آنچه به دنبال در یک محله

انتخاب حق همسایگی است که به عنوان مهم به عنوان حق انتخاب صفحه اصلی. در اینجا برخی از ویژگی های در نظر گرفتن زمانی که هدف گذاری کردن مکان:

• اطراف: مطمئن شوید که پتانسیل محلات مناسب برای مورد علاقه خود را از روش های حمل و نقل — که به معنی مقدار زیادی از مسیرهای دوچرخه برای دوچرخه سواری و یا تعداد زیادی از خطوط برای جلوگیری از ماشین گرفتگی. داده های سرشماری می تواند به شما ایده خوبی است که کانادا جوامع قابل دسترس بیشتر را برای عبور و مرور دوچرخه سواران و رانندگان است. مقدار زیادی از اطلاعات جالب در مورد حمل و نقل و دیگر جنبه های جامعه خود را می توان در آمار کانادا سایت.

• جمعیت: بسیاری از ما می خواهم به زندگی می کنند با افرادی که در زندگی شبیه مرحله. یک اسکن سریع از داده های سرشماری برای یک جامعه خاص می توانم به شما بگویم چیزهای مفید در مورد ساکنان آن مانند سن محلی کودکان و نوجوانان و حتی چه نوع از کار مردم انجام دهد. این عامل در زمانی که تصمیم گیری خود را و نگه داشتن در ذهن چه در مدارس و مهدکودک امکانات خانه های بازنشستگی و مشاغل در دسترس هستند بسته به نیازهای خانواده خود و مسیرهای شغلی.

• قیمت: مقرون به صرفه محله مهم است. است خیابان اصلی پر از گران رستوران شما تنها قادر به پرداخت هزینه در مناسبت های خاص ؟ وجود دارد سرگرم کننده رایگان همه چیز برای انجام مانند کتابخانه ها و یا سرسره? قبل از ارتکاب به یک محله مطمئن شوید که شما می توانید به استطاعت در آن زندگی می کنند.

• عوامل محیطی: یک منطقه پر از کافه ها و تفریحات شبانه ممکن است کار نمی کند اگر شما بچه کوچک. اگر شما عاشق طبیعت, شما ممکن است بخواهید به انتخاب در جایی با یک پارک زیبا در این نزدیکی هست. و یا اگر شما یک سگ نزدیکی به پارک سگ و پیاده روی مسیرهای پیاده روی ممکن است یک اولویت است.

بازدید شدهاست.gc.ca برای پیدا کردن اطلاعات دموگرافيك مفید برای برنامه ریزی حرکت خود را.

— اخبار کانادا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im