هنگامی که تام هنکس نیاز به یک مدیر برای جنگ جهانی دوم نیروی دریایی, درام, ‘تازی,’ آرون اشنایدر کردم تماس

آرون اشنایدر مشغول به کار بود به عنوان یک فیلمبردار اما می خواستم برای تبدیل شدن به یک مدیر.

او آغاز شده توسط برنده جایزه اسکار در سال 2003 برای فیلم کوتاه “دو سرباز.” اما از آن زمان شش سال قبل از خود را از ویژگی های اولین “Get Low” — و یکی دیگر از 11 سال قبل از دوم خود را. اما این یکی خوب: او گرداند و در راس برای “تازی,” جنگ جهانی دوم, درام, نوشته شده توسط و با بازی تام هنکس.

هنکس نقش یک افسر نیروی دریایی در اولین ماموریت خود را به عنوان کاپیتان خود ویرانگر باید اسکورت متفقین کاروان در سراسر موسوم به “گودال سیاه” از شمال اقیانوس اطلس خارج از محدوده پوشش هوایی برای روز در اعماق دریا که در آن آلمانی U-boats در خفا انجام دادن.

فیلم ساخته شده بود به طور کامل در زمین های خشک با استفاده از یک مرحله تنظیم USS Kidd و مقدار زیادی از جلوه های بصری, نظارت, Schneider, 54, فارغ التحصیل از برنامه تولید در USC دانشکده سینما-تلویزیون است. در حالی که این فیلم برنامه ریزی شده بود برای یک بهار آزادی تئاتر قبل از همه گیر آن در حال حاضر خواهد شد نشان داده شده در تلویزیون اپل شروع جولای 10th.

در یک ایمیل هنکس نوشت که اشنایدر “یک تصویربردار و او نیز یک مدیر بنابراین او می دانست که چه به ساقه. و او من را از طریق برخی از قدم که بسیار چالش برانگیز و دشوار است که من نمی بینم در نگاه اول…هارون به پایان رسید تا این فیلمساز که [فیلم] مورد نیاز است.”

زیر گفتگو ویرایش شده است.

“کم” است که در مورد مرگ و از دست دادن و “تازی” است در مورد مرگ و نابودی و در عین حال به نظر می رسد مانند آنها ساخته شده توسط یک فرد خوشبین است.

من در تلاش برای ایجاد جهان کار راه من آرزو می کنم آن را. من نمی دیدن دنیا را از طریق عینک رنگ سرخ اما من با ساخت فیلم در مورد انسانیت مشترک ما. تمام خانواده ما باعث سرگرم کننده از مادر من چون بعد از هر فیلم او می گوید: “این خوب بود اما هیچ ‘زن زیبا.’” او یک پایان خوش نوع از کسی که می خواهد همه چیز را برای کار کردن و شاید کمی است که در DNA است.

چگونه خود را فیلمبرداری حرفه ای خود را تحت تاثیر قرار کارگردانی ،

من یک ویدیو موسیقی فیلم بردار و بیرون کشیده شد و از ابهام در اواسط-90s توسط چارلی Haid که بازی رنکو در “تپه خیابان, بلوز” به شلیک یک Steven Bochco خلبان او کارگردانی به نام “قتل یکی.” که من شکست بزرگ است. من سبز بود و Steven Bochco من نشستن بر روی مجموعه ای از “NYPD آبی” برای یک ماه به جذب ماشین که به نام تولید تلویزیون. که دو چیز به من آموخت: چگونه به نگه داشتن مجموعه ای در حال حرکت است اما همچنین خطرات ناشی از تبدیل همه چیز به یک فرآیند تولید. من یاد گرفتم در مورد داشتن نظم و انضباط اما نگه داشتن خلاق قطعه و هنگامی که آن را به کارگردانی این همان جعبه ابزار.

برای “Get Low,” خود را برای اولین بار از ویژگی های شما موفق به بازیگران, رابرت دووال, Sissy Spacek و بیل موری. چگونه است که اتفاق می افتد و کارگردانی آنها را تهدید آمیز?

حق گرفتن بازیگران حیاتی است. بروید ببینید شکسپیر قرار داده و در مدرسه خود را بالا: مهم نیست که چگونه بزرگ نوشتن است – اگر شما راست بازیگران, شما هرگز دریافت به عنوان بسیاری از مواد به عنوان شما می توانید. دووال بود گردان این پروژه زمانی که من آمد در هیئت مدیره اما او تا به حال برای متقاعد شود. او بازیگر-طعمه — او را بسیار تحسین و احترام توسط همسالان خود را — بنابراین او کمک می کند تا شما در درب با دیگران است.

من آموخته زیادی در ساخت کوتاه و صرف زمان طولانی در حال توسعه “Get Low” بنابراین من تا به حال یک چشم انداز روشن و اعتماد به نفس پس شما بازیگران, این بازیگران از آن احساس می کند مانند تمبلرس در حال سقوط را به محل فیلم خود را به جای تهدید آمیز بازیگران شما باید به شکل از چگونه برای کار با.

چه در مورد کار با تام هنکس است که نه فقط یک بازیگر افسانه ای بلکه خود فیلمنامه نویس و تهیه کننده?

تام هنکس ساده ترین بازیگر در جهان برای کار با. تام تولید کننده بود و در نهایت رئیس من که بیشتر تهدید آمیز به خصوص آنجا که از همه کار او انجام داده است در جنگ جهانی دوم به عنوان یک بازیگر بلکه به عنوان یک نویسنده و تهیه کننده و کارگردان در “گروه برادران” و “اقیانوس آرام.” او انتظارات از این راه به جنگ جهانی دوم فیلم.

