هر زمان بازگشایی مدارس, آنها به احتمال زیاد برای انجام آن با کمبود پرستاران و دیگر کارکنان پشتیبانی

قبل از این ملت گرفت و به موجی از ناآرامی های پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس, L. A. شهرستان منتشر شد دستورالعمل بازگشایی مدارس K-12 و الاییواسدی سرپرست Austin Beutner گفت: اگر دانشگاه باز در سقوط آنها به احتمال زیاد به کار در یک مدل ترکیبی.

با وجود انتظارات که پردیس بهداشت حرفه ای نقش کلیدی در بازگشایی بسیاری از مدارس به سادگی یکی نیست.

مناطق به مدت طولانی عمل با کمبود وقت مدرسه پرستاران و مشاوران. این یک کمبود است که می تواند به یک سر زمانی که دانش آموزان و خانواده های آنان و کارکنان نیاز به یک حرفه ای پزشکی بیشتر است.

L. A. متحد شاغل در مجموع 469 پرستاران در 2019-20 سال تحصیلی و یا قرارداد و یا پیش بینی استخدام 40 آنهایی که اضافی برای سال آینده. این بدان معناست که بیش از 65 درصد پرستاران بودند پاره وقت, کار در چندین مدرسه در هر هفته.

آموزش کارشناسان می گویند دانش آموزان به خصوص کم درآمد و یا دانش آموزان از دیگر گروه های آسیب پذیر هستند مطمئن شوید که نیاز به فوق العاده احساسی پشتیبانی بعد از 5 ماه که در خارج از کلاس های درس در بالای coronavirus نگرانی در مورد گسترش است. متولیان مشاوران و حمایت های دیگر نیز در تامین کوتاه مدت.

کمبود یکی از بسیاری از نارضایتی های برجسته در سال گذشته معلمان اعتصاب و تصویر شبیه به دیگر مالی-بسته ولسوالی در سراسر کشور. با توجه به کالیفرنیا Healthline نسبت دانش آموزان به مدرسه پرستاران سراسر کشور در سال 2014 بود 2,784 به 1.

در هر شهرستان بازگشایی مدرسه دستورالعمل یک چارچوب است که وارد شده بود با در ورودی از superintendents و آموزش و پرورش دیگر, رهبران, پرستاران باید مصرف پیشرو رول در ارزیابی سلامت دانش آموزان و آموزش کارکنان پردیس در روشهای درمانی.

پرستاران انتظار می رود برای انجام هر آن دستورالعمل:

  • حضور همه اولیه و آزمایشی IEPs (مستقل برنامه آموزش و پرورش) و ارزیابی نیازهای ویژه دانش آموزان در 30 روز اول بازگشت به مدرسه
  • خدمت به عنوان نقطه فرد مرتبط با سلامت تصمیم گیری و همکاری با مدیران به عنوان بخشی از مدرسه باز و سلامت تیم برنامه ریزی
  • نقد و بررسی هر گونه اطلاعات سلامت در COVID-19 برای به اشتراک گذاشتن با کارکنان و دانش آموزان و خانواده ها است.
  • انجام نظارت بهداشتی فعالیت نمایش و مدیریت پرونده از دانش آموزان با شرایط بهداشتی مزمن
  • ارائه آموزش به سایر کارکنان دفتر در COVID-19 بهداشت دستورالعمل های بهداشتی اتاق ها و شیوه های استفاده از PPE قبل از بازگشایی
  • دیدار با معلمان و کارکنان به آدرس کارکنان, نگرانی, بررسی سلامت و روش های ایمنی و بررسی دستورالعمل برای زمانی که برای ارسال دانش آموزان به دفتر سلامت

اگر هیچ پرستار ؟ ارائه آموزش برای خط مقدم کارکنان دفتر. بازگشایی تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده در محلی سطح منطقه و مقامات شهرستان باید گفت که چارچوب صرفا یک ابزار است.

Myrna Fein یک پرستار تمام وقت در Pacoima دبیرستان. مدتها قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور مدارس به شاتر او شروع به جداسازی دانش آموزان و نظارت بر نشانه از نشانه های این ویروس است.

هر زمان که مدرسه بازگشایی, او به احتمال زیاد به بازگشت به انجام همان کار و بیشتر توسط مصرف سرب در همه چیز بهداشت عمومی در دانشگاه. اما در یک مدرسه منطقه که شاغل 159 تمام وقت پرستاران از بیش از 900 منطقه و مدارس در سال گذشته او هشدار می دهد وجود ندارد به اندازه کافی افرادی مانند او به بازگشایی مدارس در یک بیماری همه گیر.

“این قطعا در مورد دلیل پرستار در دانشگاه است و تنها حرفه ای پزشکی. معلمان وجود دارد به تدریس و هر کس دیگری از جهان از آموزش و پرورش” گفت: Myrna Fein, مدرسه پرستار در Pacoima.

“بسیاری می شود قرار داده شده در مقابل دفتر ستاد در حال حاضر از آنجا که ما لازم نیست به اندازه کافی پرستاران ما ندارد و مشاوران. من فکر می کنم آنها هستیم اما این موضوع خاص برای covid در مدرسه خود را به نظر می رسد راه فراتر از شغل خود باشند.”

LA County سرپرست مدارس دبرا Duardo گفت: ملی پرستاری کمبود ترکیبات بودجه مشکل است.

“این قطعا یکی دیگر از چالش متاسفانه حتی قبل از این بیماری همه گیر” Duardo گفت. “من فکر نمی کنم ولسوالی باید این بودجه در جای خود به استخدام یک پرستار برای هر دانشگاه و حتی اگر آنها فکر نمی کنم آنها می تواند آن را انجام دهد.”

یک سخنگوی کالیفرنیا منشور مدارس ارتباط گفت: منشور مدارس کار کرده اند به آدرس کمبود پرستاری توسط “پیمانکاری برای خاص پرستاری خدمات آموزشی کارکنان در شرایط اضطراری از جمله CPR گواهینامه و incentivizing کارکنان آموزش داده می شود به عنوان جامعه پاسخ اضطراری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im