به کجا برای دریافت کمک مالی در طول coronavirus در کالیفرنیا

از اتاق های هتل برای افرادی که بی خانمان به رستوران وعده های غذایی برای سالمندان منزوی برای زندگی خود را در کالیفرنیا به سرعت در حال گسترش شبکه امنیت خود را در تلاش برای گرفتن میلیون ها نفر از ساکنان نهفته coronavirus و اقتصادی آن پس لرزه.

روزانه در کنفرانس های مطبوعاتی در طول همه گیر اول ماه Gov. گاوین Newsom اعلام جدید “برای اولین بار-در-این-ملت” برنامه ای برای محافظت از آسیب پذیر کالیفرنیا از بیماری یا آشفتگی مالی در یک سرعت سرگیجهآور.

اما ماه در این بیماری همه گیر خالص ایمنی گونه ها و گاهی اوقات جرقه بزند تحت وزن از کالیفرنیا ، مردم صرف ساعت های تماس با آژانس پس از آژانس به دنبال کمک به خرید مواد غذایی و یا پرداخت اجاره. بسیاری از سقوط از طریق ترک.

حدود 16 میلیون کالیفرنیا یا 53 درصد از تمام بزرگسالان از دست داده اند درآمد از مارس 13, با توجه به برآورد از یک اداره آمار بررسی انجام شده در اواسط ماه ژوئن. حدود 3.5 میلیون نفر گزارش خود خانواده فاقد مواد غذایی به اندازه کافی به غذا خوردن از 2.7 میلیون قبل از همه گیر. و 3.3 میلیون اندک و یا بدون اعتماد به نفس است که آنها قادر خواهید بود به پرداخت جولای اجاره.

  • Cassie گمبا چپ و رابرت Romo, درست, رفتن, جدید خود را به اتاق هتل با ادوین Aviles, اتحادیه ایستگاه خدمات بی خانمان در سهشنبه, آوریل 7 سال 2020 است. عکس توسط مایکل اوون بیکر حسن نیت ارائه میدهد از لس آنجلس

  • اورژانس امداد پوشه فایل

  • رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom حمل وعده های غذایی ساخته شده در ملکه سبا اتیوپی غذاهای رستوران به انتظار تحویل خودرو در ساکرامنتو در 19 ژوئن سال 2020 است. Newsom بازدید از رستوران است که شرکت در صفحات تحویل برنامه فراهم می کند که وعده های غذایی به افراد مسن که در معرض خطر به COVID-19. عکس از غنی Pedroncelli AP Photo/استخر

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • با وجود چراغ سبز برای حرکت به فاز دو از بازگشایی برای Placer County, بسیاری از کسب و کار در مرکز شهر رزویل باقی می ماند بسته شده در مارس 14 سال 2020 است. عکس آن Wernikoff برای CalMatters

  • Kaden جزئی 10 کمک می کند تا برای بار ماشین خانواده با صعود وعده های غذایی در Sankofa آکادمی در اوکلند. کودکان و خانواده خود را از هر نقطه در منطقه می توانید انتخاب کنید تا چند روز ارزش ناهار و صبحانه از یک دوجین سایت های سراسر شهرستان در طول موظف مدرسه بسته شدن. عکس آن Wernikoff برای CalMatters

  • رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom می پوشد یک ماسک صورت به عنوان پاسخ به یک سوال خبرنگاران در طول سفر خود به ملکه سبا اتیوپی رستوران در ساکرامنتو در جمعه 19 ژوئن 2020. Newsom بازدید از رستوران است که شرکت در صفحات تحویل برنامه فراهم می کند که وعده های غذایی به افراد مسن که در معرض خطر به COVID-19. عکس از غنی Pedroncelli AP Photo/استخر

آیا کالیفرنیا خالص ایمنی واکنش نشان دهنده بهترین وضعیت می تواند به نگه داشتن ساکنان آن شناور یا یک و دو پانچ overpromising و underdelivering ممکن است دروغ در چشم بیننده است.

برای برخی از کالیفرنیا بزرگترین همه گیری شبکه امنیت برنامه های, در اینجا این است که چگونه دولت وعده مربع با واقعیت:

کمک های بیکاری

وعده? پس Newsom پناهگاه در محل سفارش در اواسط ماه مارس دولت نرخ بیکاری افزایش یافت از 2.0 درصد به 17.3%. بیش از 6.7 میلیون نفر باید به دنبال مزایای بیکاری — بیش از دو سال از رکود اقتصادی ،

به نگه دارید تا با بهمن بیکاری ادعا Newsom در 15 آوریل اعلام کرد که وزارت توسعه اشتغال خواهد باز آن خطوط تلفن از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر و در هفت روز هفته از روزهای هفته صبح.

