چه Vermonters نیاز به دانستن در مورد رای گیری در طول یک بیماری همه گیر

Vermonters را گسترش فرصت ها برای رای دادن از طریق پست و یا در منزل و درایو را از طریق رای گیری مکان برای آینده 2020 انتخابات ایالتی برای اولین بار رخ می دهد در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

وزیر امور خارجه جیم آپارتمانهای با صدور بخشنامه این هفته به رای گیری در سال 2020 امن و در دسترس است.

در ماه اوت اولیه Vermonters رای خواهد داد در میان عمده نامزدهای حزب برای ما. نماینده فرماندار, معاون فرماندار, دولت سناتورها و نمایندگان, دولت خزانه دار, وزیر امور خارجه, حسابرس حساب دادستان عمومی و بالا ضابط.

در ماه نوامبر آنها خواهد رای برای رئیس جمهور ایالات متحده و معاون رئیس جمهور ایالات متحده, نماینده, و, ورمونت, فرماندار, معاون فرماندار خزانه دار, وزیر امور خارجه, حسابرس حساب و دادستان کل. Vermonters نیز انتخاب سناتور امور خارجه, دولت, نمایندگان, بالا bailiffs و قضات دیوان عالی صلح است.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد رای گیری در ماه اوت اولیه و نوامبر انتخابات عمومی.

چگونه پست الکترونیکی-در برگه های رای به کار خواهد کرد

برای اوت 11 اولیه:

  • رای گیری زودهنگام شده است جریان برای ایالت اولیه پس از ژوئن 26. همه ثبت نام ورمونت رای دهندگان باید دریافت اطلاعات از طریق پست در مورد درخواست غایب رای گیری.

برای نوامبر 3 انتخابات:

  • همه فعال رای دهندگان را دریافت خواهد کرد یک رای گیری از طریق پست برای انتخابات عمومی.
  • ارسال از کسانی که رای گیری آغاز خواهد شد در سپتامبر. 18.
  • تمام پاکت نامه را پیش پرداخت; هزینه های بازگشت رای گیری خواهد شد تحت پوشش توسط وزیر امور خارجه ،
  • پس از رای دهندگان از دریافت یک پست الکترونیکی-در رای گیری آنها هنوز هم می توانید انتخاب کنید به چشم پوشی از غایب رای گیری و رای دادن در انتخابات به جای. اما آنها نیاز به ثبت نام قسم خورده استشهاد کرد و گفت که در حال حاضر بازیگران هر انتخابات.

رای گیری از طریق پست چیز جدید

دهها هزار نفر از Vermonters رای داده اند از طریق پست در انتخابات گذشته با توجه به بیانیه ای که از دفتر وزیر امور خارجه و عمل است نه به این انتخابات است.

آپارتمانهای اشاره کرد که پنج کشور در حال حاضر خود را انجام انتخابات به طور کامل توسط ایمیل و اعضای نظامی باید همیشه رای داده شده توسط ایمیل. سی و چهار متحده ارائه هیچ بهانه ای غایب رای گیری که در آن هر رای دهنده می تواند درخواست برای رای دادن از طریق پست به هر دلیلی آنها را می خواهید.

آپارتمانهای همچنین توصیف ایمیل در روند رای گیری به عنوان امن است. یک شرط جدید بخشنامه این است که هیچیک از نامزدها که در انتخابات و مبارزات انتخاباتی خود را به کارکنان اجازه داده می شود به بازگشت رای به یک town clerk.

آنها مجاز به بازگشت خود رای و یا کسانی که از بستگان.

چه می شود اگر من می خواهم برای رای دادن در فرد ؟

  • وجود دارد ممکن است , هوای آزاد, مکان های رای گیری در این سال برای هر دو اوت اولیه و انتخابات نوامبر. رای گیری انجام خواهد شد به همان شیوه آن شده است در گذشته در داخل مکان های رای گیری وجود خواهد داشت و بد آب و هوا جایگزین هایی برای کسانی که فضای سایت در همان مکان است.

  • برخی از نقاط را با استفاده از یک درایو را از طریق رای گیری روش. پیاده روی تا رای دهندگان را نیز جایگزین شود در این سایت. امن صندوق های رای خواهد آورد به ویندوز از اتومبیل و یا در دسترس خواهد بود در یک درایو-توسط شیوه ای و یا برگه های رای خواهد بود دست به انتخاباتی داخل پاکت.

  • شما هنوز هم می توانید ثبت نام برای رای دادن در فرد در یک درایو از طریق سایت.

  • ماسک صورت ممکن است لازم باشد در برخی از مراکز رای دهی مکان; آن محل مورد نیاز خواهد بود برای ارائه ماسک یکبار مصرف. اگر رای دهندگان حاضر به پوشیدن ماسک در رای گیری محل آنها باید با ارائه یک جایگزین امن روش رای گیری.

بیشتر: اینجا همه مردم در حال اجرا برای فرماندار ورمونت در سال 2020

بیشتر: اینجا همه نامزدهای انتخابات ریاست معاون فرماندار ورمونت در سال 2020

تماس با رایلی مدیره در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>