه است و شاید کشنده باشد.

اما حس مشترک باید پیروز شویم و همه را در معرض خطر متفاوت است. مشغول گلف کمک می کند تا اقتصاد, پشتیبانی از کارگران آن و در شهری در دوره های نجات مالیات دهندگان.

این همین کار را با تک بازیکنان تنیس که صرف کمی داخل شش پا “قطرات منطقه.” اما اگر 12 بازیکنان فوتبال می خواهید برای دریافت با هم کمی متفاوت است.

به تدریج شما می توانید شنیدن غوغای ورزشی در پس زمینه. مسابقه ماشین سهام می آید و به دارلینگتون در تاریخ 17 مه و سپس شارلوت. Rory McIlroy, ریکی فاولر داستین جانسون و متی ولف بازی خواهد کرد یک موسسه خیریه چهار توپ در تاریخی سمینول باشگاه گلف در Juno, ساحل, Fla., همچنین در مارس 17.

PGA Tour یک آزمایشی راه اندازی مجدد تاریخ در استعمار در ژوئن 11-14 با رئیس هیلتون مسابقات هفته بعد. باز قهرمانی است بنابراین PGA اولین بار است که مسابقات قهرمانی بزرگ در سان فرانسیسکو هاردینگ پارک. ایالات متحده باز به شرح زیر است, در بالدار پا از سپتامبر. 17-20 و پس از آن می آید کارشناسی ارشد در Nov. 12-15.

اوایل حوادث را نمی خواهد اجازه می دهد تا طرفداران. قطعا تایگر وودز’ مشت-بالا بردن به معنی این نیست که سکوت را. اما بسیاری از جوانب مثبت به یاد داشته باشید خود را به کالج و یا تاریخ و روز زمانی که آنها تابش عذاب و اکستازی در مقابل هیچ تماشاگران. یک جام رایدر بدون معمول مستی بنر-تکان دادن boors را هم بزنید احساسات با این وجود. و این امر می تواند غیر منصفانه به تصمیم گیری بدون جام اروپایی حامیان.

“من پیدا کردن آن سخت به این باور است که آنها باید مسابقات در ماه ژوئن” بلوک گفت. “من نگرانی در مورد اینکه آیا PGA اتفاق می افتد در سان فرانسیسکو در ماه اوت است. تدارکات یک مسئله بسیار بزرگتر از مردم می دانند. این طول می کشد بسیاری از PGA Tour مقامات و داوطلبان همکاری با یکدیگر. بنابراین برای من, آن را هنوز هم در آزمایشی طرف. من فقط امید وجود دارد گلف.”

تعداد کمی از مردم می گویند گلف فعالیت های ضروری. کمتر خواهید اجازه دهید یک ویروس دیکته یک جهان که در آن همه چیز بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>