پیمانکاران مستقل و خود اشتغالی به تازگی واجد شرایط برای همه گیر کمک های بیکاری از طریق فدرال مراقبت عمل می کنید منافع خود را در 24 تا 48 ساعت Newsom وعده داده شده است.

چگونه کالیفرنیا تحویل داده است ؟

در حالی که این سازمان با موفقیت توزیع بیش از $33.5 میلیارد دلار در مزایای بیکاری برخی از کالیفرنیا هنوز هم چهره ماه و بدون هر گونه مزایای بیکاری گیج کننده دستورالعمل های غیر قابل نفوذ خطوط تلفن و قطع مکرر هنگامی که آنها را از طریق به یک فرد زندگی می کنند.

کالیفرنیا مشکلات نیست منحصر به فرد: در سراسر کشور, کهنه, با کمبود بودجه روبرو بیکاری سیستم های چپ متقاضیان حلق آویز.

بسیاری از آنها فرفره کارگران که Newsom وعده داده شده را تسریع مزایای از سانتا کلارا که یک نامه اعطای او بیکاری و دیگری انکار نامه در همان روز به لس آنجلس طراح داخلی است که به نام دولت به عنوان بسیاری از 62 بار در روز.

سخنگوی وزارت دوستان لوی روشن است که Newsom را قول می دهم که همه گیر-مزایای مربوط می رسند ظرف دو روز “را فراموش کرده و برخی بسیار مهم هشدارهای.”

به طور فزاینده ای با صدای بلند و کر از قانونگذاران کالیفرنیا را محکوم کرده است بخش. دیوید چیو, حزب دموکرات, مجلس از سان فرانسیسکو مارک هشتگ #EDDFailoftheDay با داستان های تشکیل دهنده است که منتظر سه ماه برای ادعای خود را به حل و فصل شود. دیگر قانونگذاران انباشت اشیاء بدست آمده. مجلس جیم پترسون یک فرزنو جمهوری خواه درخواست ممیزی از وزارت.

اعمال کالیفرنیا بخش توسعه اشتغال در اینجا.

کمک برای بچه های گم شده را در ناهار مدرسه

وعده? قبل از همه گیر توقیف مدارس 3.8 میلیون K-12 دانش آموزان واجد شرایط به صورت رایگان و یا کاهش می یابد ناهار مدرسه در سراسر کشور.

در ماه مارس کنگره ایالات متحده مجاز Pandemic-EBT یک برنامه به جای وعده های غذایی مدرسه با مواد غذایی پول است. یک ماه بعد Newsom اعلام کرد کودکان واجد شرایط را یک بار پرداخت تا به 365 $در هر. کسانی که در حال حاضر دریافت کمک از دولت دریافت پول به طور خودکار. بقیه نیاز به درخواست آنلاین.

چگونه کالیفرنیا تحویل داده است ؟

کالیفرنیا با همکاری کد برای امریکا غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار برای مدرنیزه کردن خدمات دولت به ایجاد یک قابل ملاحظه ای کاربر پسند نرم افزار دریافت 1.3 میلیون دانش آموز برنامه های کاربردی به تاریخ.

در حالی که کالیفرنیا در حال حاضر صادر شده P-EBT کارت به 3.1 میلیون کودک به گذشته 20 درصد از کودکان واجد شرایط یک چالش بوده است.

این اساسا یک مدیریت داده ها مشکل گفت: تریسی پترسون ارشد مدیر پروژه در کد برای امریکا است. پدر و مادر در ادامه به درخواست به صورت رایگان و کاهش ناهار در مدرسه خود را. مدارس به طور مستمر ارسال لیست جدید از کودکان واجد شرایط به دولت در سازمان آموزش و پرورش. P-EBT برنامه های کاربردی تنها تایید کنید اگر نام فرزند را نشان می دهد تا در این لیست است.

“وجود دارد این غول دایره از مقایسه لیست که دائما در حال به روز رسانی روزانه و هفتگی اساس” پترسون گفت. در مقابل کشورهای دیگر مانند میشیگان و رود آیلند در حال حاضر “بسیار قوی مدیریت داده ها و زیرساخت های قبل از بحران” ساخته شده است که توزیع پول آسان است.

دولت صفحه وب برای این برنامه می گوید: “وجود دارد تاخیر در پردازش برنامه های کاربردی برای P-EBT با توجه به حجم بالایی از افرادی که نیاز به کمک در طول همه گیر” و می پرسد پدر و مادر برای جلوگیری از تماس برای پاسخ. “شما را شنیدن از ما با نهایی خود را واجد شرایط بودن وضعیت جولای 30th,” آن را بیان می کند.

