چه ورمونت گلف صحنه بود ؟ ‘واحه’ از coronavirus بیماری همه گیر.

زمستان را نشان می دهد نشانه هایی از امتیاز و چوب گلف بازان antsy. سرد, سفید, چشم انداز انتقال به سایه های سبز. شمارش معکوس آغاز می شود.

“چگونه به زودی می تواند ما را در بازی ؟” این است که چند ساله در فصل بهار خودداری کنند.

اما به عنوان coronavirus همه گیر شده و خیلی از آشنا احساس خارجی حتی رسیدن بهار شده است خاموش است.

در آغوش گرفتن و بالا و سپاس هستند ناپسند, بدنساز. سرفه و عطسه را تبدیل به استرس القاء. نوار مدفوع باید هفته را صرف جمع آوری گرد و غبار. نقاب خریداران فایل به فروشگاه های مواد غذایی که در آن فقط سه ماه پیش آنها می شده اند برفلد به عنوان خطرات امنیتی — فقط در حال حاضر آنها حسن نیت هستند.

چه خواهد گلف بود در حال حاضر ؟

واحه به عنوان آن را همواره من رها می گویند.

این شانس را به لذت بردن از یک بعد از ظهر شنبه بازی احساس هر بیت به عنوان حق طبیعی و امن به عنوان من می تواند امیدوار بود.

این احساس طبیعی.

علائم ارسال شده در چاپلین باشگاه های کشور در Swanton به من گفت این راه که در آن این امر کاملا نمی تواند گلف به صورت عادی: هیچ پناهگاه چنگک جمع کردن و هیچ سطل زباله بدون دست زدن به flagstick هیچ تجمع پس از دور انجام شده است. ضد عفونی ابزار رویت شد توسط چرخ دستی. ترافیک داخل فروشگاه نرم افزار محدود بود به دو نفر در یک زمان.

بیشتر: Vermont, گلف, تفریح در فضای باز به سر مه 7 با محدودیت در محل

من می خواهم بازی سریع نه سوراخ در اوایل هفته در جان P. لارکین باشگاه های کشور در ویندزور, بنابراین من می دانستم که مته. که خیلی متفاوت از, از خود دور من می خواهم قبل از بازی. من تقریبا هرگز پین زمانی که من توسط خودم — آن زمان بیشتر کارآمد و وجود ندارد بسیار اجتماعی برای انجام دهید.

من به عنوان نورد گرم تا putts در تمرین سبز اوان راسل و جیک Orr rehashed برخی از نکات برجسته از صبح خود را در اسکس باشگاه کشور. براک Paquette وارد به زودی پس از آن با اطلاعات مشابه از خود دور پیش از آن روز در برلینگتون باشگاه کشور. چگونه طراوت آن را به گوش دوستان من می خواهم از طریق بازی بحث در مورد هر چیزی به غیر از زندگی تبدیل شدن به چپ چپ.

در آخرین گفتگوی بورسی!

من تا به حال دیده می شود هر یک از آنها را در فرد دقیقا در دو ماه — و من تنها آنها را دیدم که روز شنبه در اواسط ماه مارس به این دلیل که امریکا شرق بسکتبال قهرمانی مردان که من قرار بود برای پوشش در دانشگاه ورمونت شده بود لغو شد.

و صبر کنید برای دریافت در این دوره دوباره با هم بود و حتی طولانی تر است که با همه گیر محدودیت طولانی ورمونت گلف را offseason بیش از یک ماه است.

در عین حال برای اولین بار توپ را روی گوه مراسم بود همان: حل و فصل در این تیم ریسک برای بازی سکته مغزی داده می شود.

براک و جیک خواهد هر دو عکس در هر نه من می خواهم چهار. اوان سابق pro و دو بار ورمونت تازه برنده خواهد بود در بازی مستقیم. بدون سخت کپی تغ — تلفات به همه گیر شرایط مانند چنگک جمع کردن — جیک تا به حال به توسل به آی فون خود را به نگاه کردن به نقص سوراخ که در آن سکته داده می شود.

“من قصد دارم به عکس بسیاری از این تابستان” اوان شوخی تکان دادن سر خود را.

دو سه عکس میره بالا سمت راست سوراخ باز. دو نفر دیگر رفت پایین سمت چپ. جیک جامعی به شدت به سمت درخت خط و همانطور که ما در راهپیمایی نزدیک به عقب و جلو شوخی ادامه داد: — او توپ نرفته بود بسیار دور در همه.

“قطع برق!” براک پکتیا میباشد harking پشت به در حال اجرا در داخل شوخی است.

چهار ساعت است که در جریان پس از این مراحل از ابتدا سه ضربه بر روی همه چیز که باعث می شود بازی بسیار منحصر به فرد و جذاب: عکس های خوب و بد عکس می خندد و نفرین چمن سبز و جوانه زدن برگ های نرم و ملایم و برق آفتاب.

گلف بر خلاف هر چیزی من انجام داده ام از اواسط ماه مارس برش از طریق آرام تنش است که برای توصیف زندگی روزمره است. آن را همیشه انجام داد اما به این معنا است که حتی بیشتر افزایش در حال حاضر. سنگ زنی برای پر never felt so رهایی بخش.

بیشتر: انتظار می رود ورمونت گلف بازان به عنوان نیوهمپشایر اعلام کرد برنامه ای برای بازگشایی دوره های

پس از اتمام هشتم سوراخ بخشی از یک جبهه نه جیک گفت: چیزی که به نظر می رسید به خصوص تند و تلخ. او در حال حاضر بازی های برگزار شده 10 بار پس از دوره های باز شده در مارس 7 و بیشتر از آن ناموفق زیر استانداردهای خود را.

آن را تا به حال او را خاموش بازی کمی.

“گلف یکی از تنها چیزهایی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر گفت:” جیک یک معلم ریاضی و مربی فوتبال در اسکس دبیرستان. “وقتی که من به خانه من می خواهم به بازی بیشتر است.”

برای خارج شود دوباره به تجربه خوشخو رقابت دوباره به میان دوستان دوباره هیچ چیزی کوتاه, نشاط بخشی.

شاید در آن اتصالات پس از آن که بازگشت به زمین آمد و در پایان پس از من بسیج برای سه نفر از کلاچ پارس است که اجازه اوان و من به مهر پیروزی بر پشت نه و برای 18 سوراخ بازی.

لحظه ای آرزو داشت برای یک دور از نوشیدنی ها در چاپلین عرشه مشرف 18 سبز.

جدید وضعیت موجود در ما به نام سر به اتومبیل های ما و می گویند تا زمانی تا زمانی که دفعه بعد.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de