چه ما نمی دانیم

با وجود برخی از ترسناک روز, مارس 30 روز 18 از وقتی اومدم پایین با علائم و توضیحات من تا به حال به من شده است. تنها با 1,700 آزمون S. B. شهرستان در آن زمان و کسانی که در ردیف 1 بیش از این تعداد از آزمون من تست نکرده بود که من ردیف 3. امروز هر چند کمی خسته من رفت و برگشت به محل کار (معماران ضروری در نظر گرفته شده) اقامت 10-15 پا از دیگران و با پوشیدن یک N95 ماسک. پروژه های من تمام شد من مایل ورودی. من تا به حال انرژی به بازدید دو. به اندازه کافی عجیب یک پیمانکار کار میکنم با آنچه که من تا به حال تنها بدتر شش یا هفت ماه پیش. شاید او این است که من گرفتار آن از. ما هرگز می دانم.

در زمان او پایین آمد با آن (اواسط فوریه) وجود دارد صفر coronavirus تست در ایالات متحده, Santa Barbara, پزشکان نمی دانم آنچه که او تا به حال او نیاز به بستری و یک لوله تنفس بود وارد ریه های خود برای تسهیل تنفس از طریق بسیار خلط ضخیم. او هنوز هم رنج می برد از 90 درصد از دست دادن شنوایی در یک گوش و خستگی.

مثل من او بود:
* بسیار خلط ضخیم
* گلو درد
* سرفه های خشک
* سردرد
* شدید و کمر درد.
* باور نکردنی تنگی قفسه سینه/فشار
* نمی تواند خواب در پشت خود را با توجه به مسائل تنفس
* خستگی

علاوه بر این او بود:
* بدون طعم
* بدون بو
* 102 تب به مدت سه روز

هر دوی ما خیلی دوست دارم به می دانم که اگر ما تا به حال COVID-19 اما در حال حاضر که ما بهتر از آنها نمی خواهد آزمون ما. دوباره به اندازه کافی تست. اگر ما می دانستیم که ما تا به حال coronavirus ما هر دو را با کمال میل به خون به طوری که شاید ما آنتی بادی می تواند کمک به شخص دیگری. متاسفانه ما ممکن است هرگز می دانم که اگر ما تا به حال و از آن خواهد شد خیلی دیر برای دیگران. و کافی است اعداد به طور جدی اریب در پایین سمت آن آلوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>