اعمال کالیفرنیا اداره خدمات اجتماعی در اینجا. مهلت تمدید شده است از تاریخ 30 ژوئن ژوئیه 15.

رستوران وعده های غذایی برای سالمندان

وعده? در آوریل 24, Newsom اعلام کرد بزرگ صفحات تحویل داده و برای اولین بار در کشور برنامه ای برای ارسال سه مغذی رستوران وعده های غذایی در هر روز به جدا سالمندان پناه در محل از coronavirus. این یک برنده Newsom گفت که کمک خواهد کرد که نگه داشتن سالمندان “در میلیون” سالم و بازگرداندن رستوران شغل.

“حتی اگر آن را به صدها نفر از هزاران نفر که امکان استفاده از این فقط در هفته خواهید دید میلیون ها و میلیون ها نفر از وعده های غذایی بخشی از این برنامه” Newsom گفت.

چگونه کالیفرنیا تحویل داده است ؟

این برنامه رو به سنگی شروع می شود. هر چند Newsom گفت: این برنامه به اثر رفت بلافاصله مقامات محلی بودند که ناگهان گرفتار حتی به ده ها هزار نفر از سالمندان به نام 211 به ثبت نام. Eyeing برنامه بلندی مارس 10 تاریخ انقضا بسیاری از شهرداری ها تصمیم گرفتند.

پس از آن دولت فدرال افزایش یافته بودجه برای این برنامه از طریق جولای 10 و 37 شهرها و استان ها باید نورد برنامه ارائه بیش از 2 میلیون وعده های غذایی به حدود 32000 سالمندان است.

در حالی که این برنامه زمان بوده است برای تحریک بسیار مورد نیاز صنایع غذایی و مشاغل — برای مثال در ساکرامنتو بیش از نیمی از مواد اولیه 30 رستوران بودند اقلیت متعلق به — دیگران را مورد انتقاد آن را برای پشت سر گذاشتن سالمندان بیشترین نیاز. سالمندان با درآمد زیر 200 درصد سطح فقر فدرال محروم هستند به عنوان کسانی که برای دریافت دیگر فدرال تغذیه برنامه هایی مانند مواد غذایی و یا وعده های غذایی بر روی چهار چرخ است که ارائه می کنند به مراتب کمتر کمک.

بررسی کنید که آیا وعده های غذایی ارائه شده در منطقه و نحوه اعمال در کالیفرنیا COVID پاسخ سایت.

کمک برای مهاجران مستند نشده

وعده? با وجود مواجهه با سرسام آور زیان کار, کالیفرنیا, دو میلیون مستند نشده مهاجران فاقد شرایط لازم برای اکثر فدرال و ایالتی امداد. در 15 آوریل Newsom اعلام $75 میلیون امداد رسانی صندوق برای ارائه یک بار پرداخت از $500 به 150,000 مهاجران فاقد شرایط لازم برای دیگر همه گیر امداد در اول بیا اول خدمت اساس. خیر تا به حال نیز متعهد به بالا بردن یکی دیگر از $50 میلیون Newsom گفت.

کالیفرنیا تحویل داده است ؟

در 18 مه در سازمان های غیر انتفاعی انتخاب شده توسط دولت برای توزیع کمک شروع به گرفتن برنامه های کاربردی از طریق تلفن. بلافاصله آنها غرق با میلیون ها نفر از calls — یک سیگنال از عمق نیاز دارید.

به تاریخ 82,000 گیرندگان دریافت کرده اند بیش از $32.2 میلیون دلار پیش پرداخت کارت. اما وجود دارد یک تنگنا در سازمان های غیر انتفاعی است که “کار در سراسر ساعت به معنای واقعی کلمه” به مصاحبه و بررسی صلاحیت هر یک از متقاضیان گفت: گلپر Salas, مدیر اجرایی ائتلاف بین المللی حقوق بشر در لس آنجلس که در زمینه برنامه های کاربردی وجود دارد. هر روز خود را سازمان می تواند تنها مصاحبه حدود 1200 و 1500 از 800,000 600,000 برای افرادی که سعی می کنید از طریق خط تلفن, او گفت:.

در ضمن خیر را مطرح $39.7 میلیون نسبت به 50 میلیون دلار هدف آن توزیع شده است توسط شبکه ای از سازمان های جامعه محلی در یک نورد اساس.

به درخواست دولت تسکین کالیفرنیا اداره خدمات اجتماعی هدایت مردم به تماس با سازمان های غیر انتفاعی در خدمت منطقه خود را قبل از 30 ژوئن. پیدا کردن یک سازمان توزیع بشردوستانه امداد در اینجا و یا کمک مالی در اینجا.

