چه بسیار اجتماعی در مورد فاصله?

من فقط چند پراکنده خاطرات من از پدر. من پنج ساله بود که پدر و مادر من تقسیم فقط هفت هنگامی که او درگذشت. من به یاد داشته باشید بازدید پدرم در یک خانه کوچک در صحرا. وجود دارد یک پیر مرد هندی زندگی در کنار درب. من به یاد داشته باشید نام خود را, و من هرگز او را دوباره. پدر من متولد و بزرگ شده در یک مزرعه در ایالت آریزونا بود و هیچ غریبه ای به رزرو و مردم بومی. من فکر نمی کنم او به راحتی با 6 سال بچه های قدیمی.

پدر من پیر مرد سازمان دیده بان من در حالی که او بود و من باید احساس مطمئن نیستید از همه چیز. پیر مرد می تواند, و او مهربان بود. او ساخته شده یک اسباب بازی برای من از دو دکمه کت با موضوع رنگ و لعاب از طریق سوراخ cradling دکمه مانند دو سیم بالا واکر جلسه چهره به چهره در تضعیف طناب محکم است. هنگامی که پیر مرد کشیده در به پایان می رسد, از بین بردن شل دکمه خواهد چرخش در جهت مخالف ایجاد عرفانی چرخش, وزوز, سرود مانند صدا. چرخش می کند به عنوان رشته پیچ خورده, تنگ, از دکمه حرکت است. یکی دیگر از جلو و شروع دوباره روند. او آن را به من. کشش, غلغله, قرارداد, کشش, غلغله, تکرار. من مسحور شد. برخی از چیزهایی که ما به یاد داشته باشید.

پیر مرد پیر زن 50 سال پیش. او که متولد شده اند قبل از به نوبه خود از قرن. در حالی که من ساخته شده این ابزار خواندن آن آهنگ مرموز به او گفت: من یک داستان در مورد رفتن به مدرسه با بچه ها.” پیر مرد گفت: هنگامی که او وارد مدرسه همه بچه ها در زمین بازی فرار از او را به او نزدیک کردم و یا تلاش برای پیوستن به آنچه آنها انجام می دهند. او اشتباه گرفته بود. او گفت: بچه ها نگهداری می شود فریاد “cooties.” او نمی دانم آنچه در آن به معنای اما او می دانست که آن را بد بود و او انصراف خود را به تنهایی.

به زودی یک معلم متوجه آنچه اتفاق می افتد. اما به جای سرزنش بچه ها برای خود بدیهی است که رفتار بد او در بازی پیوست. او جمع آوری تمام کودکان و نوجوانان و به آنها گفت: “Cooties است چنین یک بازی سرگرم کننده, من استفاده می شود به بازی آن را با دوستان من زمانی که جوان بودم. برای بقیه زنگ تفریح” او اعلام کرد “همه ما cooties. حتی من” او افزود: skittering دور از همه مثل ترس کارتون تیرانوسور رکس آور او ساعد و مچ دست و آرنج چسبیده به او طرف است. “Oooooh ماندن” او wailed. “Cooties” او گریه در حال چرخش به دور از هر کسی که آمد بیش از حد نزدیک است.

بچه ها همه خندیدند و همین به دور از هر یک از دیگر. “حتی من گفت:” پیر مرد. “ما نمی هر گونه بازی مثل این بازی با دوستان هندی,” او گفت:. “آیا این را حس را به من,” او شانه ای بالا انداخت “اما آن را بهتر از بودن تنها با cooties.”

معلم می دانست که تغییر بازی شامل تمام کودکان کمک خواهد کرد هند پسر مناسب در. بچه ها احتمالا قابل درک نیز هست. این یک عمل ساده مهربانی برای آنها را به بازی همراه با تغییر حکومت. ساده آن را به عنوان آن بسیار زیاد ارائه شده از عشق. من فکر می کنم که چرا این پیر مرد به من گفت داستان.

در بهترین ما این است که آنچه ما به عنوان “انسان اجتماعی”; ما مهربان هستند. به همین دلیل است که این حافظه متداول برای من در حال حاضر. ما همه بی سر و صدا اقدام به عنوان اگر هر کس cooties. ما ممکن است! بنابراین ما ایمن ماندن در خانه و زمانی که ما باید بیرون بروید ما در تعامل با بی دست و پا تعاملات ما پشت ماسک صورت مراقب باشید به لمس مردم و یا حتی چیزهایی که دیگران ممکن است لمس کرده اند. این دقیقا همان است که باید باشد (برای یک زمان حداقل) اما از آن است که بی دست و پا و من آن را احساس. من می توانم حس اجتماعی چگونه فاصله است و همه احساس بی دست و پا و باعث برخی از احساس اشتباه مضطرب و مایل به عقب نشینی در تنهایی.

من از صمیم قلب موافق با اقدامات انجام شده ما. شدید اما لازم است. اما اجتماعی فاصله مایه تاسف نام برای مبارزات انتخاباتی. این خیلی ضد اجتماعی است. ما باید آن را به نام “فاصله فیزیکی.” ما لازم نیست که برای جلوگیری از اجتماعی بودن ما فقط باید برای جلوگیری از تماس فیزیکی. بنابراین در یک عمل محبت به عنوان یک ارائه از عشق ما قوانین را تغییر دهید — ما عمل به عنوان اگر همه ما رو cooties.

من شخصا مانند پوشیدن من bandana; این باعث می شود من احساس می کنم کمی rakish (فکر می کنم لارنس عربستان). بنابراین یک sharpie و بزرگ قرار داده Cheshire Cat پوزخند روی صورت خود ماسک, قرار دادن چهره خود را در آن شال شما هرگز فرصتی برای پوشیدن همین دستکش خود را (اگر شما هر گونه) و هنگامی که ما به اجتماعی ما را انجام خواهد داد تا از مناسب فاصله فیزیکی.

ایمن ماندن را به راحتی و به یاد داشته باشید — هیچ فاصله بین روح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>