وجود یک فاصله پس از “Get Low” بیرون آمد در سال 2009. چه اتفاقی افتاده است ؟

من حدس می زنم من کمی خراب شده. من برای اولین بار فیلم “دو سرباز” بود که خیلی نزدیک به من نقل مکان کرد و من آن را به یک الگو برای آنچه که می توان با مواد مناسب. من احساس من می خواهم انجام می شود خودم و مخاطبان زیانی اگر من چیزی پیدا نکردم احساس می کنم به شدت در مورد آن.

پس از “Get Low” من تا به حال یک زمان سخت پیدا کردن یک پروژه است که من دوست داشتم که loved me back. وجود دارد همه نوع از فرصت ها برای ساختن فیلم است که باید پر فضا اما نه در DNA فقط به انجام هر کاری است. من در زمان برخی از نوسانات در برخی از پروژه های بزرگ است که من دوست اما آنها کار نمی کند. من برای فیلم “در قلب دریا” که Ron Howard به پایان رسید تا ساخت. بنابراین من اکثرا تیراندازی تبلیغات و ساخت یک زندگی است.

مانند فیلم “Get Low” در حال سقوط کردن نقشه. شما می توانید بیرون بروید و سعی کنید و قرار دادن یک دیگر با هم, اما آن را سخت تر به انجام. از آن زمان چهار سال به آن را دریافت کردن زمین; حتی پس از آن و زمانی که شما را 7 میلیون دلار فیلم در 23 روز کار سختی است; شما نمی توانید به انجام این کار را دوباره و دوباره. شما خودتان رانندگی دیوانه.

پس چگونه “تازی” اتفاق می افتد ؟

من به تام مقدار زیادی از اعتبار. بسیاری از مردم می خواهم که نگاه در “Get Low” و گفت: “آرون اشنایدر برای جلوه های بصری-لادن اکشن-ماجراجویی جنگ جهانی دوم درام? آیا شما دیوانه است؟”

اما در آن طول می کشد یک فیلمساز برای دیدن یک فیلمساز. تام و من تا به حال ملاقات و خوش آمد می گوید که تبدیل به یک سه ساعت بحث و گفتگو در مورد فیلم های مورد علاقه و مربیان من در فیلمبرداری. من مستقل جلوه های بصری سرگرمی و من می خواهم در آورده برخی از ایده ها و تصاویر است که شما می خواهم در سر من. و تام می داند سینماگران همه چیز در مورد تطبیق مواد. تام می دانست که چگونه به نگاه عمیق تر از بسیاری از افراد در این صنعت است.

این گفت و گو بود و پر از اصطلاحات عمل با روش. شما نمی گرفتن کلید های میانبر. شما نگران از دست دادن مخاطب ؟

شما می توانید تصور کنید که این چیزی که به نظر می رسد بر روی کاغذ — همه شما در حال گرفتن است و اصطلاحات و رویه تعامل است. وقتی که من خواندن فیلمنامه من می دانستم که من تا به حال برای پیدا کردن درام در رویه جنبه ای از کار. من به یاد داشته باشید زمانی که آن را باز ترک خورده برای من زمانی بود که من تشبیه آن به یک صحنه در آغاز “برخورد نزدیک” در کنترل ترافیک هوایی است اتاق — این نوع از یک زبان خارجی صحبت و شما به دنبال در یک دسته از تجهیزات شما را درک نمی حق دور اما اسپیلبرگ ایجاد یک واقعا معتبر است.

با خودم گفتم: “این که ما فیلم; من به ارتکاب 100 درصد به صحت و اصالت از گفت و گو و روش است.” سپس شما می توانید پیدا کردن که در آن لحظات تاکتیکی درام است. اگر مخاطب می فهمد که چگونه یک ناوشکن با این نسخهها کار با خوانش بودن رله و زنجیره ای از ارتباطات و سپس شما می توانید با پرتاب یک آچار را به آن زمانی که آن مرد عبور بر روی اطلاعات به عطسه می توان آن را چشمگیر و suspenseful. این که چگونه ما به طور معمول را از درام خارج از صحنه.

این دنباله عمل شدند و همه با جلوه های بصری. شد آن را از روی حیله و تزویر برای اطمینان از بزرگترین لحظات بازی به وضوح به مخاطب ؟

آن را بسیار چالش برانگیز است. هنگامی که شما کردم یک صحنه با دو نفر در یک اتاق و یک میز و یک صندلی و سپس همه درک می کند چرا که ما تمام شده است در این اتاق. در دریا وجود دارد هیچ چیز برای گفتن بینندگان که در آن چیزهایی هستند بنابراین شما باید فوق العاده دقیق در مورد چگونه شما انتقال موضعی و تاکتیکی اطلاعات به مخاطبان است.

یک لینک بین دو ویژگی به نظر می رسد توجه به جزئیات — تام هنکس است که با پوشیدن پوستین در حالی که شکار توسط آلمانی wolfpack. آیا شما همیشه می خواهم که?

من سوار هر کس آجیل, اما آن را در طبیعت است. من یک ضبط از تعطیلات دیزنی جهان: من 10 سال پیر شد و روایت همه چیز را به یک نوار ضبط حتی به عنوان ما در حال کشیدن به پارکینگ. شما می توانید شنیدن خواهر کوچکتر من فریاد در من در مورد چقدر من به جزئیات بیش از حد.

من نیز ساخته شده است مدل هواپیما و در پارک پرواز هواپیما من, من می خواهم تنها یکی از بچه ها با این همه بزرگسالان است. یک پسر که شامل جزئیات در داخل خود هواپیما که هیچ کس را دیدم — اما او می دانست که آن وجود دارد. که چشمانداز به استخوان من.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>