اتاق های هتل برای unhoused

وعده? در آوریل 3, Newsom اعلام کرد پروژه Roomkey یک برنامه بودجه تا حد زیادی توسط دولت فدرال به اجاره 15,000 اتاق های هتل که در آن unhoused مردم می تواند پناهگاه در محل از ویروس.

که پوشش حدود یک دهم از کالیفرنیا جمعیت بی خانمان که تعداد بیش از 150.000 با حدود 108,000 زندگی در خیابان یا در ماشین.

“این بحران که predated ترین زمان بحران در ایالت کالیفرنیا” Newsom گفت. “ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما برای پاسخگویی به آن است.”

چگونه کالیفرنیا تحویل داده است ؟ همانطور که از 22 ژوئن دولت در حال امن 15,781 اتاق قرار داده و 10,050 افراد با بیماری های زمینه ای در اتاق های هتل ها که در آن آنها می توانید اقامت تا زمانی که تهدید ویروس فروکش. یکی دیگر از 595 شد به طور موقت قرنطینه زیرا آنها آزمایش مثبت شده اند و یا در معرض. بقیه ایستاده اتاق خالی و آماده برای افزایش.

با این حال Los Angeles County, کانون هر دو کالیفرنیا بی خانمان بحران و COVID-19 گسترش کاهش یافته است کوتاه از هدف خود را به جای 15,000 unhoused آسیب پذیر Angelenos در اتاق داشتن تنها اجاره نزدیک به 4000 اتاق تا کنون. در عوض مقامات در حال حاضر پیشنهاد می کنیم به جای 15,000 در مسکن دائمی در سه سال است.

در حالی که از 10 ، 000 است که بسیاری از مردم به جای در اتاق نیمی از تعداد کارکنان بهداشتی درمانی که مانده اند در هتل ها در کالیفرنیا تب در این بیماری همه گیر — بازتابی از نحوه به چالش کشیدن و ستیز آن است که به دور تراشه در کالیفرنیا بی خانمانی بحران است.

Newsom منتقل شده هدف خود را از کوتاه مدت مداخله بهداشت عمومی به دراز مدت بی خانمانی راه حل است. بودجه جدید مقابله مجموعه کنار $550 میلیون دلار در فدرال کمک های اضطراری برای فروش هتل برای تبدیل به دائم حمایتی مسکن. گرفتن: کمک منقضی می شود در دسامبر 31, اما دستیابی به هتل ها می توان مصرف و گران.

برای نمایش به صورت یک اتاق هتل تماس بی خانمانی آژانس برای منطقه شما.

چگونه Newsom نمرات خود را

خواسته به درجه موفقیت COVID-19 خالص ایمنی او بنیاد هم Newsom گفت که او “بسیار افتخار از شروع همه چیز از ابتدا.”

“ما می تواند فقط راه می رفت و هرگز حتی تلاش برای انجام کاری بی پروا انجام کاری که هیچ کس دیگری تا به حال انجام چیزی است که هیچ کس دیگری در حال انجام” Newsom گفت.

اما برای برخی از Newsom را پر اب و تاب وعده باعث ناامیدی. شیلا کرن 66 از مونتری کانتی منتظر شش هفته برای دریافت رستوران وعده های غذایی است که Newsom متعهد به ارسال به جدا سالمندان تنها به لغو پس از دریافت سوخته ماکارونی از ضعیف بررسی شرکت غذا. در ضمن او می دانست که از سالمندان در لاگونا بیچ که دریافت وعده های غذایی است که “بیش از انتظارات خود را.”

برای کرن “آن را شکست خورده 100%” با توجه به عدم نظارت است.

بخشی از مشکل: با اقتصاد شلوغ در پایین ترین رکورد بیکاری در ماه فوریه دولت آماده نیست برای یک فاجعه این قدر و یا سرعت.

“زمانی که اقتصاد خوب است آن نادر است که می گوید قرار داده و سرمایه گذاری را به حالت ارتجاعی خود را از امنیت اجتماعی شبکه به دلیل آن احساس می کند مانند آن توابع” گفت: پترسون از کد برای امریکا است. “اما پس از آن یک بحران بازدید.”

برخی از خبر خوب: در بودجه فعلی معامله Newsom و قانون گذاران موفق به جلوگیری از این نوع از کاهش ویرانگر به خدمات اجتماعی مشخص شده است که رکود اقتصادی گذشته احتمالا hobbling دولت انعطاف پذیری به این یکی.

این مقاله بخشی از کالیفرنیا تقسیم همکاری میان اتاق های خبر بررسی درآمد و نابرابری اقتصادی و بقا در کالیفرنیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im