آنچه که در مورد جشن سالانه علف های هرز تعطیلات 4/20 در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

برای شاهدانه علاقه مندان به 4/20 (یا 20 آوریل) است و احترام به عنوان یک تعطیلات بزرگ. اما آن را عاقلانه به جشن با روشنایی به عنوان یک جهانی همه گیر حملات ویروس عملکرد ریه?

بی پروا, ورمونت, شاهدانه فرهنگ وکالت و news hub, پاسخ به پنج سوال در مورد حشیش در طول COVID-19.

آن را امن برای دود ماری جوانا در طول همه گیر?

انواع گزارشها, سیگار, از جمله ماری جوانا قرار می دهد ریه در خطر ابتلا به عوارض با COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019. علائم می تواند شامل تب ، سرفه و تنفس مشکل است. اکثر توسعه فقط علائم خفیف. اما برخی از افراد معمولا کسانی که با دیگر عوارض پزشکی و توسعه علائم شدید از جمله پنومونی است که می تواند کشنده باشد.

در حالی که بی پروا ورمونت تخصص نهفته در مناطق خارج از مراقبت های بهداشتی در زمینه کتی, Blume و بی پروا است مدیر ارتباطات گفت: در سطح شخصی “هر چیزی است که می افزاید: ذرات به ریه ها در یک زمان هنگامی که یک بیماری است که شما را تهدید می کند غیر منتظره ای تاثیرگذار مردم احتمالا بهتر خواهد بود خاموش vaping” و یا با استفاده از چیزی که نمی سوزند مانند یک تنتور خوراکی و یا تکه های.

او توصیه پخش در کنار احتیاط.

چه روش های جایگزین استفاده شاهدانه ممکن است یکی امتحان کنید ؟

Blume گفت: ما در “میانه یک دوره طلایی برای حشیش مصرف است.”

“وجود دارد مقدار زیادی از راه برای رفتن در مورد لذت بردن از خودتان و بدون نورد مشترک,” او گفت:.

یک راه این است که از طریق vaping. او گفت: شما می تواند با استفاده از گل است که شما ممکن است در خانه.

راه دیگر این است که با آن طبخ. او گفت: این محلول در چربی, بنابراین شما می توانید آن را در روغن سرخ کرده و در کره یا روغن به تزریق شاهدانه برای خود غذاهای خوش طعم. و یا شما می توانید ایجاد یک کره برای پخت غذاها از جمله کیک های شکلاتی کلاسیک, توسط پخت و پز آن را برای چند ساعت و یا استفاده از “سحر و جادو کره دستگاه است که کمتر بد بو,” او گفت:.

او گفت: وجود دارد همچنین در تماس با مواد تزریق و تکه.

افرادی هستند که با استفاده از بیشتر طول همه گیر?

Blume می گوید او نمی باید هر گونه شواهد مستقیمی در مورد اینکه آیا مردم با استفاده از در حال حاضر بیشتر اما او فقط می تواند فرض “اگر مردم در خانه گیر کرده در حالی که آنها تاکید کرد و آن را یک راه بسیار عالی از پاسخ به آن است.”

Blume پیدا کرده است شخصا زمانی که او تحمل بیش از حد بزرگ از یک بار عاطفی او نیاز به پردازش احساسات که قبل از تبدیل به حشیش زیرا می توان آن را بیش از حد شدید. به عنوان یک نتیجه او شراکت کمی کمتر است. او گفت: برای برخی از, آن است که یک “بزرگ easer از استرس انحراف بزرگ و مردمی کمک می کند تا خواب” و او را “شگفت زده می شود اگر اکثر مردم به مصرف کمتر است.”

در حال CBD محصولات هنوز هم در دسترس محلی ؟

ترین شاهدانه کسب و کار مرتبط با فروشگاه جبهه درست مثل کسانی که از دیگر صنایع باید خاموش در طول بیماری همه گیر. اما Blume می دانستم که از چند خرده فروشان در ادامه به ارائه منظقه انتخاب کنید تا از جمله Emeraldrose رشد می کند در بریستول و سبز کوه کنف شرکت در برلینگتون و سنت آلبنز.

شاهدانه-محصولات مرتبط و کسب و کار را مختل کرده است سخت در طول بیماری همه گیر. Blume گفت: کسب و کار فاقد شرایط لازم برای هر نوع از کسب و کار کوچک وام از دولت فدرال در طول این زمان زمانی که صاحبان نیاز به تزریق پول نقد. و فروشگاه ها در معرض خطر بودن burglarized. برگ سبز مرکزی برلینگتون فروشگاه در هم شکسته شد مارس 12.

چه کسانی نیاز به ماری جوانا پزشکی قادر به دریافت محصول ،

درمانگاه ماری جوانا پزشکی تعیین شده است “ضروری کسب و کار” و ارائه شده اند تحویل منظقه انتخاب کنید تا به تلفن و ایمیل سفارشات بسته به این روش که با این نسخهها کار بهترین برای ساز و برگ.

در حالی که این محصول در دسترس مشتریان بیشتر را در بر داشت خود را از نظر مالی به چالش کشیده در مالی جاری آب و هوا شده اند و قادر به پرداخت هزینه خود را به طور منظم دوز.

“مردمی ممکن است قادر به دریافت و یا پرداخت هزینه های پزشکی شاهدانه در تمام و یا قادر به پرداخت هزینه آن مقدار که آنها نیاز دارند.” Blume نیز وجود دارد گفت: همچنین برخی از کسانی که احساس می کنید کیفیت درمانگاه’ محصول است تا به استانداردهای خود را.

ورمونت شاهدانه پرستاران در انجمن گرفتن کمک های مالی محصول برای توزیع برای کاربران پزشکی به صورت رایگان.

“آنها در حال تلاش برای ایجاد به عنوان بسیاری شاهدانه در دسترس به عنوان بسیاری از مردم که نیاز به آن را به عنوان آنها می توانند” Blume گفت.

جشن 4/20 در سال 2020 ممکن است متفاوت از دیگر سالها اما Blume گفت: شاهدانه کاربران و تولید کنندگان اقتباس کرده اند به محدودیت هایی که در گذشته و آنها مجهز به همکاری می شود و خلاق است. بی پروا ورمونت میزبانی یک وبینار جشن در 3 p. m. قبل از 4 بعد از ظهر آنلاین دود جلسه و شاهدانه غذا میزبانی Zenbarn و سحر و جادو مان.

تماس مارس در بارتون [email protected]ressmedia.com یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>