چه آن را مانند زندگی با HIV در طول coronavirus? ورمونت سازمان توضیح می دهد

افراد می تواند خطر بیشتری با کروناویروس اگر آنها به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن است. این شامل کسانی که با HIV زندگی می کنند یک واقعیت کلی تاکستان به خوبی می داند.

تاکستان است تست و آموزش و پرورش مدیر در ورمونت, مراقبت, یک سازمان اختصاص داده شده به افراد مبتلا به اچ آی وی و ایدز در کوه سبز دولت است. تاکستان که با آنها/آنها پیدا کردن آنها تا به حال به HIV نسبت به پایان سال 2009. آنها به رسمیت شناخته شده است که افرادی که زندگی با این بیماری اغلب بالاتر از خطر ،

افراد مبتلا به اچ آی وی در صورت یک تهدید بیشتر از تحمیل عوارض مرتبط با آنفلوانزا با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در یک ورید مشابه مردم با “ضعیف کنترل اچ آی وی یا ایدز” می شود بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های ناشی از COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان سال 2019 هر چند آژانس حاکی از فقدان اطلاعات در مورد افرادی که با HIV زندگی می کنند و خطر ابتلا به این بیماری است.

“افراد مسن و افراد در هر سنی که باید جدی بیماری زمینه ای ممکن است در معرض خطر بالاتری برای بیماری های شدید از جمله افرادی که ضعف سيستم ايمنی” آژانس نوشت در وب سایت خود را.

افرادی که HIV با کمترین خطر “بسیار بیمار” شامل کسانی که در درمان و افراد با CD4 کم شمارش سلول.

ورمونت مراقبت تنظیم شده است به این دوره جدید از COVID-19 تبلیغات حمل و نقل رایگان در رابطه جنسی امن تر منابع برای افرادی که در معرض خطر هستند. از سوی دیگر حمل و نقل به قرار ملاقات های پزشکی شده است سخت تر است گفت: پیتر Jacobsen, مدیر اجرایی سازمان است.

زندگی در ورمونت با HIV در طول coronavirus

ورمونت در بخش بهداشت و درمان حدود 678 نفر مبتلا به HIV در کشور در پایان سال 2017.

تاکستان گفت پاسخ خود را به هر دو آنفولانزا و COVID-19 مستلزم هوشیاری بیشتر با توجه به وضعیت HIV خود را.

ورمونت مراقبت کار می کند با افرادی که به طور کلی نیاز به منابع مانند مسکن کمک و یا کمک های مالی و می تواند فاقد اجتماعی پشتیبانی Jacobsen گفت. او گیراندم تاثیر COVID-19 در جامعه او خدمت می کند.

“ما تا به حال یک حس خیلی زود است که افرادی که در حال قطع از کسانی که سیستم های پشتیبانی قرار بود که مردم به اکثر نامتناسب خرس تاثیر” Jacobsen گفت. وی با اشاره به برخی از مشتریان و دوستان نگران سلامت خود را.

مردم با اچ آی وی زندگی در کشور که واجد شرایط بر اساس درآمد می توانید دسترسی به دارو از طریق ورمونت دارو کمک برنامه (VMAP) با توجه به یک سال 2016 یکپارچه مشخصات اپيدميولوژيک از دولت در بخش بهداشت و درمان. بر اساس این گزارش بیش از نیمی از 661 افراد شناخته شده مبتلا به HIV در کشور شد VMAP اعضای.

مواد غذایی در دسترس بودن یک موضوع است برای زندگی مردم در فقر تاکستان گفت.

“مشتریان ما کمتر دسترسی به فروشگاه با نام تجاری مواد غذایی به دلیل مردم در این احتکار ذهنیت” تاکستان گفت.

چگونه Vermonters با HIV را حرکت coronavirus

ورمونت مراقبت هنوز هم می تواند حمایت از افراد مبتلا به HIV مربوط به مسکن و غذا و امنیت روانی و حمایت اجتماعی Jacobsen گفت.

او را تحسین دولت فدرال برای پاسخ آن از نظر HIV و مسکن به خصوص در اطراف COVID-19.

ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری را کنار بگذارند بیش از 7 میلیون دلار به ورمونت با توجه به انتشار اخبار به تاریخ مارس 2. بخش اختصاص داده شده بیش از $202,000 به افراد با سیستم ایمنی بدن. این اهداف شامل افزایش “سطح امن و پایدار مسکن” برای افراد و اعضای خانواده از کسانی که با اچ آی وی و ایدز و همچنین حصول اطمینان از دسترسی به مراقبت های پزشکی.

یعقوب توصیف کسانی که با اچ آی وی زندگی در دولت به عنوان انعطاف پذیر.

“من فکر می کنم آنها دیده می شود از دست دادن” او گفت:. “من فکر می کنم آنها دیده می شود بیماری است. و آنها را به دیده می شود خانواده ها و جوامع تغییر چگونه ما مربوط به یک دیگر” Jacobsen گفت. “بنابراین من فکر می کنم در دراز مدت Vermonters مبتلا به HIV در حال رفتن به از طریق این حرکت با فضل است.”

CDC توصیه برای افرادی که با اچ آی وی زندگی در طول coronavirus

توصیه هایی از CDC اطراف افرادی که در زندگی با HIV عبارتند از:

  • اطمینان از واکسن های خود را (مانند آنفولانزا) در حال به روز رسانی و شما باید حداقل 30 روز سهام خود را از داروها.
  • نگه داشتن یک شبکه از راه دور: “این می تواند کمک به شما اقامت اجتماعی متصل و ذهنی سالم است که به ویژه مهم برای افراد مبتلا به HIV.”
  • آماده با مراقبت های بالینی طرح در صورتی که شما نیاز به صفحه اصلی برای یک دوره طولانی از زمان و نگه داشتن در تماس با افرادی که می تواند به شما کمک در حالی که بیمار است.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>