زمانی که دولت می شود فروشنده

همه ما می دانیم که وجود دارد این است که یک لیست بی پایان از مواد اعتیاد آور است که در حال حاضر یک خطر واقعی به مردم است. الکل و کوکائین و هروئین فقط به نام چند. اما قدرتمند ماده اعتیاد آور ارائه شده توسط دولت خود ما است ، چند چیز می تواند افراد و نهادهای بیشتری رو از آن است.

اگر چه ما شناخته شده برای یک مدت زمان طولانی است که دولت largess اغلب همراه با پیامدهای منفی چه به تازگی به ارمغان آورد و این به خاطر یک سری از داستان آشکار است که کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی دریافت بودجه عمومی از چک Protection Program (PPP). این گزارش سوال که آیا این برنامه در نظر گرفته شده برای حفظ شغل با کمک به کسب و کارهای کوچک از طریق همه گیر — در خدمت آن هدف در نظر گرفته شده.

برای مثال مدیریت کسب و کار کوچک منتشر شد که اطلاعات نشان می دهد که سهام خصوصی حمایت های زنجیره ای و برخی از شرکت های متعلق به اعضای کنگره دریافت پول از چک حفاظت از برنامه همراه با تقریبا 90,000 کارفرمایان که متعهد به حفظ کارکنان خود را. فقط در منطقه ساکرامنتو بیش از 800 شرکت ها پول قرض گرفته شده از دولت فدرال از جمله قدرتمند لابی سازمان ها و شرکت های حقوقی.

اگر چه در ابتدا مقاوم به انتشار اطلاعات در PPP مخارج دولت فدرال relented هنگامی که مواجه با امکان دادخواهی. در حالی که مقدار دقیق از وام گیرندگان خاص اعلام نشده که وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک در دسترس ساخته شده یک لیست از هزاران نفر از کسب و کار سازمان های غیر انتفاعی و دیگران که دریافت حداقل 150.000 دلار.

به روشنی در این ستون است و نه لزوما یک انتقاد از برنامه یا در آن قصد و یا اعدام. در واقع بر خلاف دیگر کمک های مالی از دولت حمایت PPP است که بیش از توجیه داده شد که در آن دولت که ناودان ترمز در اقتصاد کشور با سفارش همگان را به پناهگاه در محل. زمانی که دولت تعطیل کسب و کارهای دولت پس از آن مسئولیت برای بهبود اثرات اقتصادی. همه گیر ارائه یک تهدید است که فوری و چشمگیر پاسخ لازم بود.

و نه وجود دارد باید انتظار آن است که PPP بود و کارآمد. دولت برنامه های خود را در طبیعت ناکارآمد و مملو از زباله است. این امر مضاعف با برنامه های ایجاد شده در پاسخ به موارد اضطراری. نکته در اینجا این است که حتی بیشتر حسن نیت و لازم است دولت در توزیع بودجه عمومی خواهد بود همراه با پیامدهای منفی. نقطه فروش از PPP به آدرس تهدید به کوچک, مامان و پاپ کسب و کار به سختی در طول بحران. جای تردید است که بسیاری از آمریکایی ها فکر بزرگ لابی شرکت با میلیون ها نفر در ذخایر نقدی نیاز به کمک از دولت فدرال است.

کسب و کار سازمان های غیر انتفاعی و افراد همیشه باید مراقب باشید در هنگام پذیرش عمومی دلار حتی زمانی که به وضوح حق را به شرکت در برنامه دولت است. برای مثال برخی از محافظه کار سازمان های غیر انتفاعی مانند آین رند موسسه دریافت کرده است که PPP بودجه در معرض خود را به اتهام نفاق لیبرال رسانه ای برای در نظر گرفتن بودجه عمومی است. البته انتقاد از سازمان های غیر انتفاعی مانند والدین طراحی شده بودند خاموش.

برای شرکت های خصوصی و غیر انتفاعی و افراد صرفا دریافت عمومی دلار است نه ذاتا شر است. با اینحال دولت پول می تواند اعتیاد آور و در طول زمان می تواند منجر به کمتر از آزادی و استقلال است. نمونه هایی از این بی پایان هستند. همه چیز را از دولت متعاهد به رفاه به اصطلاح “مشارکت عمومی خصوصی” می توانید ایجاد یک فرهنگ وابستگی و در یک کشور آزاد است که می تواند خطرناک باشد.

جان Coupal رئيس جمهور از هوارد جارویس انجمن مالیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net